Зачіски на довге волосся | Краса та здоров'яЗачіски на довге волосся

Категорії статей: Волосся ;

Довге волосся, безперечно, є найприроднішою прикрасою для жінки. Стрижки з таким типом волосся вимагають багато уваги і ретельного догляду, бувають капризним і неслухняним, але для справжніх цінителів краси все це дрібниці, порівняно з шиком, який несе в собі майстерно оформлена зачіска з довгого волосся.

Сама по собі краса волосся забезпечується в основному за допомогою правильного догляду. Але будь-які недоліки легко виправити за допомогою вірно підібраної зачіски і вашій фантазії.

Величезна різноманітність стрижок і укладань здатна звести з розуму: як же вибрати ту, яка найточніше відобразить вашу індивідуальність? Вся справа в смаку і готовності перед експериментами. Крім того, що зачіска повинна відповідати типові обличчя, вона так само здатна передати частинку вашого характеру.

Покрутіться перед дзеркалом, змоделюйте свою майбутню зачіску хоч би віртуально, і вперед - за справу!
Варто озвучити основні моменти правильної зачіски або укладання, які можна виконати в домашніх умовах.

1.Хвіст або коса для довгого волосся

Даний тип зачіски досить простий у виконанні. Волосся збирається у високий або низький хвіст і закріплюється гумкою. Хвости і коси особливо актуальні в спекотну пору року. Виглядає стрижка просто, але в той же час є дуже зручною для занять спортом або діяльності, де важлива зосередженість.

Аби стрижка не виглядала занадто банально, можна додати деякі відмітні елементи, такі як випадні пасма, шпильки, незвичайні варіанти плетення коси і т.п.

зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся

2.Строге укладання довгого волосся

Класичне укладання, яке використовують спортсменки або бізнес леді - тугий вузол на верхівці, укріплений шпильками. Втім, волосся не обов'язково скріплювати туго.

Дуже довге волосся можна розбити на пасма для зручності і закріпити окремо. Кінці пасм можна залишити вільно звисаючими або закріпити шпильками-невидимками. Вітаються будь-які експерименти, виконані в більш-менш стриманому стилі. Якщо волосся заважає або не слухається, закріпіть укладання лаком.

зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся

зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся

3.Довгі локони, зібрані догори

Ви миттєво перевтілетися, якщо зберете пасма на верхівці, залишивши вільно звисаючі довгі локони. Закріплювати локони варто відповідно до типу обличчя, проте строгих правил тут немає. Для надійності можна закріпити зачіску стайлінговими засобами.
зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся

4. Довга зачіска з шпилькою

Зачіска, де волосся підбирається назад і скріплюється шпилькою, дуже проста у виконанні, і досить красиво виглядає. Не слід закріплювати пасма туго, застосовуйте вільніший стиль.

Можна залишити декілька вільно звисаючих локонів, це лише підкреслить вашу витонченість. Пам'ятайте, що краса даної зачіски не у шпильці, а в манері підбору волосся. Краще вибрати просту ассиметричную шпильку без зайвих прикрас.

Сучасні модні тенденції розглядають шпильки як інструмент закріплення волосся в потрібній позиції, а не як ювелірну прикрасу.
зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся

5.Аксесуари для зачісок на довге волосся

Аксесуари, які використовуються для оформлення зачісок, служать одночасно засобами закріплення волосся і стильними прикрасами. Серед популярних нині аксесуарів поширені шпильки, еластичні гумки, обручі, затиски, декоративні палички і так далі.

зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся

зачіска на довге волосся
зачіска на довге волосся

Зачіски на довге волосся: фотомікс

зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся зачіска на довге волосся

Аксесуари не є основою зачіски, але підібрані із смаком елементи можуть прекрасно доповнити ваш стиль. Пробуйте виконувати різні типи укладань на сухому і вологому волоссі, із застосуванням стайлінга і декоративних елементів, а так само без них: фантазуйте і насолоджуйтеся і ваша стрижка буде неперевершеною! @cc

10 зачісок на довге та середнє волосся своїми руками: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: