Як вирости: збільшити ріст | Краса та здоров'яЯк вирости: збільшити ріст

Категорії статей: Здоров'я ;

як вирости
як вирости
Навіть доросла людина може продовжувати рости до тих пір, поки у неї не скостенють хрящові прошарки. Проте у більшості людей хрящові прошарки костеніють у віці 20 років, хоча деколи аж до 27 років. Оцінити стан хрящових прошарків можна за допомогою рентгенівського знімка: якщо зони росту відкриті, ви можете спробувати ще «підрости».

Способи збільшення зросту

Отже, як же можна збільшити ріст? Розглядати способи збільшення зросту почнемо з гормональної терапії. Вона вельми ефективна при низькорослості, причиною якої є нестача гормону соматотропіну. Він «відповідає» за ріст наших кісток і його додатковий прийом дозволяє вирости на 10-12 см. Курс збільшення зросту розрахований на декілька років, крім того, необхідне попереднє обстеження. Існують не лише протипоказання для такої гормональної терапії, але і побічні ефекти: стимулюється ріст всіх кісток вашого тіла, а не лише тих, які дозволять вам підрости.

Активізувати синтез соматотропіну в організмі, аби збільшити ріст, можна за допомогою вітамінів Е, З і В3. Достатньо 150 міліграм аскорбінової кислоти і 100 міліграм Токоферолу в день, аби збільшити вміст цього гормону в крові до 23%. А додатковий прийом препаратів цинку дозволить стимулювати синтез іншого гормону - соматомедину, який також бере участь в процесі росту кісток.

Ще один спосіб збільшення росту - проведення спеціальної операції для подовження ніг. Дуже ефективно, але в той же час ризиковано, адже хірургічне втручання може привести до цілого ряду ускладнень. Та і коштує дана операція дуже недешево, а процес «вирощування» кісток займає досить тривалий час (близько року). Як ви зрозуміли, збільшення росту відбувається за рахунок збільшення довжини ніг. Сама операція складається з декількох етапів: спочатку ламають кістки гомілки, а потім за допомогою компресійно-дистракційного апарату їх зрощують і поступово витягують. Зазвичай в такий спосіб вдається «розтягнути» кінцівки на 10 см.

Якщо ви не готові до таких радикальних експериментів, можете звернутися до «гуманнішого» способу: спеціальних фізичних вправ для розтяжки хребта. Вони дозволяють «вирости» на 3-5 см, а попутно виправляють порушення постави і укріплюють хребет. Проте цей спосіб не завжди буває досить ефективним, а в деяких випадках веде до зворотного результату - ущільнення міжхребетних дисків. Таких неприємних наслідків можна уникнути, якщо виконувати вправи без зайвого фанатизму і за допомогою спеціального тренера, який знається на цій проблемі.

Вправи для збільшення росту

Ми пропонуємо вам декілька вправ, щоденне виконання яких допоможе вам збільшити свій ріст.

1. Потягуватись догори, наприклад, до заздалегідь відміченої вгорі лінії, стоячи впритул коло стіни та обличчям до неї, підводячись на носочках та максимально випрямляючись.
2. Підтягніться на перекладині, потім опустіться, розслабтеся та повисіть скільки зможете.
3. У висі на перекладині робити маятникоподібні коливання ніг вліво-вправо (бажано максимально розслабити м'язи ніг) .
4. Знову ж таки на перекладині - у розслабленому висі повертайте корпус вправо-вліво.
5. Стрибки: стрибайте вгору, відштовхуючись правою, лівою, потім обома ногами. Намагайтеся дістати рукою стелі (або іншого виского розташованого предмету). Як варіант вправи - присідання із "випригом вгору".
6. Вихідне положення - лежачи на спині, руки в сторони, ноги прямі. Піднімайте поперемінно то одну, то іншу ногу до прямого кута.
7. Вихідне положення - лежачи на животі, руки за спиною в «замку», ноги прямі. Прогніться, підводячи плечі та голову.
8. Вихідне положення - лежачи на животі, руки витягнуті уздовж тіла, ноги прямі. Піднімати прямі ноги (зімкнуті).
9. Вихідне положення - лежачи на спині, руки на попереку. Піднімати зімкнуті прямі ноги, як би намагаючись «закинути» їх за голову.

Кожну із вправ повторюйте по декульку раз (до появи ознак фізичної втоми). За рахунок вправ можна за рік вирости від 7 до 12 см. Успіхів!

Відео на тему:

Як збільшити ріст: вправи

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...