Таблетки для схуднення | Краса та здоров'яТаблетки для схуднення

Категорії статей: Харчування ;

Таблетки для схуднення
Таблетки для схуднення
Таблетки для схуднення
Таблетки для схуднення

Таблеток для схуднення рекламується безліч. Які вибрати? Адже якщо вірити рекламі, то за місяць можна перетворитися на супермодель. Що цікаво, жир сам по собі забирається саме в тих місцях, в яких вам би і хотілося. Ну, чи не диво? Але ж ми з вами розуміємо, що чудес не буває і окрім скидання ваги потрібно працювати і з м'язами. Саме за цією ознакою (достовірності) і слід розцінювати будь-яку рекламу.

Які бувають таблетки для схуднення

Таблетки для схуднення поділяються на три основні групи: ті знижують апетит, викликають послаблення, і виводять жири з організму. Будь-які розрекламовані таблетки попадають в одну з цих трьох груп.

Таблетки для схуднення, які знижують апетит

Якісні препарати цієї групи коштують недешево: місячний курс лікування обійдеться вам в $100-150. До таких препаратів відносяться меридія (німецька фірма «Кноль АГ») і обестат (німецька фірма Cipla) і вітчизняний препарат редуксин. У всіх цих препаратах активною речовиною є сибутрамін.

Пам'ятайте: препарати цієї групи - не харчові добавки, а лікарські препарати, які можуть призначатися лише лікарем!

Мерідія впливає на ділянки головного мозку, що відповідають за відчуття ситості. Прийом їжі знижується приблизно на одну третину. Мерідія сприяє формуванню правильного стилю харчування і тому викликає тривалий ефект, оскільки людина звикає до невеликого об'єму їжі, що призводить до зменшення об'єму шлунку. Крім того, меридія призводить до нормалізації вуглеводно-жирового обміну і зниження холестерину в крові.

Під час прийому меридії може на деякий час з'явитися сухість в роті, втрата апетиту, затримка стільця, безсоння, підвищення артеріального тиску, серцебиття, нудота, головний біль, запаморочення, пітливість, загострення геморою. Ці явища тимчасові і не вимагають припинення прийому препарату (якщо, звичайно, у вас немає протипоказань для його прийому).

Меридія має досить багато протипоказань. Вона протипоказана людям з вираженими змінам з боку печінки, нирок і серцево-судинної системи, з нервовою формам порушення апетиту, порушеннями функції щитовидної залози, підвищенням внутрішньоочного тиску, наркотичною і алкогольною залежністю, вагітністю, під час годування грудьми, у віці до 18 років і в літньому віці.

Як і будь-який якісний препарат меридія не обіцяє негайного чудодійного ефекту. Курс лікування не менш 3-х місяців, при цьому втратите в перший місяць ви близько двох кг, потім також поступово втрачатимете вагу, не набираючи її згодом, після відміни препарату.

Таблетки для схуднення які виводять з організму жири

До препаратів цієї групи відноситься швейцарський препарат ксеникал.. Це також дороге лікування, розраховане на довгий час. Курс лікування на місяць обійдеться в 75-90$, а лікування триває від 6 до 18 місяців.

Препарат показаний для тривалого лікування хворих ожирінням, у тому числі при цукровому діабеті.

Ксеникал впливає на ферменти, що розщеплюють жири в шлунково-кишковому тракті, внаслідок чого вони втрачають свою активність. Нерозщеплені жири не всмоктуються в кишечнику, а виводяться з калом, тобто людина як би сидить на жорсткій знежиреній дієті.

Ксеникал має мало протипоказань. Він протипоказаний при порушенні всмоктування їжі в кишечнику (синдром хронічної мальабсорбції), порушеннь з боку жовчовивідних шляхів, підвищеної чутливості до препарату.
Як неприємні побічні дії ксеникала можна відзначити нетримання калу після його прийому.

Таблетки для схуднення, які викликають послаблення стільця

Найлегше скинути вагу за рахунок зменшення кількості води в організмі. Зменшити кількість води можна за допомогою сечогінного, жовчогінного і послаблюючого ефектів. Саме цими властивостями володіє знаменитий чай для схуднення. Але їх не можна приймати довго, оскільки разом з рідиною з організму виводяться такі життєво необхідні мікроелементи, як калій, кальцій, маній і т. д.

Таблеткии з сумнівним вмістом

Всі нелікарські засоби, на жаль, не піддаються ретельній перевірці. Саме тому в країну ввозяться тайські таблетки, що містять психоактивні речовини у поєднанні з проносним. Звичайно ж, від них худнуть, оскільки посилюються обмінні процеси. Але як вам наркотична залежність від психостимулятора амфетаміну, який в них міститься?

Висновок: оскільки ринок засобів для схуднення дуже великий і не завжди контрольований, то краще звернутися до лікаря, який порадить не просто якісний препарат, але і саме такий препарат, який вам більш всього підходить.

***Ключові тези: как похудеть, подобрать диету, таблетки для похудения, убрать живот, плоский живот

Засоби для схуднення, вся правда: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: