Зачіска на випускний вечір (100 фото) | Краса та здоров'яЗачіска на випускний вечір (100 фото)

Категорії статей: Волосся ;

Головне правило у виборі зачіски - не відкладайте її на останні передсвяткові дні. Проведіть експеримент з різними варіантами, покажіть, що вийшло експертам.

Де знайти експерта в області зачісок?

Мама має свої вподобання, і може не схвалити те, до чого звикла, або, навпаки, схвалить що завгодно, аби не засмучувати Вас. Тато... більшість татусів консервативна, зайнята своїми «важливими справами» , не розуміють різниці між стрижками, або просто не усвідомлюють серйозності Ваших проблем. Подруги теж мало годяться на роль незалежних експертів. Чому - не нам Вам пояснювати. Знайдіть серед друзів або родичів батьків молоду стильну жінку. Вона-то і стане для Вас і порадником, і критиком і експертом.

Знайшли кандидата, але вона далеко живе і дуже зайнята? Не біда! Нагадайте їй, що і у неї був випускний вечір, попросіть поради, полестіть. Тобто заінтригуйте. Зробіть так, щоб Ваш зовнішній вигляд та ваша стрижка стала справою «її честі». Немов не Вам, а їй належить блищати на випускному балу. Повірте, тоді Ваш «експерт» відкладе всі свої справи, а Ви на балу будете найкращими!

Вибір зачіски на випускний

Вибір зачіски - це настільки ж важливий момент в підготовці до випускного вечора, як і вибір випускного плаття. Вибір не можна відкладати на останній день. Якщо Ви зважитеся на експеримент - наприклад змінити колір волосся, то у Вас має бути час його змінити, якщо щось не влаштує. Також можна скористатися програмою для підбору зачіски.

Випускний вечір - це безперечно привід порадувати всіх оточуюючих але перш за все в новому образі повинно бути комфортно саме Вам. Випускний - це активне свято. Ви гулятимете і танцюватимете. Буває, що на день випускного балу трапляється дощ. Висновок напрошується сам собою: треба вибрирати зачіску яка «протримається» до ранку, і не перешкодить Вашій веселості.

Багато зачісок прекрасно виглядають на екрані і в салоні краси, в журналі і навіть в дзеркалі, але пам'ятайте, що Ви рухатиметеся і танцюватимете. Масивні і складні стрижки будуть не дуже доречними. Ще важливий момент: такі зачіски додають вам років, а краще, що у Вас є цього дня - юність! Якщо Ви не упевнені в своїх силах, доведеться йти до професіоналів. Випускний бал - не те свято, коли можна дозволити собі ризикувати поганим укладанням або нерівномірним забарвленням волосся.

 • Випускні зачіски в стилі "романтика"

  Частину волосся можна підколоти, а частину залишити розпущеною. Вийде - «романтика». Якщо Ви хочете з'явитися в образі романтичної особи то варто завити декілька пасм довкола обличчя. Блиску і закінченості цій зачісці додасть невелика діадема або виблискуючі шпильки. Волосся може бути підколене догори або залишене розпущеним. Якщо Ви вирішили підколоти волосся, то не забудьте завити і випустити декілька пасм і в шиї ззаду.


 • зачіска на випускний

 • Випускні зачіски в стилі "комета"

  «Комета» (або кінський хвіст) - це завжди в моді і це завжди стильно, і якщо Ви не знаєте якою саме має бути ваша зачіска - це ідеальний варіант! Не думайте що це банально і нудно - це ціле поле для експериментів. Погляньте на Рене Зельвейгер, вона і на червоній килимовій доріжці віддає перевагу саме цій зачісці. Якщо Ви хочете додати пікантності, то можна випустити із зачіски трохи пасм і трохи їх завити. Можна завити волосся в самому хвості або навпаки його випрямити праскою для волосся. Або завити лише деякі пасма - це виглядатиме дуже незвично. «Комету» можна зав'язати в кичку, і прикрасити її квітами або шпильками.


 • зачіска на випускний

 • Випускні зачіски в стилі "Голлівуд"

  Класика «по-голлівудські» - трохи завиті на крупні бігуді і зафіксовані локони додадуть Вам шику і ця зачіска збереже свіжість до ранку!


 • зачіска на випускний

 • Випускні зачіски в стилі "виблискуючий шик"

  Добре виглядає «виблискуючий шик» - в розпущене - пряме або завите волосся вплітаються нанизані на прозору волосінь (лєску) кришталики. Непередаваний ефект блиску у волоссі, його не повторити жодним лаком з лелітками.


 • зачіска на випускний зачіска на випускний

  Орієнтуйтеся у виборі зачіски не стільки на ту, яка сподобалася в журналі, а на тип вашого обличчя:

 • Якщо Ви щаслива власниця овального обличчя, то можете собі дозволити абсолютно будь-яку зачіску.
 • Якщо у Вас масивне підборіддя і «квадратне» обличчя, то ми радимо ассиметричні зачіски з косим проділом. Чубок не має бути прямим, це лише підкреслить недоліки обличчя. Чубок має бути також ассиметричним або зачесаним на бік. Ніжне хвилясте волосся так само допоможе пом'якшити образ.
 • Якщо овал обличчя «витягнутий», образ можна пом'якшити ніжними локонами. Найширша частина зачіски має бути в лінії брів і спускатися до скул і до підборіддя. Вам не піде пряме витягнуте волосся!
 • Якщо у Вас скули, які виділяються, - то найширша частина зачіски має бути нижче за лінію скул. Густий чубок також допоможе приховати невеликі недоліки. Підійде ідеально пряме волосся. Можливо варто спробувати зачіску яку часто носить Вікторія Бекхем - каре підведене до потилиці ззаду і подовжені пасма у обличчя.
 • Для пухких щічкок не варто використовувати складні зачіски. Ці недоліки допоможе приховати або довга або до рівня підборіддя стрижа-«каскад».

 • Зачіски на випускний: мікс

  випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013 випускні зачіски 2013

  зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний зачіска на випускний

  Але пам'ятайте: ефектна зачіска буде такою лише в потрібному місці і в потрібний час. Стрижка, яка Вам подобається може бути доречною для нічних прогулянок або дискотеки і не обов'язково підійде для романтичного балу.

  Не робіть з себе посміховисько

  Навіть якщо сьогодні якась "філософія образу" здається Вам привабливою, то через декілька років, згадуючи і роздивляючись шкільний фотоальбом Вам буде соромно за цей образ.
  Назад нічого не повернеш, і Ви саме у такому вигляді залишитеся в пам'яті однокласників після випускного балу. @ec

  Зачіска на випускний, довге волосся: відео

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: