Зачіска "бант" з волосся | Краса та здоров'яЗачіска "бант" з волосся

Категорії статей: Волосся ;

зачіска бант
зачіска бант
зачіска бант

Прикраса-бант на волоссі - це кокетливо і мило, зачіска у вигляді банта з волосся - це стильно і елегантно. Причому, якщо бант у якості прикраси можуть дозволити собі лише юні дівчата, то бант з волосся - поза віком.

Зачіска бант з волосся

Зрозуміло, ви можете прийти в перукарню, і майстри все зроблять по вищому розряду. Але не завжди у нас є на це час. Існують інші, прийнятніші варіанти організувати для себе зачіску з бантом.

Один з таких варіантів - шиньйон. Можна спробувати підшукати вже готовий бант, який просто кріпиться до власного волосся. Але можна придбати накладний хвіст, і вже з нього формувати бант. Це цікаво, оскільки в цьому випадку можливі різні варіації як саме його зробити.

Якщо ж ви власниця довгого волосся, то вам не знадобляться жодні додаткові хитрування, аби організувати подібну зачіску, причому власноруч.
Бант з волосся може розташовуватися на потилиці, на верхівці, може бути зміщений на бік. Це додасть певний характер вашому образу. Саме можливість варіацій робить зачіску бант з волосся придатною чи не для будь-якої ситуації: ділової зустрічі, корпоративної вечірки, романтичного побачення і так далі. Причому бант з волосся на потилиці оптимальний саме для повсякденної «носки» ( повсякденні зачіски ), оскільки з такою зачіскою ви можете з'явитися на роботі, погуляти по місту, вирушити на діловий обід або вечерю.

Як зробити зачіску бант

Волосся ділиться на дві частини проділом від вуха до вуха. У передній частині робиться трикутник волосся (двома проділами від середини границі розділення в дві сторони до скронь), це буде чубок. Волосся, що залишилося з боків, фіксується затисками. Якщо у вас і так є чубок, то додатково волосся для нього відводити непотрібно. Тоді передня половина просто розділяється проділом на дві частини.

Задню половину волосся зберіть на потилиці в тугий хвіст.
Нанесіть на долоні трохи воску або гелю для того, щоб волосся стало більш слухняним і акуратним. Центральне верхнє пасмо з хвоста підніміть до чубка і зафіксуйте невидимкою, вона знадобиться пізніше. Другою гумкою зберіть кінець хвоста, залишивши невелику його довжину вільною. Вільні кінці хвоста розділіть на дві частини, зробіть начісування, це допоможе зробити бант об'ємнішим.

Частину хвоста між гумками теж розділіть на дві рівні частини, нижню гумку підніміть до верхньої так, щоб дві половини хвоста зігнулися і «дивилися» в різні боки. Ви отримали дві половинки банта - його основу. Половинки кінця хвоста ховаються всередину половинок банта. Таке положення фіксується шпильками знизу.

Тепер вам знадобиться пасмо, підняте вгору. Його початок ( хвоста) кріпиться невидимками, сама вона проходить через середину банта, прикриваючи вузлик з гумок. Внизу слід зафіксувати невидимками, а залишок пасма потрібно заховати під бант.

зачіска бант зачіска бант зачіска бант

зачіска бант з волосся зачіска бант з волосся зачіска бант з волосся зачіска бант з волосся зачіска бант з волосся зачіска бант з волосся зачіска бант з волосся зачіска бант з волосся зачіска бант з волосся зачіска бант з волосся зачіска бант з волосся

Бічні частини передньої половини волосся, що залишилися, трохи начісуються, скручуються декількома витками в нетугі джгути і закріплюються шпильками під половинками банта.

Якщо ви залишали для чубка довге пасмо, то його слід укласти на одну сторону легкою хвилею, закріпити положення невидимками і зафіксувати лаком. Невидимки хвилини через 8-10 можна зняти. @ec

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: