Модні зачіски з косами: найкращі ідеї та схеми (80 фото) | Краса та здоров'я



Модні зачіски з косами: найкращі ідеї та схеми (80 фото)

Категорії статей: Волосся ;

Ви можете не бути обдарованим перукарем, але якщо умієте плести коси, то у вас ніколи не буде проблем із зачіскою. Аби удосконалити свої навики, просто вивчіть нові схеми плетіння кіс, і ви отримаєте такий об'ємний арсенал на всі випадки життя, про який можна лише мріяти.

88

Кращий спосіб навчитися - поглянути на покрокове плетіння кіс з фотографіями. Річ у тому, що на схемах не завжди ясно, куди укладати те або інше пасмо, а ось живе фото дасть повну уявлення і про деталі процесу, і про готовий результат.

Плетіння водоспаду

Починаємо з косого проділу. З більшого боку підхоплюємо три пасма і починаємо роботу. Переплітаємо їх, як при звичайному плетінні, але пасмо, що виявилося внизу, залишаємо. Тепер нижню третину ми набиратимемо з наступних пасм (по ходу руху), а верхню - трохи розширювати, добираючи волосся у міру плетіння. Схема проста: узяти нове пасмо знизу, перекласти на центр, узяти середнє пасмо і переплести з нижнім, узяти верхнє пасмо, дещо збільшити за рахунок нового волосся, і пропустити через нижнєі середнє вниз.

WATERFALL-BRAI

Основа водоспаду - коса, що йде довкола голови, а головна родзинка - вільно спадаючі пасма, які як би проходят крізь корону волосся. Фіксують зачіску, найчастіше, за допомогою шпильок або зустрічного плетіння (від протилежної скроні), проте бувають і інші варіанти, про які ми пригадаємо пізніше.

Французька коса уздовж скроні

Всі уроки плетіння кіс обов'язково включають цю схему. Вся річ у тому, що вона дуже проста і надзвичайно корисна тоді, коли потрібно швидко, красиво і акуратно зібрати волосся. Якщо ви скучили по романтичному образу, то, можливо, вам сподобається саме цей варіант.

French-Braid-Bangs-Back

Плетіння французької коси уздовж скроні починаємо з косого проділу. На відміну від звичайної схеми плетіння додаємо волосся до центрального пасма не з кожного боку по черзі, а лише з одного, внаслідок чого зберігається рівна корона. «Заводимо» нашу косу за вухо і там фіксуємо за допомогою шпильок. Чим тонше пасмо, тим більше вишукано виглядає конструкція.

Французька коса з вузлом

На основі французької коси можна зробити складніший варіант зачіски. Він відмінно підійде для романтичного побачення або випускного вечора. Проте, доведеться докласти трохи більше зусиль.

Отже, нам знадобиться віск і лак, а також штук шість шпильок різного розміру. Перед тим, як приступати до плетіння, нанесіть на пасма віск, добре масажуючи в коріння. Це дасть необхідну текстуру. Тепер зачешіть волосся назад, і почніть плести французьку косу з одного боку. Зупиніться у потилиці і зафіксуйте косу шпильками. Повторіть для другої сторони.

ROPE-BRAID-CHIGNON

Дещо начешіть вільні пасма. Тепер скрутіть їх в джгут і закріпіть шпилькою. Оберніть джгут за годинниковою стрілкою і заховайте кінець усередину. Так ви отримаєте вузол. Переконайтеся, що через пасма не видно шпильки і зафіксуйте всю конструкцію лаком.

Коса «риб'ячий хвіст»

Зберіть волосся ззаду. Тепер візьміть по одному пасму справа і зліва, і покладіть праве пасмо на ліве. Після цього візьміть нове пасмо з лівого боку і покладіть на попереднє праве; потім - нове праве - на попереднє ліве.

FISHTAIL-BRAID-HAIR

Чотири замість трьох

Ще одна техніка плетіння кіс має на увазі використання чотирьох робочих пасм замість двох або трьох. Аби вам було зручно працювати, утримуйте кожною рукою по два пасма. Спочатку схрещуємо перше і друге, а також третє і четверте. Після цього схрещуємо пасма, які опинилися по центру композиції. Повторюємо крок 1 і крок 2 по всій довжині волосся. Завдяки багатій текстурі, саме цей варіант зазвичай використовують, коли планують плетіння кіс із стрічкою до весілля або іншого свята.

Four-Strand-Braid

Що ж, це були основні варіанти плетіння кіс. А зараз поглянемо, що ж можна зробити з такою базою.

Молодіжний

Дуже невимушено виглядатиме зачіска-вузол, в який, окрім гладко зачесаних пасм, зібрані ще і тонкі косички. Аби вони стали своєрідними фіксаторами, слід починати плести з косого проділу трохи вище за скроню.

Messy-Rope-Braids

Об'ємно

Плетіння кіс на середнє волосся не лише прикрашає, але і дозволяє зробити зачіску пишнішою. Так, коса коса виглядатиме цікавіше, якщо, після того, як основна конструкція буде готова, дещо розтягнути бічні пасма в сторони.

SIDE-BRAIDED-HAIRSTYLE

Власницям кучерявого волосся поталанило - вони отримають об'єм без додаткових хитрувань. Втім, можна зробити начісування на основну масу волосся, а потім зробити «береги» для цього безкрайнього «моря» з двох кіс типу «водоспад». Кінчики скріплюють на потилиці за допомогою шпильок. Ця зачіска повністю виправдовує плетіння кіс на коротке волосся.

Half-Up-Braids

Романтично

Плетіння косої коси - справа проста, і навіть додаткові хитрування не дуже ускладнять його. Зате зроблять зачіску витонченішою. Для цього заплетіть косу по діагоналі, старанно укладаючи пасма до самих кінчиків. Потім укладіть вільну частину у вузол і закріпіть «невидимками».

FRENCH-BRAID-BUN-HAIR

Ще один варіант - плести водоспад так само, опускаючи косу по діагоналі від скроні до потилиці.

Waterfall-Braid-Updo

Практичні варіанти

Практично буде виглядати коса-джгут або мотузяна коса. Важко уявити собі простіше плетіння волосся на довге і середнє волосся. Зачісуємо весь об'єм назад, фіксуємо на потилиці за допомогою гумки. Хвіст, що утворився, ділимо на дві рівні половини. Кожну з них закручуємо в нетугий джгут проти годинникової стрілки. Після цього переплітаємо обидві половинки.

Rope-Braid

Інший варіант - швидкий вузол. Зберіть волосся в потилиці, скрутіть в нещільний джгут. Тепер його потрібно обернути за годинниковою стрілкою і заховати кінець усередину. Особливо добре така зачіска виглядатиме на хвилястому волоссі.

Fishtail-Updo

Переплетення

Переплетення кіс завжди будуть в моді. Проте, доведеться трохи попрацювати. Техніка плетіння кіс для цієї зачіски така: ділимо волосся на чотири частини так, щоб передні половинки були удвічі вужчі задніх. Тепер плетемо коси з кожної половинки: спочатку із задніх, потім - з передніх (вільні кінці закріплюємо гумкою). Головна премудрість полягає в тому, аби укласти кожну з них красивою вісімкою.

BRAID-Y-BUNCH

Непросто? Тоді спробуйте з'єднати косу з вузлом (тут теж доведеться ділити пасма на передні і задні). Для цього спочатку зробіть вільний вузол, пропустивши кінчик хвоста крізь джгут волосся. Передню частину використовуйте як матеріал для французької коси, що йде до вузла. Закріпіть, обвівши кінчик косички довкола вузла.

Braided-Topsy-Tail

Ну і найпростіший варіант - плетіння кіс на середнє волосся. Для цього зліва виділіть три нешироких пасма і починайте плести зворотну косу до потилиці. Повторіть те ж для правих пасм. Закріпіть кінці за допомогою імпровізованого вузлика.

Backwards-or-inside-out-braid-Tutorial

Зворотна коса також ляже в основу пишної зачіски в стилі помпадур. Для цього ділимо волосся на дві половинки: передню і задню. З передньої плетемо зворотну косу до потилиці; фіксуємо кінець двома шпильками навхрест. Бічні пасма можна дещо розтаскати в сторони. Із задньої половинки формує пишний пучок так, щоб він «дотягувався» до коси спереду.

Braided-Pompadour

Плетіння кіс самій собі - не така вже складна штука, як доводить наступна зачіска в стилі бохо. Проте, вам просто не обійтися без гребінця з гострим краєм, а у якості основи краще брати волосся на 2-3 день після миття. Спочатку плетемо французьку косу довкола всієї голови. Як тільки ви дійдете до протилежної скроні, продовжуйте плести класичну косу (не добираючи нові пасма). Цей кінчик ви заховайте під корону і закріпіть шпилькою. Якщо обговорювати плетіння кіс на довге волосся, то цей варіант, мабуть, можна вважати самим яскравим.

Boho-Crown-Braid

Boho-Crown-Braid1

Красиве плетіння кіс не обов'язкове симетричне. Так, можна заплести французьку косу з одного боку (до потилиці), а потім зібрати все волосся в кінський хвіст. Вийде грайливо і незвично.

Half-French-Braid-Ponytail

Ну і, звичайно плетіння кіс обов'язково потрібно згадати в контексті вузлів. Тут все залежить лише від вашої фантазії: можна плести до потилиці, а потім вільні кінці згортати в джгут. Можна, навпаки, робити об'ємний пучок а-ля шестидесяті і оточувати його тонкою косичкою. А, хочете - просто заплетіть класичну косу і укладіть її красивим вузлом на потилиці.

Braid-Bun-and-Bang (1) Braided-Тор-Knot

Плетіння кіс: фото

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 25 26 27 28 29 How-to-make-half-braid-for-your-hair Retro-Updo-Fishtail 1 2 3 3

Загалом, як бачите, існують десятки ідей відмінної зачіски. І, якщо ви почерпнули для себе щось нове і цікаве, значить, наш сьогоднішній урок плетіння кіс удався.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: