Дихальні вправи | Краса та здоров'яДихальні вправи

Категорії статей: Фізкультура ;

дихальні вправи
дихальні вправи
дихальні вправи
дихальні вправи
Виснажуючи себе фізичними навантаженнями та дієтами, ми частенько забуваємо про те, що форма та тонус це не лише навантаження та обмеження. Ми дивуємося, чому не допомагає тренажерка, чому ростуть м'язи, але не зникає підшкірний жир. Ми злізаємо з дієти, тому що не можемо дочекатися результату, і незабаром набираємо назад все, що скинули, голодуючи. Тим часом жінки, які навчилися правильно дихати, обрали для себе більш простий і, в той же час менш жорстокий спосіб схуднення.

Як правильне дихання впливає на нашу фігуру? Безпосередньо. Річ у тому, що коли ми займаємося спортом, ми качаємо певні групи м'язів (залежно від типу вправ), але ми не примушуємо згорати весь жир. Згорає лише частина його, інша спокійненько росте разом з м'язами. Значить, спалювати калорії краще всього не зовні, а зсередини! Ще краще - комбінувати. Тоді ваші м'язи постійно будуть в тонусі і при цьому на них не з'явиться зайвих «наростів»

Навчившись правильно дихати, ми худнемо, відчуваємо себе краще і бадьоріше. Знижується стомлюваність, покращується самопочуття. До того ж дихальні вправи розвивають мускулатуру грудної клітки. Методика проста, але ефективна, її ККД не порівнянний з результатами сильних фізичних навантажень. Річ у тому, що вправи ці - результат дуже довгого досвіду і практики йогів. Вони представляють собою суть багаточисельних, серйозних і заплутаних вправ, з яких викинуто все зайве, другорядне.

 • Перша вправа, якій вам потрібно навчитися, це затримка дихання. Вона розвиває дихальні м'язи і легені. Йоги одного дня відкрили, що тимчасове затримання дихання після того, як легені наповнені повітрям, приносить велику користь не лише дихальним органам, але також органам травлення, нервовій і кровоносній системі. Вправа сприяє очищенню повітря, яке залишається в легенях, і сприяє найкращому поглинанню кисню кров'ю.
  Також йоги визначили, що затримка дихання допомагає видалити з легенів шкідливі речовини, що скупчилися там. Це відбувається на видиху.
  Отже, аби навчитися затримувати дихання, станьте прямо, зробіть повний вдих, як можна довше затримайте дихання. З силою видихніть через рот.
  Звичайно, спочатку ви не зможете затримати дихання надовго, проте, тренуючись, ви незабаром відзначите, що результати покращуються день від дня. Аби відзначати позитивні зміни, користуйтеся секундоміром.

 • Другою дихальною вправою є збудження легеневих клітин. Воно призначене для того, щоб стимулювати діяльність повітряних клітин в легенях. Робити його слід з великою обережністю, тому що після нього може закрутитися голова.
  Станьте прямо, руки в сторони. Повільно вдихніть. Видихаючи, стукайте по грудях кінчиками пальців в різних місцях. Як тільки легені переповняться повітрям, затримайте дихання і постукайте по грудям долонями рук.

 • Загальновідомо, що ребра грають велику роль в правильному диханні і дуже корисно розвивати їх еластичність. Наш спосіб життя, на жаль, не сприяє розвитку еластичності ребер, проте це можна виправити. Станьте прямо, притисніть руки до сторін грудей так, щоб великі пальці були обернені до спини, долоні лежали з боків, а інші пальці були обернені до передньої частини грудей. Інакше кажучи, стискуйте свої груди руками з боків, але уникайте сильних натиснень руками. Зробіть глибокий вдих. Затримайте ненадовго дихання. Починайте стискувати руками ребра, при цьому неспішно, видихаючи.

 • Наш спосіб життя також неблаготворно впливає на форму нашої грудної клітки, яка від постійного сидіння скорочується. Наступна вправа допоможе повернути грудній клітці правильну форму. Станьте прямо, зробіть глибокий вдих, затримайте дихання. Витягніть руки вперед і стискуйте їх в кулаки. Тримайте кулаки стислими на рівні плечей. Відведіть руки назад, потім поверніть їх з вихідне положення. Повторіть вправу кілька разів, напружуючи м'язи рук. Видихніть через рот і виконайте очисне дихання.

 • Остання вправа - «вправа на ходу». Ви повинні йти з гордо піднесеною головою, плечі відведені назад, кроки - рівної довжини. Вдихніть, полічіть до восьми і зробіть вісім кроків так, щоб вдих був зроблений у вісім прийомів, без зупинки. Повільно видихніть через ніс і знову, злічіть до восьми, зробивши вісім кроків. Затримайте дихання, не зупиняйтеся, рахуйте до восьми. Повторюйте вправу, поки не втомитеся.

 • Працюючи над собою, тренуючись дихати правильно, пам'ятайте, що не завжди дорога до краси і здоров'я терниста і утомлива. Все просто, геніально просто.

 • Ключові тези: записаться на фитнес, фитнес онлайн, фитнес центры киев львов
 • Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: