Стрижки для повних жінок 2018: фото наймодніших укладань | Краса та здоров'яСтрижки для повних жінок 2018: фото наймодніших укладань

Категорії статей: Волосся ;

Кожна жінка знає, що зачіска - важлива частина образу і обирати її варто не лише виходячи з власних переваг, але і відповідно до індивідуальних особливостей обличчя. Особливо це стосується жінок розміру плюс.

Зачіски для повних дівчат повинні виконувати декілька важливих функцій: візуально коректувати форму обличчя і приховувати його повноту. До того ж, за допомогою правильно підібраної зачіски можна збалансувати пропорції тіла.

То які ж стрижки і зачіски для повних жінок пропонують стилісти цього сезону?! Короткі і довгі, з чубочком і без - варіантів дуже багато. Головна особливість сезону - дозволено все, що заборонялося раніше, а це відкриває великі можливості.

Стрижка піксі

Короткі стрижки для повних жінок виглядають завжди сміливо і дуже ефектно. Популярна стрижка піксі йде багатьом жінкам, вона додає обличчю свіжості, а у поєднанні з коротким чубочком може позбавити її власницю пари зайвих рочків.

Обираючи короткі стрижки для повних, обов'язково зробіть скроні довшими, ніж зазвичай, - вони зорово звузять обличчя, зроблять його більш витягнутим.

Короткі стрижки для повних жінок 2018 відмінно виглядають як на блондинках, так і на брюнетках. За допомогою мелірування або колорування можна додати образу «родзинки».

Косий проділ

Не секрет, що найбільш вдалі зачіски для повного обличчя мають косий проділ. Прийом простий, але дуже функціональний - за спадаючими пасмами волосся видно риси обличчя, а не його форму.

Косий проділ виглядає красиво на будь-якій довжині, чи то каре, чи то розпущене довге волосся.

Створюючи вечірні образи, не бійтеся додавати об'єму - такі зачіски для повних 2018 виглядають дуже жіночно.

З косим продолом можна обрати будь-яку стрижку для повних. Фото створених стилістами образів здатні надихнути на зміну іміджу.

Всі у захваті від чубочка

Прямий чубочок дівчатам розміру плюс протипоказаний. У якості альтернативи стилісти представили стрижки на короткому волоссі для повних жінок із косим чубочком.

Чубок може бути густим або прорідженим, з подовженими пасмами або градуйованим, але обов'язково заведеним на бік. З косим чубочком зачіски для жінок з повним обличчям виглядають дуже динамічно і доречно практично у всіх стилях.

Короткі зачіски для повних можуть бути елегантними або навпаки - по-хлопчачому завзятими і грайливими - експериментуйте з образами, аби створити свій неповторний стиль.

Зачіски з начісуванням

Багато жінок бояться ефектних начісувань, а даремно - з ним зачіски для повних виглядають шикарно. Фото моделей демонструють, як правильно укладати волосся з начісуванням, аби обличчя виглядало найпривабливіше.

Модні зачіски 2018 для повних жінок відрізняє одна маленька деталь - начісування має бути суворо вертикальним, відступ від правила можливий лише в тому випадку, якщо у вас овальна форма обличчя.

Зачіски з начісуванням виглядають красиво не лише на довгому волоссі, короткі стрижки для повних 2018 дуже різні, і на них теж можна використовувати цей прийом.

Романтичні укладання

Жіночні хвилі або грайливі кучерики - це ідеальні зачіски для повних жінок з круглим лицем. Їх секрет криється в тому, що пасма з обох боків обличчя витягують його, а завитки додають образу жіночності.

Фото зачісок для круглого повного обличчя демонструють стандартні прийоми - проділ має бути косим, хвилі - м'якими і легкими.

Дуже дрібних кучериків краще уникнути, хоча при грамотному укладанні вони ніскільки не зіпсують образ.

Каре

Класичне каре - не найкраща стрижка для повних жінок. Фото моделей закликають звернути увагу на інший варіант - каре з подовженими пасмами.

Короткі стрижки для повного круглого обличчя по типу каре краще обирати без чубочка. По-перше, він робить обличчя не дуже привабливим, а по-друге, з довгим чубочком можна створювати всілякі укладання.

Стрижки для повного обличчя 2018 дуже варіативні в плані фарбування - на короткому волоссі вдало виглядають нестандартні відтінки.

Вечірні зачіски

Зібране волосся на потилиці, об'ємні начісування, голлівудська хвиля - такою різною може бути вечірня зачіска для повних жінок. Фото святкових укладань виглядають багатообіцяюче, адже стилісти пропонують величезну кількість варіантів.

Обираючи зачіски для круглого повного обличчя, придивіться до моделей з м'якими лініями біля щік і скул - локони «крадуть» об'єм і при цьому додають образу жіночності і ніжності.

Зачіски для повних жінок на середньому волоссі теж не позбавлені своєї чарівності. Укладіть чубочок в ефектну хвилю або просто зачешіть назад, але не забувайте про наявність косого продолу.

Природна краса

Стилісти не рекомендують жінкам з пишними формами носити ідеально пряме волосся. Розпущені довгі локони, що облямовують обличчя, - один з варіантів зачіски для повного обличчя. Фото моделей доводять, що навіть така проста зачіска може виглядати дуже красиво.

Для повноти ефекту обирайте зачіску для круглого повного обличчя з косим продолом. Фото демонструють, що він добре поєднується як із розпущеним волоссям, так і з заплетеним у косу.

Стрижки 2018 для повних досить багатогранні, тому навіть якщо ви носите «драбинку» - це не перешкодить вам виглядати природно - локони можна залишити прямими або дещо підкрученими.

Правило симетрії

Ця тенденція йде в розріз із загальноприйнятими правилами вибору зачіски і стрижки для повного обличчя. Фото укладань з симетричними вертикальними локонами, насправді, ніскільки не протирічать порадам стилістів - симетрія в зачісках для жінок розміру плюс припустима, хоча і в невеликій кількості.

Локони з чіткими формами, просто прямі або дещо безладні - якими б вони не були, перервуть округлість обличчя, навіть не дивлячись на прямий проділ. Прибираючи волосся в низький хвіст або сувору шишку, випустіть пару пасм, аби зробити образ цікавішим.

Стилісти цього сезону представили великий вибір зачісок і стрижок для жінок з повним обличчям 2018. Підібрати для себе вдалий варіант, який зможе підкреслити красу обличчя і власний стиль, не складе труднощів.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: