Як прибрати живіт після пологів? | Краса та здоров'яЯк прибрати живіт після пологів?

Категорії статей: Фізкультура ;

Поки дитя знаходиться в животі мами, її організм прагне робити запаси живильних речовин, які і відкладаються переважно на животі і боках. Ще однією причиною опуклого живота після пологів є збільшена матка, яка поступово зменшується протягом 6-7 тижнів. Тонус м'язів преса після пологів також залишає бажати кращого, тому саме час зайнятися своєю фігурою.

Як прибрати живіт після пологів

Як прибрати живіт після пологів: вправи

Прибрати живіт після пологів допоможуть різні фізичні вправи, направлені саме на цю область. Головне не квапитися, зазвичай приступати до фізичних навантажень можна лише через 1,5-2 місяці після природних пологів або через 2,5 місяця після кесарева розтину. Але якщо є проблеми із здоров'ям або пологи були важкими, порадьтеся з лікарем.

Почніть з виконання нескладних вправ, стежте за своїм самопочуттям і поступово збільшуйте кількість повторів. Особливу увагу варто приділити вправам на прес:

  • Вправа для нижнього преса. Ляжіть на спину і витягніть руки уздовж тіла. Тепер плавно підніміть витягнуті ноги перпендикулярно підлозі і затримайте їх в такому положенні на декілька секунд. Потім плавно опустіть їх на підлогу. Якщо вправа дається вам легко, затримуйте ноги на висоті не більше 20 см від підлоги.
  • Вправа на верхній прес. Ляжіть на спину, руки приберіть за голову, а ноги зігніть в колінах під кутом 90 градусів. Підніміть верхню частину тулуба, стараючись як можна ближче наблизитися до колін.
  • Вправи для косих м'язів преса. Ляжіть на підлогу, ноги зігніть в колінах і поставте на підлогу, руки за головою. Тепер підніміть тулуб і потягніться лівим ліктем до правого коліна, опустіться. На наступному підйомі корпусу поміняйте напрям - тягніться правим ліктем до лівого коліна.
  • Вправа на розтяжку м'язів живота. На вдиху максимально округліть живіт, на видиху - втягніть і зафіксуйте це положення на пару секунд.
  • Ляжіть на спину, зігніть ноги і розставте їх на ширину плечей, а руки витягніть уздовж тулуба. На видиху максимально втягніть живіт і підніміть сідниці вгору. Затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд. Прагніть напружувати лише м'язи преса, а не сідниць. Аби підключити до роботи косі м'язи, по черзі випрямляйте ноги на 15 секунд, знаходячись у верхній точці.
  • Ляжіть на підлогу, підтягніть коліна до грудей, розведіть руки в сторони і зіпріться на долоні. Тепер трохи підведіть сідниці і, утримуючи коліна разом, перенесіть стегна вліво. Не відривайте плечі від підлоги і не опускайте коліна. Повторіть в іншому напрямі.

Прагніть тренуватися як мінімум 3 рази в тиждень. Виконуйте їх не раніше ніж, за годину після їди і уважно стежте за своїми відчуттями. Повинні працювати саме м'язи преса.

Як прибрати живіт після пологів

Як прибрати живіт після пологів: харчування

Окрім фізичних вправ прибрати живіт після пологів допоможе правильне харчування. Якщо ви годуєте дитину грудьми, то від строгих дієт доведеться відмовитися. Зате ви можете понизити кількість солодощів і жирних продуктів в своєму раціоні. А коли закінчіть годувати грудьми, постарайтеся виключити всі продукти, що містять шкідливі жири. Замість них їжте горіхи, рослинну олію і рибу. Прагніть харчуватися маленькими порціями. Замість солодощів і мучного віддавайте перевагу фруктам, овочам, крупам. І не забувайте пити багато води.

Як прибрати живіт після пологів Як прибрати живіт після пологів

Як прибрати живіт після пологів: масаж

Також не забувайте про користь масажів і обгортань, які покращують тонус шкіри і сприяють схудненню. Багато мамусь використовують досить простий і ефективний засіб - контрастний душ.
Дотримуючи всі рекомендації, вже через пару місяців ви зможете похвалитися красивим животом. Головне не забувайте про регулярність вправ і про дотримання правильного харчування.

Sоurcе оnа-znаеt.ru

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: