Бодібілдінг для початківців | Краса та здоров'яБодібілдінг для початківців

Категорії статей: Фізкультура ;

бодібілдінг для початківців
бодібілдінг для початківців

бодібілдінг для початківців
бодібілдінг для початківців
Бодібілдінг - в перекладі на українську «тілобудівництво» - ціла наука по створенню рельєфу свого тіла. Це система, яка вимагає особливої строгості виконання і дотримання режимів.

Найважливіше - те, чого ні в якому разі не можна робити: бігти в тренажерний зал з тим, аби з ранку до ночі качати м'язи всього тіла, досягаючи лише їх травм без подальшого відновлення, а також приймати стимулюючі препарати в необмеженій кількості.

Правильний спосіб життя новачка - основний закон для подальшого успішного отримання красивого м'язового рельєфу. Під правильним способом життя мається на увазі, по-перше, тренувальний режим, по-друге, харчування, яке багато в чому відповідає за поступове нарощування м'язової маси.

Режим харчування на початку бодібілдерского шляху не потрібно міняти дуже різко, аби уникнути значних збоїв в роботі багатьох систем організму. Зміна режиму харчування повинна відбуватися поступово, впродовж декількох тижнів. Спершу слід очистити організм, звільнити його від токсинів, припинивши вживати непотрібні йому хімікати у вигляді копченостей та солінь, газованих напоїв. У цю ж групу входить смажене, мучне, солодощі, які заважають нормальному функціонуванню травної системи, відволікаючи її від будівництва м'язової маси.

Балансуємо кількість білків, жирів і вуглеводів. Жири (20%) мають бути переважно рослинного походження (рослинна олія, горіхи), вершкове масло слід вживати у обмеженій кількості. Вуглеводи - лише корисні, які не стануть відкладатися в жир, а підуть на покриття енергетичних потреб організму (макаронні вироби твердих сортів, крупи, печена картопля, овочі і несолодкі фрукти). І найважливіше, звичайно - це білки, які, як відомо, є будівельним матеріалом для м'язових волокон. Потрібно налягати на морепродукти, м'ясо, рибу, птицю нежирних сортів, приділяти увагу бобом. Їсти краще частіше, зменшуючи порції, не голодуючи, але і не переїдаючи - ви хочете наростити м'язову, а не жирову масу.

Для початківців в бодібілдінгу неприпустимий прийом концентрованих протеїнів у вигляді біодобавок. Він стане можливим лише через 3-6 місяців в тій кількості, яка залежить від цілей, що стоять перед атлетом. А ось корисні збалансовані вітамінно-мінеральні комплекси - будь ласка, дотримуючи чітке дозування.

Силові тренування - ось за рахунок чого тіло набуває вираженого рельєфу. Тренування на самому початку мають бути інтенсивними, але не виснажливими. Між тренуванням однієї групи м'язів повинно пройти пару днів для того, щоб вони могли відновитися і знов отримувати з користю навантаження. Два-три підходи і 10-15 повторень з штангою, гантелями (присідання, скручування) - норма для новачка.

Не можна тренуватися два дні підряд, краще виділити собі три дні на тижні і навантажувати м'язи через день, але якщо після чергового тренування відчувається біль, її продовжити можна лише тоді, коли м'яз повністю відновиться. Інакше, якщо качатися через біль, ви лише ще більше порушите цілісність волокон, але не наростите їх. Розумніше навіть тренувати одну і ту ж групу раз в тиждень. Наприклад, якщо ви підкачали в понеділок прес, то краще качати його наступного разу в п'ятницю, а в середу приділити увагу іншим групам. Дрібні м'язи навіть після значних навантажень можуть нібито прийти у норму, проте це не повинно вводити в оману - будь-яким працюючим м'язам потрібний період для відновлення. Простіше кажучи - процес тренування - це той момент, коли м'язи руйнуються, тоді як правильне харчування і час для відпочинку допомагає їм відновлювати пошкодження, при цьому нарощуючи масу.

Займаючись бодібілдінгом як і будь-яким іншим видом діяльності, який направлений на вдосконалення тіла, людина повинна бути націлена на довготривалий результат, а значить дії її мають бути планомірними. Тіло не виносить несистематичного підходу, різких, стрибкоподібних ривків в плані навантажень, і той, хто раптом захоче стати сильним, красивим і рельєфним за короткий строк воно може відплатити хворобливими відчуттями і відсутністю позитивного результату взагалі. Отже якщо ви вибрали для себе такий шлях, то будьте готові до повільної, послідовної роботи з м'язами, а всі легенди про самокатування з подальшим ростом гори м'язів за пару місяців залиште збіркам міфологічний розповідей.

 • Ключові тези: записаться на фитнес, фитнес онлайн, фитнес центры киев львов
 • Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: