Як визначити розмір грудей | Краса та здоров'яЯк визначити розмір грудей

Категорії статей: Здоров'я ;

Груди - не лише предмет жіночої гордості і краси. Так вже влаштовано, що власницям великого розміру бюста в житті набагато простіше добитися своїх цілей, завоювати чоловіка, досягти успіху в кар'єрі і так далі.

На що впливає розмір грудей?

Це пояснюється в першу чергу тією упевненістю в собі, яку здатні випромінювати дівчата, що знають про свою привабливість. Та і чоловіки, навіть найстриманіші не можуть не звертати увагу на жіночі груди. З чоловічої точки зору груди - це одна з найважливіших складових жіночої краси. Розміри жіночих бюстів постійно були об'єктами підвищеної уваги і не залишають байдужими ні оточуючих, ні їх власниць.

Які бувають розміри і форми грудей

Ідеальний розмір грудей - поняття вельми індивідуальне. Ідеальними можуть бути груди будь-якого розміру, що зберігають свою форму при будь-яких рухах тіла. Тобто її ідеальність визначає не розмір, а пружність.

Механізм формування грудей запускається у дівчат приблизно в дванадцять - чотирнадцять років. Це пов'язано з виробленням жіночих статевих гормонів, які впливають на сконцентровані в області бюста чутливі рецептори.

Зростання грудей припиняється приблизно до двадцяти трьох - двадцяти п'яти рокам, саме в цьому віці груди досягають своїх максимальних розмірів. На жаль, чверть жіночого населення цей розмір не влаштовує. Але тут важливо усвідомлювати, що для справжньої краси важливіше не просто великий розмір, а красива форма. Часто невеликі, але пружні груди виглядають набагато краще, чим обвислі груди четвертого розміру. Розмір грудей будь-якої жінки завжди індивідуальний і залежить від розвиненості підшкірно-жирового шару.

Груди визначають як підшкірно-жировий шар, що оточує залізисті тканини. Молочні залози безпосередньо пов'язані із статевими залозами і після клімаксу вони починають зменшуватися в розмірі. Залізисту тканину починає заміщати жирова, і груди поступово втрачають розмір і пружність.

Формою груди зазвичай бувають конічними або напівкулевидними. Серед них також можна виділити підвиди, в напівкулевидної бувають яблоковидна, дископодібна і сферична, а в конічних грудей - грушовидна і у формі баклажана. Часто розмір і форму грудей можна підкоригувати, виправивш поставу і правильно підібравши бюстгальтер.

Порівнюємо розмір грудей

Інколи для того, щоб правильно визначитися з розміром досить буває візуального порівняння. Наприклад, розмір будь-яких грудей можна порівняти з фруктами: нульовий розмір відповідає ківі, перший - яблучку, другий - апельсину, третій - невеликому кокосу, четвертий - грейпфруту, п'ятий - ананасу, а шостий - дині.

Нульовий розмір грудей

Нульовий розмір грудей

Нульовий розмір грудей

Перший розмір грудей

Перший розмір грудей

Перший розмір грудей

Другий розмір грудей

Другий розмір грудей

Другий розмір грудей

Третій розмір грудей

Третій розмір грудей

Третій розмір грудей

Четвертий розмір грудей

Четвертий розмір грудей

Четвертий розмір грудей

П'ятий розмір грудей

П'ятий розмір грудей

П'ятий розмір грудей

Шостий розмір грудей

Шостий розмір грудей

Шостий розмір грудей

Як правильно визначити розмір грудей

Для того, щоб уникнути помилок при покупці нижньої білизни, важливо правильно визначити розмір грудей. Для цього існує досить простий спосіб. Аби виміри відповідали дійсності, вимірювати розмір варто поверх надітого бюстгальтера, лише він не повинен перебільшувати або зменшувати ваш реальний розмір, а повинен сидіти як влитий.

розмір грудейАби визначити розмір необхідно зняти мірки в двох позиціях.

Перша мірка знімається під грудьми. Щільно притисніть сантиметр до тіла, при цьому дихаєте нормально, не затримуйте дихання.

 • Від 67 до 72 см - 70
 • від 73 до 77 см - 75
 • від 78 до 82 см - 80
 • від 83 до 87 см - 85
 • від 88 до 92 см - 90
 • від 93 до 97 см - 95
 • від 98 до 102 см - 100

Другу мірку знімаємо по обхвату грудей - сантиметрова стрічка повинна проходити по області сосків, але без щільного натягнення стрічки. Для проведення другого виміру власницям великих грудей слід надіти підтягуючий бюстгальтер. Аби вимір обхвату грудей був точним, встаньте прямо, і щільно, але, не зтягуючи сантиметр, виміряйте обхват.

Різниця між цими двома вимірами визначає повноту чашки і її розмір. Керуючись цими трьома цифрами, можна визначити правильний розмір грудей. Отримана вами різниця відповідає буквеному або цифровому позначенню. У деяких країнах такі позначення не відповідають один одному.

 • 10-11 см - АА (0)
 • 12-13 см - А (1)
 • 14-15 см - В (2)
 • 16-17 см - З (3)
 • 18-19 см - D (4)
 • 20-21 см - DD (5)

У нас прийнято позначати розмір грудей цифрами починаючи від нуля, в Європі використовуються букви від А до Н.

Але найбільш практичними вважаються буквено-цифрові позначення, вони враховують об'єм грудної клітки і параметри молочних залоз.

Звідси беруться позначення - 70А, 80С і так далі Аби запам'ятати, яка буква відповідає розміру, можна просто памятати, що АА дорівнює об'єму 10-12 сантиметів, А - 12-14 сантиметрів, В - 14-16 сантиметрів, С 16-18 сантиметрів, D - 18-20 сантиметрів, Е 20-22 сантиметрів і так далі.

Аби визначити свій розмір грудей, просто подивіться , якій букві відповідає ваша отримана різниця об'ємів.

Не варто прикрашати дійсність і повідомляти коханому більший розмір грудей, адже тоді подарована ним красива білизна буде вам завелика.

Оригінал оnа-znаеt.ru

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

 • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
 • Іра: Гарно!...
 • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: