Найкращі способи схуднення | Краса та здоров'яНайкращі способи схуднення

Категорії статей: Харчування ;

способи схуднення
способи схуднення
способи схуднення
способи схуднення
Проблема зайвої ваги була і залишається актуальною для багатьох жінок у всі часи. Всі ми хочемо бути стрункими, підтягнутими і спокусливими. Але зайва вага дуже підступна, накопичується поступово, а ось позбавитися від неї буває дуже складно. Різні сайти в інтернеті та інших засобів масової інформації навперебій пропонують різні способи схуднення. Універсального способу, звичайно ж, не існує, адже кожен організм унікальний і в кожному випадку потрібний індивідуальний підхід.

Проте є дієти, які дозволяють отримати швидкий результат. Ці дієти, розраховані на тривалий час і призначені для загального очищення організму. Про декілька популярних та дієвих дієт ми і поговоримо сьогодні.

Кращі способи схуднення - це для багатьох ті способи, які дозволяють за короткий період часу скинути значну зайву вагу. У подібному підході є декілька небезпечних моментів:
Після виснажливого голодування і повернення до звичайного режиму харчування організм активізується, і зайва вага швидко повертається.
Для дотримання строгих дієт потрібні серйозні зусилля і величезна сила волі.
Неправильне застосування дієти може завдати шкоди здоров'ю.
В багатьох дієт є протипоказання.
Якщо дієта популярна і всі довкола про неї говорять, це ще не означає, що вона підійде вам.

Для того, щоб знайти кращі способи схуднення для свого організму, потрібний комплексний підхід і ретельний підбір дієти.

Дієта ABC

Основою цієї дієти є принципи здорового харчування. Ви не зможете за короткий період часу істотно схуднути, використовуючи цю дієту. А ось нормалізувати обмін речовин, що зрештою приведе до зниження ваги, вам, поза сумнівом, вдасться.

Дієта abc заснована на принципі трьох кольорів, тому її ще інакше називають дієтою Світлофора.

Червоний колір. До цієї групи входять висококалорійні продукти, які не можна вживати взагалі на час дієти. Наприклад, це жирні продукти тваринного походження (м'ясо, молоко, сметана), калорійні солодкі напої, біла випічка, чіпси, жирні сосиски, калорійні каші (зокрема, манна).

Жовтий колір. Продукти цієї групи можна їсти лише до шестої вечора. Це нежирне м'ясо і м'ясопродукти, каші, макаронні вироби, риба та ін. Тобто до цієї групи входять продукти з пониженим вмістом жирів.

Зелений колір. Ці продукти можна їсти у будь-який час і в будь-якій кількості - всі види овочів і фруктів, морепродукти, знежирений сир, кефір і так далі.

Принципи цієї дієти дуже прості. Якщо дотримання цих принципів стане для вас правилом, то жодна зайва вага вам не страшна.

Дієта з використанням молокочая

Ця дієта абсолютно нешкідлива і дає швидкий результат. Суть полягає в тому, що раз на тиждень потрібно влаштовувати для організму розвантаження і пити цілий день лише цей дивний напій молокочай. Для цього потрібно заварити міцний чай і розбавити його молоком в співвідношенні 1:3. Чай можна використовувати будь-якій, але краще зелений. За день розвантаження необхідно випити не менше трьох літрів молокочая і обов'язково слід пити звичайну воду, оскільки цей приємний напій має сечогінну дію. Нічого їсти цього дня не можна.

В більшості випадків відгуки про молокочай найпозитивніші. День дієти дозволяє скинути до 2,5кг зайвої ваги. Ось тільки зловживати розвантаженням на молокочаї не вартує. Часте використання сечогінних засобів викликає в організмі порушення сольового обміну.

Шоколадна дієта

Ця оригінальна дієта розрахована на тиждень і дозволяє понизити вагу на 5-6кг. Полягає ця дієта в тому, що впродовж семи днів можна їсти лише 100г чорного шоколаду в день і пити воду. Харчові властивості шоколаду і його калорійність не потребують спецрежиму, а ось жирові відкладення активно розщеплюватимуться.

Відгуки про шоколадну дієту практично однозначні: результат гарантований і швидкий, але короткочасний. Крім того, існує маса медичних протипоказань для використання цієї дієти. Зокрема, діабет, схильність до алергії та ін.

Вибираючи дієту, пам'ятайте, що краса, звичайно, вимагає жертв, але здоров'я все-таки дорожче! Підберіть для себе найкращий спосіб схуднення і певний вид дієти, проте не забувайте і про фізичні вправи.

По зовнішнім джерелам

 • Ключові тези: как похудеть, подобрать диету, таблетки для похудения, убрать живот, плоский живот
 • Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: