Віртуальний макіяж: програма MakeUp Instrument | Краса та здоров'яВіртуальний макіяж: програма MakeUp Instrument

Категорії статей: Програми ;

MakeUp Instrument (віртуальний макіяж) - це проста у використанні програма для редагування портретів і нанесення віртуального макіяжу (див. також програму для підбору зачісок Jkiwi ). Доступний інтерфейс допоможе відразу зрозуміти, як працюють всі інструменти, крім того, присутня початкова анімована презентація, що продемонструє процес ретуші у всіх подробицях. Використовуючи програму, ви завжди можете очистити обличчя від недоліків шкіри, таких як прищі, зморшки, татуїровки, пігментні плями або шрами.


MakeUp Instrument це Ваша власна цифровою косметичка. Не засмучуйтесь, якщо, припустимо, помада буде недостатньо ефектно виглядати на вашому фото. Для коррекції подібних недоліків необхідно лише використати відповідні інструменти та спробувати різні кольори. Використовуючи MakeUp Instrument (віртуальний макіяж) ви можете дуже швидко і просто покращити всі параметри вашого фото.

Можна нанести макіяж будь-якій жінці (і не лише жінці), зменшити або прибрати зовсім зморшки, видалити дефекти шкіри (прищі та плями ), позбавитися від ефекту червоних очей одним натисненням миші, навіть зробити ваше волосся більш пишним та чистим. Також можна поміняти яскравість і контрастність своєї фотографії, зробити своє тіло більш струнким за допомогою відповідного інструменту, видалити татуїровки, подряпини, водяні знаки та інші небажані об'єкти з цифрових фотографій. Все під силу цій програмі навіть в руках недосвідченого користувача.

Редактор зображень MakeUp Instrument володіє винятковою продуктивністю і простотою у використанні. Розробники називають свій продукт «цифровою косметичкою».

Отже Віртуальний Макіяж можна використовувати для покращення портретних фото для будь-яких випадків:
— Для стилізації художнього портрета
— Для ретуші фотографій на будь-які документи
— Для створення аватарів «В контакті» та «Однокласники»
— Для створення та "примірки" будь-яких видів макіяжу

Назва: MakeUp Instrument (віртуальний макіяж) (в комплекті з multibar)
Активація: Не потрібна
Розмір: 8 MbСКАЧАТИ БЕЗКОШТОВНО ВІРТУАЛЬНИЙ МАКІЯЖ (MakeUp Instrument)

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...