Зачіска французька коса | Краса та здоров'яЗачіска французька коса

Категорії статей: Волосся ;

Французька коса
Французька коса

Французька коса - жіночність і елегантність в кожному завитку

Франція по праву вважається батьківщиною стилю, а Париж - модною столицею. Саме у цій країні з'явилось багато креативних стрижок, в тому числі така чудова зачіска, як французька коса.
Це ніжне укладання виглядає однаково добре і на юних дівчатах, і на зрілих пані. Вона додає подобі елегантність, легкість і жіночність.
Заплітаючи собі косу у французькому стилі, здається, стаєш витонченішою і легшою, повертаєшся в думках в ті часи, коли чоловіки готові були битися за честь пані.
Ви теж бажаєте отримати незабутні відчуття і відчути себе справжньою жінкою? Тоді давайте вчитися плести французьку косу!

Як заплести французьку косу?

Спершу про те, як виглядає це перукарське творіння. Французька коса це плетіння з трьох пасм, що щільно примикає до голови. Варіацій даної зачіски існує велика кількість. Окрім класичного зразка можна побачити зигзагоподібні кіски, косу "навпаки", вінки і так далі. При певній вправності заплести французьку косу не складе жодних труднощів. Для цього вам знадобляться гребінець і гумка.

Руками відокремте три пасма на верхівці і почніть заплітати звичайну косу. Після другого завитка, коли перше з вплетених пасм опиниться вгорі, додайте ще одне з того ж боку із скроневої зони. Аби не помилитися, дивіться по руці: яка з них тримає одне, а не два пасма, з того боку і додайте. Так потрібно вплітати кожне пасмо по черзі з кожного боку, поки не дійдете до потилиці.

Далі можна продовжити плетіння в звичайному стилі, можна закінчити зачіску, зробивши хвостик, а можна прибрати волосся, що залишилося, під косу і закріпити конструкцію шпильками. У останньому випадку вийде відмінне офісне укладання. При створенні французької коси стежте за тим, аби вона щільно прилягала до голови, тоді зачіска виглядатиме акуратніше, а орнамент проглядатиметься чіткіше. Доповнити романтичний образ можна за допомогою оригінальної шпильки і пари пасм на скронях, витягнутих із зачіски.

Французька коса навпаки (навиворіт)

Перевернута французька коса плететься приблизно так само, як і звичайна, лише пасма пропускаються під центральним, а не над ним. Розглянемо етапи створення даної зачіски детальніше.

Для того, щоб перевернути французьку косу на виворіт, необхідно зробити пучок з лоба, верхівки і боків, а потім розділити його на три частини. Почати плести звичайну косу, але пропускати пасма не над плетінням, а під ним. В результаті вийде так, що переплетені між собою локони дивитимуться вниз. Перш ніж другий раз переплітати пасма, з однієї із сторін необхідно узяти новий пучок волосся і додати його в загальний. Так виконувати до самої потилиці, а далі почати плести звичайну косу, що дивиться вершинами вниз. Відмінністю цієї варіації французької коси від попередньої є її весняний вигляд. Вона виглядає більш опуклою, а значить, помітнішою. Тепер можна з упевненістю сказати, що ви знаєте, як плести французьку косу.

Французька коса
Французька коса
Французька коса
Французька коса
французька коса французька коса французька коса французька коса французька коса французька коса французька коса французька коса французька коса французька коса

Кому личить французька коса?

Французька коса відмінно виглядає на будь-якому типові обличчя. Для неї не потрібний чубок, хоча і з ним плетіння поєднуватиметься добре. За бажання в косу можна додати стрічки, але і без них вона виглядатиме самодостатньо.
Краще всього ця повсякденна зачіска поєднується з трьома видами одягу: з романтичним платтям, діловим костюмом і джинсами. Причому в останньому випадку не забороняється доповнити брюки жіночною блузою і зухвалою шкіряною курткою.
Як аксесуари можна використовувати модні сонцезахисні окуляри, всілякі браслети і довгі сережки (шия-то тепер відкрита), витончені намиста. Дуже оригінально виглядатимуть бабусині прикраси, виготовлені із старовинної емалі з квітковими малюнками. @cc

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: