Плоский живіт - продукти, які не варто їсти | Краса та здоров'яПлоский живіт - продукти, які не варто їсти

Категорії статей: Харчування ;

плоский живіт і продуктиПідтримувати живіт у ідеальній формі складно, але скинути жир в цій області ще складніше. Потрібні постійні вправи, а дотримувати графік завжди непросто. Проте є способи не дозволяти жиру накопичуватися на животі, наприклад, не споживати певну їжу.

Є такі продукти, які практично відразу «відкладаються» у вас на талії і на стегнах. Якщо ви виключите цю їжу з раціону, вам, можливо, треба буде менше тренуватися, аби залишатися у формі. Враховуючи, що велика частина продуктів все-таки корисна для вас, відмовитися від шкідливих буде не так складно. Отже, що ж не варто споживати, якщо ви хочете зберегти плоский живіт?

Жирне м'ясо

Час від часу ви можете дозволити собі соковитий стейк, але намагайтеся не їсти жирне м'ясо. Річ у тому, що переварювання м'яса і так досить складний процесс для організму, а якісно переварити мясо з жиром він точно не зможе. Таким чином, жир з м'яса в результаті призводить до утворення зайвого жиру у вашому тілі. Прагніть їсти пісне м'ясо, курку і рибу, і уникати червоного м'яса, свинини, сосисок і жирної баранини. Крім того, пам'ятайте, що білки можна отримувати не лише з м'яса, але і з бобів - вони також містять корисні мінеральні речовини і клітковину.

Цукор

Продукти, що містять цукор, набагато калорійніші. Причина в тому, що калорії, що містяться в цукрі, першими зберігаються в організмі в жирових відкладеннях. Природний цукор, наприклад, у фруктах, корисний для вас, але краще уникати продуктів, в яких цукор доданий штучно, - таких як газовані напої, випічка, алкоголь, морозиво, солодощі. Вони не лише містять надлишкові калорій, але і шкідливі для імунної системи.

Рафіновані (білі) продукти

Дуже небагато продуктів харчування від природи мають білий колір (наприклад, цибуля). Всі зернові культури, наприклад, темного кольору, тому що містять багато різних живильних речовин. Білі продукти - такі як білий рис, біла мука і так далі - зазвичай є продуктами обробки, завдяки якій вони виглядають привабливіше, але втрачають свої корисні властивості. Таким чином, це порожні калорії, які не приносять вам користі. Організм насилу переварює такі продукти, а значить, вони призводять до відкладення жирів.

Алкоголь

Алкогольні напої часто містять багато калорій, оскільки багато які з них зроблені із зернових. Вино, бренді, ром і коктейлі також містять багато цукру. Якщо ви хочете мати плоский живіт намагайтеся пити якомога менше алкоголю. Вважається, що келих вина в день корисний для серця і судин, але велика доза шкідлива. Алкоголь, окрім інших шкідливих наслідків, призводить до зменшення м'язової маси і збільшення кількості жиру.

Смажене

Найшкідливіша смажена їжа - чіпси, тому що вони смажаться у великій кількості олії і містять багато штучних добавок. Таким чином, вони негативно впливають на ваше здоров'я і сприяють накопиченню жиру. Прагніть по можливості уникати смаженої їжі. Окрім зайвих калорій і жиру, ці страви сприяють закупорці артерій і погіршують стан кровоносної системи.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: