Зачіски для дівчаток на випускний в дитячому садку | Краса та здоров'яЗачіски для дівчаток на випускний в дитячому садку

Категорії статей: Стиль та імідж ;

Маленькі дівчатка - це просто дуже молоді жінки, і питання моди і краси їх теж хвилюють. Скільки разів вони заглядали до гардеробу і комоду мами, намагаючись скопіювати дорослих жінок!.. І напередодні випускного свята в дитячому саду їм точно захочеться виглядати на всі 100%. Ми пропонуємо 10 ідей для найкрасивішої зачіски на випускної дівчинки в дитячому саду.

1. Корона з кіс на потилиці

Дуже акуратна зачіска, яка не заважатиме вашому малятку. Вона відмінно підходить як для кожного дня в дитячому саду або в школі, так і для урочистих випадків. Особливо ефектно заплетена корона виглядатиме на довгому волоссі - вона буде дуже об'ємною і важкою, по-справжньому королівською! Родзинки можуть додати натуральні або штучні квіти на голівці вашої красуні.

Корона з кіс на потилиці

Корона з кіс на потилиці

2. Коса-водоспад для дівчинки на випускний

Зробіть з вашої дочки справжню принцесу: заплетіть їй оригінальну і дуже стильну косу-водоспад, яка так подобається дорослим модницям.

Коса-водоспад для дівчинки на випускний

Коса-водоспад для дівчинки на випускний

3. Два хвостика для дівчинки в дитячому саду

Два хвостика - це улюблена зачіска пустотливих маленьких модниць. Зробіть їх вище, ближче до верхівки, і завивайте в красиві локони. А оригінальним святковим варіантом у якості прикраси будуть не традиційні білі банти, які ми пам'ятаємо зі свого дитинства, а красиві блискучі атласні стрічки пастельних тонів або ж кольору нарядного плаття.

Два хвости для дівчинки в дитячому саду

Два хвости для дівчинки в дитячому саду

4. Кінський хвіст для маленької модниці на випускний

Звичайний кінський хвіст можна зробити урочистішим, якщо завити його в крупні об'ємні локони. Зберіть волосся високо, гладко зачешіть його від лоба. Якщо у дівчинки є чубочок, його можна залишити спереду. А якщо все волосся приблизно однієї довжини, спробуйте зробити начісування спереду - так кінський хвіст буде сучаснішим і стильнішим.

Кінський хвіст для маленької модниці на випускний

Кінський хвіст для маленької модниці на випускний

5. Пучок балерини - урочиста зачіска в дитячому саду

Суворі пучки відмінно виглядатимуть на маленьких дівчатках, роблячи їх дуже зворушливими. Тут потрібно досягти ідеальної гладкості, зачісуючи волосся назад, а тому радимо скористатися гелем або лаком для укладання - один день на рік він волоссю ніяк не зашкодить. Зберіть високий кінський хвіст, і якщо дозволяє довжина, закрутіть його довкола осі декілька разів, закріпивши шпильками.

Пучок балерини - урочиста зачіска в дитячому саду

Пучок балерини - урочиста зачіска в дитячому саду

6. Дві косички довкола своєї осі для дівчинки на випускний

Це варіант пучка балерини, тільки з використанням двох пучків на верхівці. З ними дівчинка буде схожою на подружку Мікки-Мауса. А ще ефектніше виглядатимуть дві косички, обернуті довкола своєї осі і закріплені шпильками. Для такої зачіски не потрібно навіть особливого декору, хіба що шпильки можна взяти з виблискуючими каменями.

Порада: розпустіть коси трішки вільніше, аби вони об'ємніше лягали довкола основи хвоста.

Дві косички довкола своєї осі для дівчинки на випускний

Дві косички довкола своєї осі для дівчинки на випускний

7. Заплетений чубочок з розпущеним волоссям

Якщо ваша красуня весь час носить короткий чубочок, зачіску можна змінити за лічені хвилини. Просто заплетіть чубочок в косу уздовж лінії росту волосся на кшталт обідка, а інше волосся розпустіть і укладіть назад від лоба, зафіксувавши напрям лаком.

Заплетений чубочок з розпущеним волоссям

Заплетений чубочок з розпущеним волоссям

8. Дві косички «риб'ячий хвіст» для дівчинки на випускний

Зробіть два хвости нижче, за вухами, імітуючи зачіску Покахонтас з відомого мультфільму. «Риб'ячий хвіст» добре виглядає на прямому волоссі. Не варто затягувати волосся дуже туго, можна залишити навіть декілька пасм, що «вибилися», спереду. Розділіть волосся на дві частини і починайте перекладати пасма із зовнішнього боку кожної частини усередину.

Дві косички «Риб'ячий хвіст» для дівчинки на випускний

Дві косички «Риб'ячий хвіст» для дівчинки на випускний

9. Зачіска в грецькому стилі для дівчинки на випускний

Дуже романтична і вишукана, ця зачіска довгий час була справжнім хітом у дорослих модниць, то чом би не спробувати зробити її для вашого малятка? У грецьку зачіску можна укласти волосся будь-якої довжини, а дуже зручно користуватися спеціальним еластичним обідком або резинкою довкола голови. Волосся накручується ззаду на цю резинку і закріплюється кінчиками усередину.

Зачіска в грецькому стилі для дівчинки на випускний

Зачіска в грецькому стилі для дівчинки на випускний

10. Бант на верхівці для дівчинки в дитячому саду

Якщо ви або ваша дочка не любите прикраси, зробіть бант прямо з волосся! Це не так складно, як здається на перший погляд. Зачешіть волосся у високий кінський хвіст на самій верхівці і закріпіть резинкою, а останній раз витягніть локони не до кінця. Петлю, що вийшла, розділіть на дві частини, а вільні кінці волосся перекиньте через її середину, закріпивши шпильками. Красивий і незвичайний бант готовий!

Як зробити бант з волосся для дівчинки в дитячому саду

Як зробити бант з волосся для дівчинки в дитячому саду

Будь-яка з цих ідей і вдалі фотоприклади дитячих зачісок допоможуть вам зробити вашу дівчинку найкрасивішою на випускному балу в дитячому саду!

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: