Як накачати м'язи: продукти для нарощування маси | Краса та здоров'яЯк накачати м'язи: продукти для нарощування маси

Категорії статей: Фізкультура ;

Продукти для нарощування м'язової маси Як кажуть дієтологи - ми те, що ми їмо. І це правило працює у всіх випадках. Сьогодні ми поговоримо про продукти, які реально можуть допомогти наростити м'язову масу. Звичайно, споживати їх необхідно після тренувань в спортивному залі. Створіть свою дієту, і вже через декілька днів ви відмітите, наскільки змінилося ваше тіло.
Почнемо!

Вода

Вода є важливою частиною процесу нарощування м'язів. Про це слід пам'ятати завжди, а не лише коли ви відвідуєте тренажерний зал. Наше тіло на 70 відсотків складається з води, а м'язова тканина майже на 75 відсотків. Вода не лише регулює обмінні процеси, але і сприяє правильному травленню.

Куряче м'ясо і яйця

Дієтичне м'ясо домашньої курки містить велику кількість білка, який є важливим структурним елементом не лише м'язів, але і шкіри, нігтів, волосся. В середньому на кожних 100 грамів курячих грудок доводиться 30 грамів білка. У яйці міститься від 6 до 8 грамів білка, а окрім цього, не варто забувати, що яйця багаті вітамінами, в них міститься цинк, залізо і кальцій, що робить їх одним з найбільш корисних продуктів для нарощування м'язової маси.

Риб'ячий жир і морська риба

Риб'ячий жир має протизапальний ефект, в нім міститься безліч вітамінів а також Омега3 кислоти. Цей продукт дозволяє нашим м'язам працювати краще, швидше відновлюватися після важких тренувань. Більш того, риб'ячий жир також може прискорити обмін речовин. Таким чином, ви не лише зможете швидко наростити м'язову масу, але і усунути непотрібні кілограми, завдяки прискореному обміну речовин. До речі, регулярний вжиток риб'ячого жиру в їжу допоможе укріпити сердцевосудинну систему, а також може понизити ризик розвитку ішемічної хвороби серця. Морський лосось є джерелом білка , який швидко засвоюється нашим організмом, а значить, забезпечує прискорений обмін речовин.

Овес і дикий рис

Вівсянка відноситься до здорової їжі, в ній багато клітковини, білок, мінерали і вітаміни. Окрім цього, вівсянка допомагає підтримувати постійний рівень цукру в крові. Дикий рис - відмінний продукт для нарощування м'язової маси, який містить як клітковину, так і білок. 100 гр. рису містить 10-20 гр. легкозасвоюваного білка.

Шпинат і брокколі

Шпинат - унікальний продукт, який може збільшити ріст м'язів до 20 відсотків. Дієтологи рекомендують з'їдати в середньому 100 гр. шпинату в день. Брокколі - відмінне джерело вітамінів, мінералів і клітковини. Споживати брокколі дієтологи рекомендують після обробки на пару. Вважається, що в цьому випадку продукт зберігає всі корисні речовини.

Індичка

М'ясо домашньої індички джерело білка, а також вітамінів і мінералів. Індичка багата на селен, який, згідно останнім дослідженням, став одним з самих кращих антиоксидантів, які можуть запобігти деяким видам раку. Білок разом з незамінними амінокислотами є відмінним механізмом для нарощування м'язової маси.

Сир і молочний шоколад

В середньому на 100 грам сиру доводиться 30-40 грамів білка. Цей факт робить сир незамінним продуктом для спортивних тренувань. Дієтологи відзначають, що сир відмінно насичує організм, завдяки чому не лише вгамовує голод, але і регулює обмінні процеси. На відміну від сиру, молочний шоколад є енергетичним продуктом, який допомагає витримати постійні тренування в залі і запобігає виснаженню організму.

А окрім цього шоколад містить магній і калій, який необхідний для нормальної роботи м'язів.

Джерело fаshіоnblоggеr.ru

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: