Як похудати в животі | Краса та здоров'яЯк похудати в животі

Категорії статей: Фізкультура ;як похудати в животі
як похудати в животі
як похудати в животі

Струнка фігура - застава здоров'я і психічного комфорту. Все це необхідно жінці як повітря. Але всього так багато: робота, будинок, діти. На себе просто не залишається часу. Проте, досягти того, аби ваш живіт знову став плоским і пружним, можливо, і навіть часу для цього буде потрібно не так вже багато. Є лише дві неодмінні умови: бажання бути стрункою і красивою і систематична робота в цьому напрямі.

Як це зробити?

Аби схуднути в животі (як і в будь-якому іншому місці) потрібно взагалі скинути вагу, а для цього потрібно отримувати з їжею трохи менше калорій, чим витрачаєш. Це перший принцип.

Коли ви схуднете, шкіра на животі обвисне, оскільки ослаблені м'язи не зможуть тримати її в тонусі. Тому наступний принцип: укріплюй м'язи живота. Саме цих принципів ми і дотримуватимемося.

Принцип перший - дієта і рухова активність

У спеціальній дієті немає необхідності, необхідне лише правильне харчування для схуднення. Потрібно просто пам'ятати, що є продукти, які можна вживати скільки завгодно, - це хліб грубого помелу, овочі, фрукти, цілісні крупи. Рибу, нежирне м'ясо, молочні продукти їсти можна, але в меншій кількості. Виключіть: цукор, масло, кондитерські вироби, жирні сорти м'яса. Це зовсім необтяжлива дієта, бажано дотримуватися її постійно, а не лише для спеціального схуднення.

Але однієї дієти мало. Як вже було сказано, отримані калорії потрібно витрачати, інакше і яблука відкладуться в абсолютно непотрібних місцях. Прагніть більше рухатися. Якщо у вас сидяча робота, то можна періодично вставати і ходити по кабінету. Або робити приховану гімнастику: напружувати і розслабляти окремі групи м'язів. На роботу і з роботи краще ходити пішки (хоч би частково).

Принцип другий - тренуємо м'язи живота

Перед тренуванням бажано розігріти м'язи живота. Зробити це можна за допомогою масажу або самомассажу. Можна розігріти м'язи, якщо крутити довкола талії обруч. Самомассаж живота проводиться шляхом погладжування долонею за годинниковою стрілкою. Рухи спочатку легкі і поверхневі, потім глибші. До розігрітих м'язів приливає кров, яка несе додаткове живлення і кисень, виробляється підвищена кількість енергії, яка може бути використання при заняттях гімнастикою.

Є багато вправ для м'язів живота і справа тут навіть не в тому, настільки вони ефективні. Вся справа в регулярному повторенні цих вправ. І ні в якому разі не форсуйте події. Тренувати м'язи потрібно поступово, тоді і ефект буде тривалим. Ось декілька вправ для живота (їх можна замінити будь-якими іншими).

 • Лягти на спину, руки покласти уздовж тіла, долоні торкаються підлоги. Підняти випрямлені в колінах ноги на 30 см, двічі злегка постукати однією ступнею об іншу, потім повільно опустити ноги.
 • Лягти на спину, руки витягнути вгору і покласти на підлогу. Зробивши енергійний мах руками вперед, сісти, прагнучи не відривати п'ять від підлоги (для цього можна зачепитися пальцями ніг за край дивана або шафи).

 • Вправи повторювати спочатку по 10 раз, поступово збільшуючи навантаження і довести до 20-25 разів.

  Спалюємо жир і тренуємо м'язи живота за системою «Бодіфлекс»

  Американська фітнес-система «Бодіфлекс» рекомендує для спалювання жиру поєднувати дихальні вправи з вправами на розтяжку. Під час дихальних вправ в кров поступає підвищена кількість кисню, який спрямовується до м'язів, що працюють в даний момент, а значить, в цій області відбувається підвищене спалювання жиру.

  Вправа для живота «Кішка»:
  -Опуститіться на долоні і коліна, дивіться прямо перед собою.
  -Видихнути все повітря без залишку з легенів через рот.
  -Швидко, шумно і різко вдихнути через ніс, наповнивши повітрям легені повністю.
  -З силою видихнути все повітря через рот, використовуючи діафрагму.
  -Затримати дихання, втягнути живіт і "підняти" його вгору, буквально засовуючи його під ребра. Тримати живіт втягнутим, не вдихаючи 8-10 секунд, одночасно нахиляючи голову і вигинаючи спину.
  -Вдихнути, відпустити м'язи живота і відчути, як повітря уривається у ваші легені.
  Повторити вправу 3 рази. Якщо ця вправа виконується правильно, це виглядає як один рівний рух тіла, що перекочується, від живота до спини.

  Водні процедури

  Після гімнастики потрібно прийняти душ і гарненько розтерти щіткою або грубою рукавицею шкіру, приділивши особливу увагу шкірі живота.

  Дуже корисно раз на тиждень відвідувати російську лазню або сауну (якщо дозволяє здоров'я) - це тренує кровоносні судини, а значить, покращується обмін речовин і прилив крові до м'язів.

  Що можна зробити в SPA-салонах

  Реклама SPA-салонів пропонує прибрати живіт в рекордно короткі терміни. Але потрібно чітко розуміти: без ваших зусиль зробити це неможливо. Просто удома ви робитимете всі вправи самі, а в салоні на спеціальних тренажерах. До того ж там вам заздалегідь зроблять масаж для розігріву м'язів, а після тренажерного залу ви пройдете комплекс водних процедур. Все це, безумовно, прискорює процес усунення жиру на животі, але не є дуже вже необхідним. За бажанням можна і вдома досягнути непоганого результату. @ec

  *Ключові тези: как похудеть, подобрать диету, таблетки для похудения, убрать живот, плоский живот

  Вправи для пресу: відео

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: