Освітлення волосся | Краса та здоров'яОсвітлення волосся

Категорії статей: Волосся ;

освітлення волосся
як висвітлити волосся
Освітлення волосся досить модне сьогодні. Хтось прагне перетворитися на блондинку, а хтось бажає лише дещо висвітлити свій натуральний колір. Для кожного випадку є свої засоби для освітлення волосся. У салонах краси для цього в основному застосовують різні хімічні фарби.

Освітлення волосся за допомогою фарби

Висвітлення волосся за допомогою фарби передбачає спочатку знебварвлення, а потім забарвлення. Але для освітлення на декілька тонів у попередньому знебварвленні немає необхідності. До складу сучасних фарб входить окислювач і фарба у вигляді крему. Професійні фарби відрізняються від масових тим, що окислювач продається окремо від крему і має різну концентрацію.

Освітлення волосся в домашніх умовах

У домашніх умовах можна проводити як висвітлення за допомогою фарб, так і іншими препаратами, такими, як перекис водню і біла хна. Також мають попит і народні рецепти для освітлення.

Освітлення волосся перекисом

Перекис - найпопулярніший засіб для висвітлення. Чим більша концентрація розчину перекису водню, тим світліше вийде колір волосся. Для досягнення найкращого ефекту в суміш води і перекису водню додають двовуглекислий амоній або нашатирний спирт і рідке мило. Один лише недолік - дуже страждає волосся.

Освітлення волосся білою хною

Ще один препарат для освітлення - біла хна. Це хімічний фарбник, часто з додаванням до складу хни безбарвної, за що і отримав слово «хна» в назву. Будьте обережні! Надсильний освітлювач, підійде далеко не всім. Плюси: швидке освітлення на декілька тонів (але з чорного кольору вийде рудий!), незмивний, довго тримається. Побічні ефекти: сильне паління, можливість опіків шкіри голови і сильні пошкодження волосся аж до їх випадання жмутами.

Як висвітлити волосся: народні засоби

Самі м'які засоби для освітлення волосся - з натуральними інгредієнтами. Окрім освітлюючого ефекту вони укріплюють і оздоровлюють волосся. Освітлення волосся народними засобами проводиться так само, як і хімічними. При цьому досягти повного знебварвлення з темних відтінків вийде лише у декілька етапів, а стійкість буде низькою. Основою складу висвітлюючих народних засобів (фарб або масок) є сік лимона, витяжка ромашки або мед. Додаткові компоненти можуть бути і натуральними (ревінь, ефірні масла, шафран, біле вино, яблучний оцет), і штучними (перекис водню, гліцерин).

Освітлення волосся - один із способів перевтілится, спробувати себе в новому образі. Легке освітлення допоможе освіжити рідний колір, а сильне - поміняти свою зовнішність в корені. Проте варто пам'ятати, що зворотної дороги не буде. Аби повернутися до звичного стилю, доведеться чекати, поки волосся відросте.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: