Зачіски на коротке волосся (70 фото) | Краса та здоров'яЗачіски на коротке волосся (70 фото)

Категорії статей: Волосся ;

Зачіска для короткого волосся
Зачіска для короткого волосся
Зачіска для короткого волосся
Зачіска для короткого волосся
Якщо у минулому короткі жіночі стрижки розцінювали як прояв поганого смаку, то зараз ніхто не в праві заявити, що вони виглядають безглуздо. Мало того, жіночі короткі стрижки поширилися повсюдно і несуть в собі масу варіацій, здатних підкреслити красу будь-якої жінки.

 • Короткі стрижки здатні більшою мірою проявляти індивідуальність, характер, вдачу. Частенько образ сучасної впевненої в собі жінки уявляється саме з короткою стрижкою
 • Коротка стрижка має масу переваг. Жінки, які носять такі зачіски, напевно оцінили, наскільки спрощується процес догляду за волоссям. Укладка і сушка волосся займає мінімум часу.

 • Аби підтримувати форму зачіски, потрібно остригати кінці з певною періодичністю. Зрозуміло, це волоссю лише на користь: ліквідовуються посічені кінчики, а структура волосся зміцнюється.

 • З короткою стрижкою можна не боятися міняти свій імідж, забарвлювати волосся і виконувати найбожевільніші укладки. Причому технічне виконання зачісок спрощується, а політ фантазії можна не обмежувати.

 • До зачіски на короткому волоссі можна застосувати всю різноманітність існуючих аксесуарів. Різні засоби фіксації додадуть особливі ефекти укладанню. Гель застосовується в тих випадках, коли важливо виділити гладкість волосся або виконати так звані «холодні хвилі».

 • За допомогою муссів можна досягнути необхідного об'єму, якщо це поєднюватиметься з формою обличчя. Якщо волосся саме по собі лягає як потрібно, можна трохи закріпити його лаком. Це додасть зачісці рельєфність і фактурність.

 • Аби трохи підкреслити контури укладки, застосовуйте крем для волосся. Віск так само можна застосовувати для досягнення різних ефектів. З декоративних прикрас найбільш відповідними є шпильки, гребені, пов'язки і обідки. Дуже привабливо виглядають прикраси у вигляді квітів, а також легкі головні убори.

 • Безліч варіантів укладок для короткого волосся можна зробити в домашніх умовах. Зараз рекомендують застосовувати в зачісках контрастні поєднання, наприклад, гладкий густий чубок і безладно розкидані пасма на потилиці.

 • Досягнувши необхідної форми зачіски, розставте акценти за допомогою воску. Невелику кількість воску, розтерту між долонями, можна нанести на всю поверхню сухого волосся. Так волосся зберігатиме потрібний стиль.

 • Щоденна укладка

  Розділяємо волосся бічним проділом і накручуємо на бігуді. Після уклададки за допомогою фену (окремі пасма розбираємо пальцями, аби зачіска здавалася ефектнішою і не одноманітною). Для фіксації волосся допускається дещо збризнути лаком.

  Ще один варіант щоденного укладання підійде людям, що ведуть активний спосіб життя. Для його виконання слід нанести моделюючий гель на чубок, підвівши його зсередини. Кінчики смуг акуратно розділіть пальцями.

  Оформляємо локони

  Накручуємо волосся на гарячі папільотки. Кучері слідує акуратно розібрати на пасмі. Окремі пасма обробляємо невеликою кількістю воску.

  Строгий стиль

  Волосся ділимо середнім проділом. Долонями розтираємо невелику кількість воску і наносимо на волосся, як би пригладжуючи його. У коріння волосся злегка підводиться. Проділ має бути помітним лише частково.

  Можна спробувати виконати не менш симпатичні укладки для ділової зустрічі. Підсушуємо волосся феномом, розкидаючи їх то уподовж, то упоперек. Після сушки волосся набуде об'ємної форми. Розділяємо пасма пальцями і збризкуємо лаком окремо.

  Під старину

  Наносимо на волосся гель і зачісуємо їх назад. Потиличну частину слід збільшити в об'ємі (можна начесати), а кінчики волосся підкручуєм всередину за допомогою фену. Отримуємо гладку зачіску в стилі ретро.

  Трохи змінивши напрям волосся, отримуємо нову укладку. Для цього розділіть волосся прямим проділом і випряміть за допомогою моделюючого гелю. Волосся має бути рівномірно розташоване по обох сторонах, потилицю слід начесати.

  Для справжніх леді

  Прекрасно виглядає зачіска, розділена бічним проділом. Велика частина формується за допомогою плойки. Її слід укласти і закріпити лаком. З боків пригладжуємо волосся гелем і укладаємо назад. Після формування стилю зачіски, все волосся підсушуємо феномом і підкручування круглою щіткою.

  Зачіски знаменитостей на коротке волосся 2013

  зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся

  Зачіски на коротке волосся, мікс

  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Зачіска для короткого волосся
  Наступний варіант так само досить простий, але ефективний. Сушимо волосся феном, підводячи його в основі. Проділ особливого значення не має, тому підійде будь-яка улюблена вами форма. Чубок слід завити за допомогою плойки, а кінчики підвернути всередину. Як варіант, заколюємо чубок шпилькою з одного боку. @cc

  Укладка короткого волосся, відео

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: