Синяки під очима: тривожний сигнал | Краса та здоров'яСиняки під очима: тривожний сигнал

Категорії статей: Здоров'я ;

синяки під очима
синяки під очима
синяки під очима
синяки під очима
З проблемою виникнення синяків під очима напевно стикався кожен. Коли довкола ока з'являється темний круг - це вірний сигнал організму про те, що з ним не все гаразд. Синяки під очима можуть дати про себе знати практично в будь-якому віці, вони досить часто з'являються навіть у дітей. В будь-якому разі, від такої прикраси бажано позбавитися якнайскоріше.

Інколи синяки свідчать про недостатній догляд за шкірою довкола очей, але в більшості випадків вони свідчать про погіршення стану здоров'я. Якщо правильно визначити причину цього явища, усунути його не складе особливих труднощів. Синяки під очима можуть виникнути як наслідок бурхливої ночі і недосипання. Але навіть якщо кожен вечір людина прагне лягти спати не пізніше одинадцятої години вечора і добре висипається, синяки деколи все одно не зникають. Інколи вони, як і набряклість під очима, дають про себе знати через нестачу кисню, а слабке постачання тканин киснем, у свою чергу, може бути симптомом порушень серцево-судинної діяльності. Тут вже народними засобами лікування не обійдешся, а варто щонайшвидше звернутися до лікаря.

Ще однією причиною утворення синяків під очима можуть стати неполадки в роботі нирок. З порушенням обміну рідини в організмі надлишки води починають скупчуватися в самих непідходящих місцях, викликаючи не лише набряклість, але і зміну кольору шкіри.

Синяки під очима як проблема косметичного характеру

Синяками прийнято називати будь-яку зміну кольору шкіри під очима, незалежно від того, якого відтінку вона набуває: синюшний, сірий, коричневий, жовтуватий. Запалі очі з коричневим забарвленням шкіри довкола - ознака можливих порушень кровообігу. Жовтувата шкіра може вказувати на проблеми з печінкою і жовчним міхуром. А ще вона може придбати жовтий або коричневий відтінок із-за порушень пігментації. В цьому випадку варто спробувати прибрати синяки під очима за допомогою різних вибілюючих кремів, до складу яких входить ретинол.

Є і рецепти домашніх вибілюючих масок для обличчя, що теж дають непоганий ефект за умови регулярного застосування впродовж одного-двох місяців. Як правило, такі маски включають свіже молоко або м'якоть і сік свіжих огірків. Хорошим вибілюючим ефектом володіє і лимонний сік, але його не рекомендується використовувати в догляді за шкірою довкола очей, оскільки при попаданні в очі він може викликати сильне подразнення.

Інколи синяки під очима з'являються тому що дуже близько до верхнього шару епідермісу в цих місцях розташовуються кровоносні судини. Маски і креми в такому разі не допоможуть, і є сенс зробити лазерну корекцію або записатися на процедури лімфодренажного масажу.

Косметика від синяків під очима: консілери

Прибрати синяки під очима, а точніше замаскувати можна за допомогою спеціальних косметичних засобів, які називаються консілерами і є різновидом коректорів для обличчя. Вони мають легшу і ніжнішу консистенцію, ніж тональні креми, але не поступаються їм по ефективності. Перед використанням консилера бажано нанести на шкіру під очима крем-ліфтінг, який розгладить зморшки і зробить її більш пружною. Консілер наноситься на область з темними кругами лише після того, як вбереться крем. Дрібні зморшки довкола очей можна замаскувати, застосовуючи концентрати з вмістом найдрібніших часток пудри. Такі частки володіють здатністю відображати світло, завдяки чому зморшки стають майже непомітними. До складу подібних концентратів зазвичай входять солодове масло і біогіалуронова кислота, що підвищують еластичність шкіри і сприяючі посиленню її захисних властивостей. Бажано застосовувати їх ранком перед нанесенням макіяжа, втираючи в шкіру легкими поплескуваннями. Добре маскують синяву під очима кремоподібні консілери з рудуватим або жовтуватим відтінком, а до складу таких косметичних засобів, входять інгредієнти, які покращують циркуляцію крові і лімфатичної рідини: рускус, кола, кінський каштан, кропива та інші.

Синяки під очами, як запобігти: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: