Дієта для вагітних | Краса та здоров'яДієта для вагітних

Категорії статей: Харчування ;

Дієта для вагітнихКожна жінка, що чекає дитину, прискіпливо відноситься до свого харчування. І якщо на ранніх термінах вагітності можна дозволити собі їсти все те, що і раніше, то вже з другого триместра необхідно дотримувати особливу дієту. Дієта для вагітних жінок відрізняється від інших дієт, направлених в основному на схуднення. Основними завданнями дієтичного харчування при вагітності є забезпечення організму вітамінами і мікроелементами, які необхідні для нормального розвитку дитини і боротьби з тими проблемами, які частенько супроводжують жінку під час вагітності. А саме, набряки, надлишковий набір ваги і проблеми в роботі ШКТ.

Для того, щоб прибрати надлишок вуглеводів з раціону, необхідно прибрати з раціону всі страви, що містять пшеничну муку. Бажано вживати хліб, випечений з кукурудзяної або житньої муки. Через сповільнену роботу ШКТ звичайне молоко краще замінити кефіром або кислим молоком. Оскільки в другій половині вагітності в організмі жінки спостерігається дефіцит кальцію, необхідно щодня вживати 100 г сиру. Якщо ви купуєте молочні продукти на ринку, не забувайте, що вони можуть містити підвищену кількість нітратів. Тому, аби не нашкодити дитині, потрібно або перейти на вживання магазинної продукції, або нитратомер купити щоб прямо на ринку перевірити, чи безпечний продукт, який ви збираєтесь придбати.

Тимчасово краще відмовитися від м'яса, замінивши його морепродуктами, а з м'ясної продукції купувати лише печінку та серце. Пару раз на тиждень можна дозволити собі поласувати курятиною. За наявності набряків краще замінити смажену їжу на приготовану на пару. Цукор частково краще замінити медом. Він позитивно впливає на формування нервової системи маляти і допомагає жінці регулювати роботу ШКТ. Всі ми знаємо, що в очікуванні дитини краще відмовитися від сигарет і вживання алкоголю. Проте при хорошому загальному самопочутті цілком можна дозволити собі випити в свята келих хорошого вина.

До продуктів, які зобов'язані бути присутнім в щоденному меню вагітної жінки, відносяться яйця - не більш Дієта для вагітниходного в день, горіхи - п'ять штук в день, овочі - не менш двох різні видів в день. Якщо у вас з'явилася відраза до фруктів, аби заповнити нестачу фруктових кислот кожен ранок потрібно приймати розчин столової ложки яблучного оцту на стакан води. Також цей засіб допомагає в боротьбі з уранішнім токсикозом. Також дієта для вагітних включає фруктові соки, серед яких найбільш корисний грейпфрутовий, журавлинний, яблучний і виноградний.

У третьому триместрі з дієтичного харчування вагітною необхідно виключити м'ясо і збільшити долю рослинної олії в денному раціоні. Також корисно додати в меню розведений 1:1 з водою морквяний сік. Після 37 тижня з харчування вагітною виключаються каші та сири. Залишаються лише кисломолочні продукти, фрукти і овочі, тому необхідно нитратомір купити, якщо ви ще не придбали його і ретельно стежити за якістю і безпекою продуктів, які ви споживаєте на останньому терміні вагітності.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: