Зачіска колосок - на всі часи! | Краса та здоров'яЗачіска колосок - на всі часи!

Категорії статей: Волосся ;

зачіска колосок

Зачіска колосок - це зачіска на всі часи і випадки. Навчившись заплітати просту косу, ви зможете потихеньку почати освоювати французьке плетіння, тобто зачіску колосок.

Подібні плетіння дуже популярні цього року, тому така зачіска зробить вас модницею. Зачіску колосок ви можете виконати як в перукарні, так і вдома, власноруч (див. зачіски в домашніх умовах ).

Як плести колосок

Для того, щоб зробити подібну зачіску самостійно, вам знадобитися добре розчесати волосся, потім відокремити верхню частину волосся і розділити його на три пасма. Потім почніть заплітати з цих пасм звичайну косу, поступово вплітаючи в неї пасма з боків. Продовжуйте так до тих пір, поки все волосся не буде заплетено. В кінці закріпіть гумкою.

Можливо, спочатку зачіска колосок буде у вас не досить тугою. Але, якщо ви робитимете таку зачіску досить часто, то швидко "наб'єте" руку. Все виконуватиметься "на автоматі". Для того, щоб зачіска колосок виглядала акуратно, ви можете використовувати гель або віск, вони додадуть зачісці блиск і позбавлять від «півників». Ще необхідно підібрати хорошу еластичну гумку, яка не пошкодить волосся.

Зачіска колосок - це завжди стильно і в той же час просто. Ця зачіска ідеально виглядатиме на будь-якому волоссі і не потребуватиме від вас мегазусиль. Зачіска дуже зручна в літню спеку і тоді, коли ви займаєтеся спортом.

Зачіска колосок, підвернута знизу - це класичний стиль спортсменок. Адже волоссю із такої зачіски дуже важко вибитися. Також вона незвичайно функціональна.

Як плести колосок
зачіска колосок
Як плести колосок
зачіска колосок
Як плести колосок
зачіска колосок
Зачіска колосок красиво виглядає як на маленьких дівчатках, так і на дорослих жінках. У Голлівуді цю зачіску носить Дрю Беррімор. Вона вважає, що така зачіска робить її сексуальнішою. До речі, у свій час зачіска колосок стала новим віянням в світі зачісок. І зараз вона не втрачає своєї популярності, додаючи своїй володарці акценти шику, і в той же час деякої дитячості.

Дійсно, цю зачіску частенько носять діти ( зачіски для дівчаток ), мами їм заплітають горезвісний колосок на голові. А от зробити зачіску колосок власноруч не так і легко. Ось чому серед дівчат і жінок вона не так вже поширена.

зачіска колосок зачіска колосок зачіска колосок зачіска колосок зачіска колосок зачіска колосок

Але, якщо ви хочете поміняти імідж або внести свіжий струмінь до свого стилю, то зачіска колосок допоможе вам в цьому. Головне, створити її так, щоб вона відповідала вашому способу життя. Знамените французьке плетіння виглядає дуже романтично і сексуально. Тому, зачіска колосок прийде вам на виручку в будь-якій ситуації! @cc

Як плести колосок: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: