Вправи для шиї і догляд за нею | Краса та здоров'яВправи для шиї і догляд за нею

Категорії статей: Фізкультура ;

Лебедина шия - один з найпоширеніших компліментів для красивої жінки. Струнка і красива шия предмет гордості і турбот для багатьох відомих красунь з Голлівуду, телебачення і політики. Адже вона завжди на виду і завжди під прицілом критики. Крім того, шия здатна видати справжній вік будь-якої жінки, а якщо не доглядати її, то вона навіть додасть вам років. Але, несучи естетичну функцію, шия до того ж є одною з важливих частин нашого тіла і нормальна робота м'язів і шийних хребців це основа здоров'я.

Розглянемо декілька вправ і процедур сприяючих підтримці шкіри шиї у чудовому стані. Їх можна виконувати в домашній обстановці.

Па'мятайте, що холодна вода відмінно тонізує і в цілому добре впливає як на шкіру так і на м'язи, за рахунок різниці температур. Кращим способом дії на вашу шию є обробка шиї тонкими прохолодними струменями води, окрім дії холодом струмені створюють ефект масажу і стимулюють кровообіг в тонких кровоносних судинах. Якщо у вас немає спеціального пристрою для такої процедури, замініть її поплескуванням по шиї змоченим махровим рушником (близько 30 разів). Можна скористатися шматочками льоду загорнутими у фланелеву тканину і обробляти шкіру шиї ними.
Окрім цього сучасна парфюмерна промисловість випускає безліч різних кремів по догляду за шиєю. Ннаносіть їх на шию пальцями від низу до верху, масажуючи і втираючи в шкіру.

Для сну, особливо якщо ви спите на спині, потрібно використовувати невелику і плоску подушку, головне не допустити, аби під час сну на шиї з'являлися складки, оскільки вони можуть залишитися назавжди і стати центром утворення зморшок. Тому будьте уважні до того, як ви спите. Наприклад, якщо на боці, то подушка у вас має бути більше, розмір її повинен сприяти тому, щоб ні підборіддя, ні потилиця не схилялися в якусь сторону і не породжували викривлення шиї і складок на ній.

Приділіть увагу і задній стороні шиї. Її необхідно мити нейтральним милом і масажувати при митті жорсткою щіткою, для стимуляції кровообігу. Залежно від того, суха або жирна у вас шкіра обробіть її або зволожуючим, або камфорним лосьйоном.
Якщо є можливість, то скористайтеся вібромасажним апаратом для ефективної дії на шию, особливо після нанесення на шкіру вітамінізованих кремів. Окрім косметичних процедур, необхідно використовувати і спеціальні вправи для шиї. Розглянемо їх ближче.

Вправи для шиї і догляд за нею

1. Спершу розімніть м'язи шиї енергійними рухами головою вперед і назад, в сторони і обертами.

2. Станьте прямо, підбородок підніміть вгору. Потім уявіть що над вами висить яблуко, яке ви повинні укусити не чіпаючи його руками, зробіть з десяток кусаючих рухів щелепою.

3. Узявши в руки паличку або олівець, напишіть нею в повітрі своє ім'я або цифри. Повторіть це близько 5 разів.

4. Підніміть підборіддя і підіпріть його долонею знизу, потім, обертаючи ним, постарайтеся надавати долонею невеликий опір. Зробіть 5-10 таких повторів.

5. Підборіддя опущене вниз, руки із сплетеними пальцями лежать на потилиці. Прагніть підняти голову і випрямити шию, а руками чиніть опір цьому руху. 5-10 повторів.

6. Станьте прямо, ноги на ширині плечей. Голову нахиліть до лівого плеча, долоню правої руки покладіть на скроню. Здійснюючи рух головою до правого плеча, чиніть опір рукою. Тепер в інший бік. У кожну сторону зробити 5-10 вправ.

7. Ляжіть на спину, поклавши під голову складену удвічі подушку. Зігніться так, щоб упертися верхівкою в подушку і протримайтеся так приблизно 10 секунд. Повторіть вправу 5-10 разів.

8. Ляжіть на живіт, тримайте голову. Витягніть шию і піднімайте голову вперед і вгору. Повторіть приблизно 10 разів.

9. Ляжіть на диван спиною. Звісьте голову з краю. Потім піднімайте голову вгору, не відриваючи при цьому плечі від дивана. Повторіть приблизно 5-10 разів. Але па'мятайте таку вправу протипоказано людям з високим артеріальним тиском.

10. По черзі торкніться підборіддям правого і лівого плеча, голову вгору не піднімайте. Від 5 до 10 вправ.

11. Стоячи оберніть голову до правого плеча, долоня лівої руки лежить на лівій щоці і утримує голову під час повороту голови вліво. Опір середній. Повторіть з іншою стороною. Всього біля 5-10 вправ для кожної сторони.

Оригінал fitness46.ru

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: