Засоби для схуднення | Краса та здоров'яЗасоби для схуднення

Категорії статей: Харчування ;

засоби для схуднення
засоби для схуднення
засоби для схуднення

Більшість з нас час від часу мучить питання: що б такого з'їсти, аби схуднути? Для цього і були придумані всілякі чудодійні засоби, які обіцяють схуднення без особливих зусиль, фізичних навантажень, дієт і яких би то не було обмежень - просто прийняти капсулу, випити стаканчик чаю і все готово, зайва вага зникає як і не було .

Аби взнати, чи так це насправді і чи дійсно засоби для схуднення допомагають скинути зайві кілограми, потрібно розібратися за яким принципом вони працюють.

Всі засоби для схуднення можна розділити на три групи: чай, біологічно-активні добавки (БАД) і білкові коктейлі.

Біологічно-активні добавки теж діляться на декілька категорій. Дія першої групи заснована на банальному заповненні шлунку, після чого виникає відчуття ситості. Такі БАДи в основному вдають із себе висівки, мікроцелюлозу. Потрапляючи в шлунок вони розбухають і здається, що голод затихає. Насправді такий вид харчових добавок можна замінити натуральнішою їжею, багатою клітковиною - несолодкими фруктами, крупами, які до того ж, несуть організму найважливіші вітаміни.

Друга група повинна стимулювати процес метаболізму шляхом добування енергії з жирової тканини, розщеплюючи її. Єдиною складністю роботи такого виду добавки є практично нульова ефективність за відсутності фізичних вправ, під час яких і вивільняється енергія.

І нарешті третя група, напевно найпопулярніша серед прибічників швидкого схуднення, - їх речовини просто не дають засвоюватися жирам, які поступають з їжею, зв'язуючи їх і виводячи з організму. Дуже принадна ідея - не обмежувати себе в їжі і при цьому не мати проблем з фігурою. Підводним каменем такого способу схуднення є виведення всіх жирів взагалі, навіть тих, які необхідні організму для нормального функціонування. Для засвоєння певних вітамінів необхідні жири, а значить, немає жирів - немає і вітамінів, і при тривалому прийомі такого виду добавок може зіпсуватися стан волосся, зубів, кісток, шкіри.

Білкові коктейлі складаються з білкових продуктів, які перероблені за певною технологією. Вони були винайдені спеціально для професійних спортсменів, яким необхідний прийом як можна більшої кількості поживних речовин для найбільш ефективних результатів. Не секрет, що високий відсоток білків при невеликій кількості вуглеводів в раціоні призводить до швидкого насичення і подальшого добування енергії з жирів - на цьому і засновані всі білкові дієти. Насправді вживання білкових коктейлів необхідно проводити під спостереженням фахівця, інакше це загрожує зневодненням організму, тим більше, якщо білковий коктейль приймається не як добавка, а взагалі замість обіду або вечері. Ці суміші були придумані в допомогу професіоналам і людям, які зовсім не займаються фізичними вправами, такий вид схуднення користі не принесе.

Чай для схуднення у плані боротьби з жировими відкладеннями неефективний. В основному його дія виключно послаблююча і сечогінна. Доля правди про позитивний вплив такої трав'яної суміші: звільняючи кишечник від різних «засорів», а організм від зайвої рідини, ми дійсно очищаємося, за рахунок цього і відбувається скидання (правда невелике) ваги. Приймаючи чай впродовж довгого часу ми ризикуємо також отримати обезводнення укупі з дисбактеріозом.

Активні речовини, що входять до складу більшості засобів для схуднення: гуарана (стимулює обмін речовин), витяжка кайенского перцю (виводить рідину, розщеплює жир), хітозан (знижує всмоктування жиру), L-карнитин (допомагає розчіпленню жирів, прискорює метаболізм).

Варто визнати, що при грамотному вживанні деякі засоби дійсно здатні допомогти в нелегкій боротьбі із зайвими кілограмами, але головне пам'ятати, що всі засоби для схуднення є лише допоміжними речовинами, які працюють разом з дієтою і фізичним навантаженням, а не основними, які дивним чином допомагають худнути, обжираючись солодощами.

По зовнішнім джерелам

 • Ключові тези: как похудеть, подобрать диету, таблетки для похудения, убрать живот, плоский живот
 • Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: