Віртуальний макіяж: програма Virtual Visage 3.1 | Краса та здоров'яВіртуальний макіяж: програма Virtual Visage 3.1

Категорії статей: Програми ;

Virtual Visage ( віртуальний макіяж ) - програма, в якій ви зможете створювати віртуальний макіяж та зічіски, (див. також програму для підбору зачісок та мікіяжу Jkiwi ), і при цьому вам не потрібна буде жива модель для «проб і помилок». У даній програмі окрім, власне, створення віртуального макіяжу також доступні порядка 1000 різних варіантів зачісок та безліч аксесуарів таких як окуляри, контактні лінзи, сережки, пірсин та ін. Досить лише завантажити своє фото і, змоделювавши свій імідж, поглянути, як це виглядатиме безпосередньо на вашому обличчі.


З косметики у вашому розпорядженні будуть: помада, туш, олівець для губ, олівець для очей, тіні для повік, пудра і рум'яна. Отже, моделювання будь-яких стрижок та створення віртуального макіяжу - основне призначення цієї програми, яка, безумовно, дозволить значно розширити ваші можливості і надасть свободу вашій фантазії.

Завантажувати зображення можна як із зовнішнього устаткування (камера, сканер), так і з буфера обміну, також можна використовувати бібліотеку портретів. Virtual Visage (віртуальний макіяж) 3.1 дозволяє у будь-який момент зберегти вашу роботу на диску, роздрукувати її або відіслати по електронній пошті.

Особливості Virtual Visage (віртуальний макіяж) 3.1:

-Широкий вибір зачісок і аксесуарів;
-Наявність всієї необхідної косметики різних кольорів;
-Можливість завантаження зображень як із зовнішніх носіїв, так і з ПК;


СКАЧАТИ ВІРТУАЛЬНИЙ МАКІЯЖ (Virtual Visage 3.1)


Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...