Заняття фітнесом - чому вони такі важливі? | Краса та здоров'яЗаняття фітнесом - чому вони такі важливі?

Категорії статей: Фізкультура ;

заняття фітнесом
заняття фітнесом
заняття фітнесом
В якомусь сенсі, регулярні заняття спортом для жінок навіть важливіше, ніж для чоловіків. Виявляється, безліч проблем із здоров'ям, зовнішністю і самопочуттям можна вирішити за допомогою простої гімнастики і фітнеса. Ось десять основних причин, що пояснюють важливість фітнеса в житті жінки.

10. Фітнес допомагає скинути вагу

Без сумніву, регулярні заняття фітнесом допоможуть зберегти струнку фігуру - або повернути її. При цьому у вас не лише покращає самопочуття і настрій, але і зникнуть проблеми, пов'язані із зайвою вагою.

9. Фітнес заповнює вільний час

Напевно, на перший погляд, ця причина багатьом здасться безглуздою, але інколи бувають такі періоди в житті, коли хочеться просто лізти на стінку і звести до мінімуму вільний час. Вихідні, коли немає чим зайнятися, невеселі свята і так далі, і тому подібне... ви самотні, а телевізор набрид до смерті! Вирушайте у фітнес-клуб! Після тренування ваш настрій помітно покращає.

8. Фітнес стимулює і підтримує роботу серця

Якщо у вашій сім'ї поширені серцево-судинні захворювання, за допомогою фітнеса ви можете укріпити сердечний м'яз і таким чином продовжити своє життя на декілька років. Фізична активність прискорює сердечний і дихальний ритм, що зберігає здоров'я серце. Пам'ятайте, що серце - це теж м'яз.

7. Фітнес - кращі ліки від стресу

Під час занять фітнесом ви скидаєте стрес, викликаний сімейними негараздами, неприємностями на роботі, сваркою з близькою людиною. Якщо ви відчуваєте, що вдома і на роботі все частіше дратуєтеся по дурницях, намагайтеся частіше бувати в спортзалі.

6. Займаючись фітнесом, ви подаєте хороший приклад дітям

За результатами недавно опублікованого в одному з медичних журналів дослідження, в матерів, які займаються фітнесом, більше шансів виховати успішних і здорових дітей. Виявляється, самодисципліна матері дуже впливає на характер дітей, особливо, якщо з дитинства залучати їх до занять спортом, аби з віком це увійшло у них до звички.

5. Разом з потом із організму виходять шкідливі токсини і ...негативна енергія

Тут ми трохи згадаємо китайську філософію і розкриємо невеликий секрет кун-фу. Майстри кун-фу часто повторюють, що інтенсивні потогінні вправи особливо корисні для жінок, оскільки піт прочищає внутрішні енергетичні канали. Виконання вправ підвищеної складності допомогло багатьом жінкам вирішити проблеми із здоров'ям різної міри важкості - шкідливі токсини виходили з їх організму з потом (умовно кажучи).

4. Фітнес допомагає запобігти остеопорозу

Регулярна фізична активність - необхідна умова запобігання остеопорозу. Це захворювання вражає переважно жінок, тому вже зараз починайте займатися пауерліфтингом, йогою, бігом і виконувати розтяжки.

3. Фітнес допомагає запобігти раку грудей

Багато експертів погодяться, що регулярні заняття спортом допомагають запобігти раку і, зокрема, раку грудей. То хіба цього недостатньо, аби негайно купити абонемент у фітнес-клуб?!

2. Фітнес покращує настрій!

Якщо ви хоч би одного дня здійснювали уранішню пробіжку теплим літом в парку або каталися на велосипеді наввипередки з приятелем, ви розумієте, про що ми говоримо. Це неповторне відчуття гармонії викликане попаданням в кров певних хімічних речовин в результаті фізичної активності. До речі, це відчуття зберігається на цілий день!

1. Фітнес подовжує життя

Багаточисельні дослідження показали, що регулярні заняття фітнесом дійсно подовжують життя. Сподіваємося ще довгий час бачити вас серед наших читачів!

 • Ключові тези: записаться на фитнес, фитнес онлайн, фитнес центры киев львов
 • Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: