Гречана дієта - чи бувають чудеса? | Краса та здоров'яГречана дієта - чи бувають чудеса?

Категорії статей: Харчування ;

Гречана дієта
Гречана дієта
Гречана дієта
Перше місце в Топі популярності монодієт, що не мають обмежень по кількості вживання їжі, стабільно займає гречана дієта. Прихильники гречаної дієти стверджують, що за її допомогою можна без проблем схуднути за місяць на 10 кг без жодної шкоди для організму!

У чому суть гречаної дієти?

Під час цієї дієти гречки можна їсти скільки завгодно. Запивати її потрібно знежиреним кефіром. Кількість кефіру -не більше літра в день. Не можна більше їсти жодних продуктів і вживати спеції - сіль і цукор.
Окрім гречки і кефіру, додатково дозволити собі можна лише два яблука. Також дозволено пити без обмежень мінеральну негазовану воду і зелений чай.
Істотно і те, що крупу при гречаній дієті не можна варити. Її заливають окропом і залишають на ніч, таким чином її готують. Норма - два стакани окропу на один стакан гречки.
Прихильники гречаної дієти рекомендують практикувати подібний спосіб харчування 2-3 разів в рік, строком до 2 тижнів.

У чому користь гречаної дієти?

Дійсно, гречана крупа - це незвичайно цінний дієтичний продукт. Гречана крупа вельми багата мікроелементами і целюлозними волокнами, в ній багато білка і практично не міститься жирів і легко засвоюваних вуглеводів. Крім того, гречка містить велику кількість рутина -- речовини, що сприяє зміцненню кровоносних судин.

Тому, гречану крупу по праву можна назвати одним з найбільш цінних в харчовому відношенні злаків і рекомендувати її як відмінний замінник хліба, картоплі і каші з крохмалистих злаків для всіх хто бажає схуднути.

Втім, чудес не буває, і гречаній дієті властиві всі недоліки будь-яких монодієт, хоча вона безперечно корисніша за такі «дієти», як винна або шоколадна. Але в будь-якому випадку, схуднення досягається за рахунок різкого зменшення калорійності раціону, що граничить з повною голодовкою (під час гречаної дієти калорійність добового раціону біля 400Ккал). Після виходу з гречаної дієти організм починає інтенсивно поглинати енергетичні субстрати і вага повертається.

Мінуси гречаної дієти

 • Оскільки під час гречаної дієти ваш раціон обмежується всього двома продуктами, ваш організм не отримує багато необхідних корисних живильних речовин, особливо білка.
 • Тому у людей з низьким вмістом гемоглобіну в крові за час гречаної дієти може розвинутися анемія.
 • Якщо у вас проблеми з кислотністю шлунку, то ця дієта може викликати загострення гастриту і коліту.
 • Оскільки гречана дієта передбачає украй мізерний раціон і низьку його калорійність, під час виходу з гречаної дієти можуть виникнути проблеми з ЖКТ.
 • Не варто забувати і те, що настільки серйозне обмеження раціону неминуче приведе до відрази від гречаної каші, яку доведеться їсти щодня. Це може викликати дратівливість, депресію і інші психологічні проблеми.
 • Розвантажувальні дні на основі гречаної дієти

  Набагато рациональнішим буде практикувати гречану дієту у якості розвантажувальних днів, які гарантовано не нанесуть шкоди здоров'ю. Розвантажувальні дні на основі гречаної дієти заразом посприяють зміцненню нервової системи і покращать стан судин. Розвантажувальні дні можна повторювати раз на тиждень.

  Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: