Як накачати прес | Краса та здоров'яЯк накачати прес

Категорії статей: Фізкультура ;

як накачати прес
як накачати прес за місяць
як накачати прес
Вважається, що прес - це одна з найсексуальніших «частин» нашого тіла. Саме з цієї причини багато чоловіків і жінок приходять в зали і займаються над «побудовою» свого тіла. Але не у всіх виходить це повною мірою. У перші ж дні основна маса, як правило, відсівається і причина тому - звичайна лінь. Крім того, не у всіх хто працює над своїм пресом рівнозначні результати: у когось з'являються кубики, живіт стає більш рельєфним, а хтось продовжує качати прес, практично ні на крок не просунувшись до своєї мети. Тому перш ніж зайнятися побудовою структури м'язів преса необхідно не лише вивчити основні вправи для розвитку певних груп м'язів живота, але і знати деякі інші нюанси. Отже, як накачати прес за місяць?

Вправи для тренування пресу

Їх досить багато: це підйоми ніг, тулуба, скручування, причому, дані вправи можуть виконуватись в різних варіаціях і направлені на зміцнення різних м'язів черевного преса.

Для роботи над пресом часто застосовується платформа, кут нахилу якої можна міняти, тим самим зменшуючи або збільшуючи міру складності конкретної вправи. Якщо ви не відвідуєте тренажерний зал, то, купивши таку дошку, можна проводити тренувальні заняття безпосередньо вдома.

1. Підйом торсу із скручуванням на похилій дошці. Лягаєте на дошку, ступні закріплюєте ременями або розташовуєте під спеціальною щаблиною. Далі, здійснюєте підйом тулуба, при цьому руки мають бути зчеплені за головою, а коліна злегка зігнуті.

2. Підйом колін на похилій дошці. В цьому випадку можна піднімати ноги із згинанням колін під час підведення їх до живота або ж робити ті ж вправи з випрямленими ногами.

3. «Скручування» на лаві з нахилом вниз. Вихідне положення - як і при першій вправі. Але в цьому випадку верхню частину тулуба необхідно поперемінно підтягувати до правого та лівого коліна.

4. Бічні «скручування». Необхідно лягти на лаву боком так, щоб частина тіла, яка вище за талію, виступала за край дошки, після чого виконувати згинання в талії вгору-вниз. «Скручування» повинно здійснюватися з поворотом. Дана вправа щонайкраще впливає на талію, формуючи і роблячи її вужчою.

Також скручування можна здійснювати на блоці і на підлозі.

5. «Скручування» на блоці. Потрібно встати на коліна, обернувшись лицем до блокового пристрою і тягнути рукоять блоку вниз, при цьому згинаючись до підлоги. Після цього повертаємося у вихідне положення. Під час виконання вправи м'язи преса повинні знаходитися в постійній напрузі.

6. «Скручування» на підлозі. Дана вправа відома кожному. Необхідно лягти на підлогу горілиць, руки за головою. Задіюючи м'язи черевного преса, необхідно відривати тіло від підлоги. Досягши верхньої точки, повертаємося у вихідне положення. Ноги при виконанні вправи можуть бути як зігнутими в колінах, так і прямими. Дане «скручування» включає в роботу всі м'язи преса і є дуже ефективним.

Звичайно, як говорилося вище, одних знань грамотного виконання вправ на розвиток м'язів черевного преса недостатньо для ефективного його розвитку. Може відбуватися так, що м'язи розвиватимуться, але під шаром підшкірного жиру рельєфність їх буде мало виражена або не виявлятиметься взагалі. В цьому випадку необхідно скоректувати програму свого харчування, можливо, застосувати дієту, використовувати циклічні види спорту аеробного характеру (біг, спортивну ходьбу, їзду на велосипеді, плавання). Це дозволить спалити жири і, одночасно з цим, понизити загальну масу тіла.

Аби накачати прес, як і будь-які інші м'язи, важливо знати, що тут необхідно дотримувати принцип поступовості. Сенс тренування і тренованості саме в тому, аби підвищувати навантаження день за днем, від місяця до місяця. Крім того, необхідно навчитися відчувати своє тіло. Якщо ви не є професійним спортсменом, то приступайте до нового тренування над вдосконаленням свого преса після повного відновлення організму після попередніх занять.

Успіхів вам. Будьте красивими і спортивними!

Як накачати прес : відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: