Стрижка каскад на середнє волосся: варіанти модної зачіски | Краса та здоров'яСтрижка каскад на середнє волосся: варіанти модної зачіски

Категорії статей: Волосся ;

Як і у світі моди, так і у сфері краси, у жінок завжди є свої фаворити, і одним з них є популярна жіноча стрижка каскад. В її основі лежить градуйований перехід пасм різної довжини, завдяки чому зачіска набуває додаткового об'єму і текстури. Не дивно, що стрижка каскад на середньому волоссі подобається жінкам різного віку.

19 20 21 22

Сьогодні існує декілька різновидів стрижки каскад на середньому волоссі, фото 2018 року демонструють, що в моді подвійний і градуйований каскад - про кожен з них ми розповімо в цій статті.

Подвійний каскад

При подвійному каскаді різниця між верхніми і нижніми пасмочками майже мінімальна, для цієї стрижки характерна відсутність коротких пасм на верхівці - виглядає така зачіска дуже жіночно і елегантно.

2 4 5 7 10

Жіноча стрижка каскад на середньому волоссі личить власницям тонких і густих локонів. Важке волосся стрижка «оживить» і додасть йому легкості, а тонкому - додасть об'єму. Від такої зачіски варто відмовитися тільки тим, хто має зовсім мляве, посічене волосся. Майстри в цьому випадку радять спочатку провести курс лікування.

1 3 8

Якщо ви хочете зробити образ цікавішим і при цьому зберегти довжину, то варто придивитися до стрижки каскад на середньому волоссі, фото моделей показують, що контрольне пасмо закінчується приблизно на рівні вух, але ви можете зробити його ще нижче, якщо не хочете втрачати вихідну довжину волосся.

6 11 15

Подвійний каскад - одна з універсальних стрижок, яка прикрашає жінку будь-якого віку. При грамотному підборі кольору і укладанні вона може змінити вас до невпізнання.

9 12 13 14 16 17

Градуйований каскад

Градуйовані пасма різної довжини, між якими може бути як плавний, так і різкий перехід, характеризують один з найпопулярніших видів стрижки каскад на середньому волоссі. Фото моделей демонструють, як за рахунок коротких і довгих пасмочок зачіска набуває цікавої структури.

23 30 24 25 26 27 28 29

Градуйовані стрижки вимагають чималої вправності від майстра, тому стрижку каскад на середньому волоссі варто довіряти лише досвідченому професіоналові. Вигляд ззаду показує, що для зачіски характерна відсутність рівних зрізів, але вони мають бути виконані дуже акуратно і з урахуванням загального стану волосся.

31 32 33

Каскад йде багатьом дівчатам, але особливо тим, хто має витягнуту форму обличчя - за рахунок об'єму зачіски, обличчя візуально стане ширшим, і диспропорція нівелюється. В принципі, майже будь-яку форму обличчя можна підкоригувати за допомогою каскаду. Кругле обличчя можна змінити за допомогою пасмочок, довжина яких не перевищує лінії підборіддя.

35 36 37

Каскад із чубочком

Стрижка каскад на середньому волоссі з чубочком - прямим, косим або рваним, - завжди виглядає дуже вдало. Чубок дозволяє приховати високий лоб і в деяких випадках буквально «омолоджує» обличчя, тому такий варіант нерідко обирають жінки більш зрілого віку.

38 39

До того ж, чубочок нарівні з функціональним каскадом, здатний коректувати форму обличчя. Круглолицим дівчатам варто обирати стрижки каскад на середньому волоссі 2018 з косим чубочком, прямий більше підійде власницям овальної форми обличчя.

42 40 41

Дуже короткий чубочок йде не всім, але якщо хочеться модних експериментів, то краще обирати довжину трішки нижчу за плечі. Жіночий каскад в такому варіанті виглядає досить привабливо.

47 43 44 45 46

Способи фарбування каскаду

Жіноча стрижка каскад на середньому волоссі відмінно виглядає практично в будь-якому кольорі, ви зможете знайти величезну кількість фотографій можливих варіантів. Градуйована стрижка йде всім - блондинкам, брюнеткам і рудим.

57 58 59 51 52

Особливо вдало поєднується мелірування зі стрижкою каскад на середньому волоссі, фото ззаду демонструють, як кольорові пасмочки підкреслюють «шаруватість» зачіски, а при використанні нестандартних відтінків ефект може перевершити всі очікування.

61 53 55 56

Технік мелірування чимало, і середня довжина волосся дозволяє використовувати будь-яку - шатуш, омбре, мажімеш - вони відмінно виглядають на градуйованих пасмочках.

60 48 49 50 54

Як укладати каскад?

Існує декілька різновидів стрижки каскад на середньому волоссі, і кожен з них легко піддається укладанню. Каскад - універсальна стрижка, вона надає можливості створювати дуже різні зачіски: повсякденні, вечірні і навіть ділові.

65 66 70 72

Короткі і довгі пасмочки можна підкручувати як всередину, так і назовні, завивати їх за допомогою праски, зачісувати до потилиці або залишати прямими. Якщо поглянути на стрижку каскад ззаду, то можна побачити, що варіантів оформлення зачіски досить багато.

62 64 68 73

Не варто забувати, що незвичайний проділ теж може стати прикрасою каскаду - прямий або косий - вибір залежить від ваших переваг і особливостей обличчя.

63 67 69 71

Жіноча стрижка каскад - це та класика, яка не старіє з роками, а набуває нових форм і різновидів. Вона користується популярністю не лише у звичайних дівчат, але і в голлівудських зірок, адже достоїнств у неї значно більше, ніж недоліків.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: