Як швидко завагітніти? | Краса та здоров'яЯк швидко завагітніти?

Категорії статей: Здоров'я ;

Хочете завагітніти швидко? Можливо, вам просто вже дуже хочеться мати дитину, або ви хочете, щоб народження дитини припало на якусь певну дату. Ми пропонуємо вашій увазі шість прийомів, що дозволяють зробити зачаття більш вірогідним і, відповідно, швидким.

До речі, перш ніж до них перейти, нагадаємо, що ви значно понизите ризик деяких природжених дефектів, якщо почнете приймати вітамін В9 ( фолієвую кислоту ) хоч би за місяць до запланованої дати початку вагітності.

Прийом № 1: З'ясуйте, коли у вас овуляція

Найбільший секрет швидкого зачаття полягає в знанні точного дня своєї овуляції (виходу яйцеклітини з яєчників). Уявіть, що яйцеклітина - це яблуко, а сперматозоїди - стріли. Ось одна з цих стріл повинна спочатку попасти точно в яблучко, аби ви завагітніли!

Яйцеклітина виходить з яєчника один раз протягом менструального циклу, тому у вас в кожному циклі є лише декілька днів, коли заняття сексом дійсно можуть привести до зачаття. Знаючи, коли у вас овуляція, ви з вашим партнером зможете точно намітити собі мету і прагнути до неї, а не «стріляти» навдогад, сподіваючись на те, що одна із стріл все-таки попаде в ціль!

Ви можете з'ясувати, коли у вас овуляція , використовуючи декілька різних методів, які ми описували в наших статтях про ознаки настання овуляції . Але якщо у вас протягом декількох місяців нерегулярні менструації, то визначення дня овуляції може бути значно ускладнене. Тоді вам краще проконсультуватися з лікарем-гінекологом.

Прийом № 2: Заняття сексом в потрібний час

Ви вирахували, в який день у вас овуляція? Тепер ви зможете запланувати заняття сексом на самий відповідний час . Цей період починається за три дні до і закінчується через день після овуляції. До речі, саме завдяки цьому прийому можна запланувати стать дитини! Справедливості заради варто сказати, що в медицині зустрічалися випадки, коли жінки вагітніли від сексу, який у них був за шість днів до дня овуляції!

Не дивлячись на те, що яйцеклітина живе всього декілька годин (приблизно близько доби), у вас все ж є діапазон з декількох днів для зачаття дитини. Це пов'язано з тим, що сперматозоїди у вашому тілі можуть вижити протягом п'яти-шести днів. Тобто, якщо ви займатиметеся сексом в понеділок, то сперматозоїди можуть прожити до вечора четверга (а інколи і до кінця неділі!).

Якщо ви до кінця не упевнені, коли у вас фертильный період, то тут діє просте правило: займайтеся сексом разів в два-три дні. Часті статеві акти - це застава наявності здорової сперми, яка знаходитиметься постійно у ваших фаллопієвих трубах в очікуванні яйцеклітини.

Якщо ж ви і ваш партнер чекаєте найбільш відповідних днів для заняття сексом з метою зачаття, то обов'язково переконайтеся, що пауза була не дуже довгою! Ваш партнер повинен эякулювати хоч би один раз за декілька днів до вашого фертильного періоду. Якщо він цього не робить, то в його спермі накопичуються мертві сперматозоїди, а вони не не зможуть запліднити яйцеклітину, відповідно, ви не зможете завагітніти швидше!

Прийом № 3: Не дайте спермі витекти

Протягом довгого часу люди і не здогадувалися, що лежання на спину після сексу (для запобігання витоку сперми) може підвищити вірогідність того, що сперма успішно досягне яйцеклітини і запліднить її.

Проведені в Амстердамі (у 2009 році) дослідження, засновані на проведенні одного з методів АЧ, підтвердили, що жінки, які після інсемінації сперматозоїдів лежали на спині протягом 15-ти хвилин, вагітніли на 50% частіше, чим жінки, які встали відразу після процедури.

Прийом № 4: Не зациклюйтеся на зачатті

Якщо ви «квапитеся» завагітніти, то ви можете самі вселити собі відчуття тривоги і занепокоєння із цього приводу. Звичайно, така реакція організму абсолютно нормальна, але, якщо ви не станете акцентувати на цьому надмірну увагу, то матимете більше шансів на зачаття. Гіпоталамус (залоза в мозку, яка регулює гормони овуляції) починає погано функціонувати, коли ви сильно нервуєте, а це означає, що ваша овуляція може настати пізніше, чим звичано, і ви пропустите найсприятливіший час для зачаття.

Тому робіть все можливе, аби просто насолоджуватися процесом, і не зациклюйтеся на зачатті! Різноманітність вашого сексуального життя, а не заняття сексом «тому що так треба», значно підвищить ваші шанси на зачаття дитини. І, до речі, жодна сексуальна поза не є ефективнішою для зачаття дитини, чим яка-небудь інша. Будь-які пози ведуть до одного - до вагітності!

Прийом №5: Створення здорової сперми

Сперматозоїди мають більше шансів досягти і запліднити яйцеклітину, якщо вони здорові, сильні і багаточисельні. Деякі речі можуть допомогти вашому партнерові привести його сперму в «бойову» форму:

  • Відмова від алкоголю (дослідження показують, що щоденне вживання алкогольних напоїв знижує рівень тестостерона і кількість сперматозоїдів, а також призводить до збільшення числа аномальних сперматозоїдів);
  • Жодного тютюну і наркотиків, оскільки вони можуть привести до погіршення функції сперматозоїдів;
  • Вживання достатньої кількості деяких ключових живильних речовин, таких як кальцій, цинк, вітаміни С і D і фолиевая кислота (В9), які допомагають створити сперму з багаточисельними, сильними і рухливими сперматозоїдами;
  • Уникати гарячих ванн і саун, оскільки тепло призводить до загибелі сперматозоїдів (для нормального функціонування яєчок потрібна температура нижче за нормальну температуру тіла на пару градусів);

Чим раніше ваш партнер зможе приступити до виконання цих рекомендацій, тим краще. Спермі потрібно деякий час, аби розвинутися, тому покращення, зроблені сьогодні, дадуть результат не раніше, чим через три місяці.

Прийом № 6: Підготуйте ваше тіло до вагітності

Ваші шанси на успішне зачаття і здорову вагітність значно зростають, якщо ваше тіло готове до вагітності. Аби з'ясувати, чи відповідає ваше здоров'я вимогам для виношування вагітності, вам потрібно відвідати лікаря-гінеколога. Він не лише вас огляне, але і дасть рекомендації щодо різних аналізів і обстежень, які допоможуть вам взнати, що з вашим здоров'ям все гаразд.

Повністю виключіть алкоголь, наркотики, і куріння, оскільки ці шкідливі звички заважають зачаттю, і дуже шкідливі для плоду! Подумайте також про скорочення кількості кофеїну - випиваючи більше двох чашок кави в день, ви знижуєте ваші шанси на зачаття.

Коли потрібно звертатися до лікаря, якщо завагітніти не виходить?

Якщо ви хочете зачати дитину природним чином, то швидше за все вам це удасться протягом перших трьох-чотирьох місяців. За статистикою, близько 6-ти з 10-ти пар зачали дитину за цей проміжок часу.

Рішення про те, як довго вам варто продовжувати спроби зачати дитину після цього терміну, багато в чому залежить від того, скільки вам років. Вірогідність завагітніти знижується у міру того, як ви стаєте старшими. Тому якщо вам більше 40 років, то вам краще звернутися до спеціалістів в з питань безпліддя відразу ж. Якщо вам 35-40 років, то зверніться до такого лікаря після того, як ваші спроби не принесли жодного результату протягом шести місяців. Якщо ж ви ще не досягли 35 років, то можете пробувати завагітніти протягом року, а вже потім звертатися за лікарською допомогою.

Звичайно, якщо у вас є які-небудь підстави підозрювати, що у вас або у вашого партнера є проблеми з фертильністю, і якщо ви хочете завагітніти швидше, то тоді вам не слід відкладати візит до лікаря. Гірше від цього точно не буде!

Оригінал mamusiki.ru

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: