Вправи для схуднення | Краса та здоров'яВправи для схуднення

Категорії статей: Фізкультура ;

Вправи для схуднення
Вправи для схуднення
Вправи для схуднення

Якої б дієти ви не дотримувались, як би не прагнули схуднути - трансформувати фігуру і придати їй бажані форми здатне лише фізичне навантаження. Без нього жодна дієта не має жодного сенсу. Хочете в цьому переконатися? Пропоную вам невеликий 10-15 хвилинний комплекс вправ для схуднення. Всього лише 15 хвилин в день і ви граціозні як лань (звичайно не відразу, а через деякий час).

Отже, приступимо: встаньте прямо. Спина, шия, голова - одне ціле, тобто вигинів в хребті бути не повинно. Досягнути ідеального положення можна за допомогою нехитрого прийому: встаньте спиною до стіни, так аби сідниці, лопатки і потилиця її торкалися. Зафіксуйте положення. Тепер приступимо безпосередньо до вправ. Почнемо з шийної зони, їй теж необхідна стрункість.

Шия. Голова.

Вихідне положення: спина пряма, руки на поясі. Робимо м'які плавні нахили голови, прагнучи "покласти вухо" на плече. Якщо відразу не виходить, а це природно для непідготовленої людини - не кваптеся, всьому свій час. Почніть з 10 разів. На останньому нахилі голови зафіксуйте положення, даючи можливість потягнутися лівій стороні шиї. Також потягніть і іншу сторону.

Руки

Встаньте прямо, руки витягнуті в сторони долонями вгору, ноги на ширині плечей . На рахунок «раз» повертаємо долоні на 360 градусів (на 360 спочатку не вийде, а от 240 - сповна). На рахунок «два» повертаємося у вихідне положення. Під час вправи руки не згинаються, вони залишаються натягнутими як струнки. 15 повторень.

Талія

Це, мабуть, найважливіша частина тіла, що потребує корекції, причому, як у товстух, так і худишок. Часом талію просто неможливо знайти ні в тих, ні в інших. Постараємося виділитися на тлі безформних дівчат і підкреслимо таки талію: стаємо прямо, ноги розводимо на ширину плечей. Руки опускаємо уздовж стегон. Робимо нахил в праву сторону, так, щоб права долоня повільно ковзала по стегну вниз як можна нижче при правильній техніці. Зверніть увагу, стегна під час цієї вправи нерухомі - не виляємо, не крутимо, не вип'ячуємо їх. Потім в інший бік. По 10 нахилів в кожну сторону. Вправа зроблена правильно, якщо після її завершення відчувається невелика напруга в талії.

Стегна

Аби почати вправи для стегон, прийміть горизонтальне положення - ляжте. Поверніться на правий бік, лікоть правої руки зігніть, хай він служить опорою, тобто голова і плечі відірвані від підлоги. На рахунок «раз» піднімаємо пряму ліву ногу вгору на 30 градусів, на рахунок «два» опускаємо вниз. 10-15 разів. Потім перевертаємося на інший бік і продовжуємо.

Вправа для внутрішньої сторони стегна

Лежачи на правому боці, правий лікоть - опора, ліву ногу зігніть в коліні і опустіть на підлогу, перехрещуючи праву ногу. Якщо поглянути зверху, то положення ніг повинне нагадувати підйом по сходах. До речі, вагу слід перенести саме на ліву ногу, оскільки працювати буде в даній вправі права. Приступимо: на «раз» відриваємо від підлоги пряму праву ногу. На «два» повертаємо її у вихідне положення. Верхня (в даному випадку ліва нога) залишається нерухомою. 10-15 разів. Далі, як ви розумієте, перевертаємося на лівий бік і ще 10-15 повторень для лівої ноги.

Вправа для сідниць

Лежачи на спині, ноги згинаємо в колінах, опора на ступні. Голова на підлозі, руки уздовж тіла. На рахунок «раз» підводимо сідниці як можна вище. Ідеально, якщо поза буде схожа на гору, де коліна - це верхня її точка, плечі - нижняя. На рахунок «два» повертаємося у вихідне положення. Для початку 15 разів.

Для всього тіла

Вихідне положення: лежачи на спині, руки витягнуті за голову. Починаючи з пальчиків ніг, закінчуючи кінчиками пальців рук, хвилею напружуєте всі м'язи тіла. Послідовно ступні, стегна, живіт, шия, руки стають твердими. Зафіксували положення. Після цього також по черзі розслабте кисті, руки, шию, живіт, ноги, ступні. У такому положенні залиштеся 3 хвилини - відпочинок. Потім акуратно оберніться на правий бік і встаньте.

Наостанок хотілося б відмітити, що кількість повторень повинна поступово збільшуватися. Пам'ятайте 50 повторень - не межа. Але і не форсуйте події. Якщо відчуваєте, що осилите, то - вперед. Якщо сил не вистачає, то не вартує себе вимотувати. Намагайтеся відчути роботу м'язів, стежте за диханням - воно має бути рівномірним, без напруги. Якщо вправи для схуднення робити правильно, а головне регулярно, то результат не змусить себе довго чекати. @ec

 • Ключові тези: записаться на фитнес, фитнес онлайн, фитнес центры киев львов
 • Вправи для схуднення:кардіо круговий комплекс, відео

  Вправи для схуднення від Аніти Луценко, відео

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: