Як завагітніти: міфи та реальність | Краса та здоров'яЯк завагітніти: міфи та реальність

Категорії статей: Здоров'я ;

Як завагітнітиМало знайдеться жінок, які не мріяли б про дитину. Особливо проблемою - «Як завагітніти?» - заклопотані родинні пари. У пошуках швидкого і легкого способу завагітніти вони перелопачують гори літератури, набридають лікарям і відвідують різних ворожок. Насправді, якщо пара абсолютно здорова, то їй не варто квапити події і намагатися завагітніти з найпершого разу, як тільки виникла думка про майбутнього дитину. Все станеться само собою і при дотриманні деяких умов вагітність настає.

Що таке овуляція

Овуляція - це процес виходу яйцеклітини з яєчника, тобто той момент, коли жінка оптимально може завагітніти. Відбувається овуляція приблизно в середині менструального циклу, тобто, якщо менструальний цикл 28 днів, потрібно відняти 16 днів, а результат (12-й день) і буде день овуляції. Але це приблизні розрахунки, для точнішого визначення дня дозрівання яйцеклітини є інші способи.

Методи визначення овуляції

Метод визначення овуляції по базальній температурі. Для цього необхідно вимірювати температуру в прямій кишці не менше трьох місяців. Відразу після овуляції температура піднімається на 0,2-0,4 градуса і стає вище чим 37. У цю добу і рекомендується займатися сексом.
Метод визначення по тестах на овуляцію. Тести продаються в аптеках і їх проведення досить просте, як і тест на вагітність.
Методи визначення овуляції на прийомі у лікаря. До них відносяться дослідження цервикального слизу (він стає менш в'язким і тягучим), визначення симптому зіниці і симптому папороті.
Метод визначення овуляції по УЗІ. Проводиться не менше двох разів, де досліджуються фолікули і їх дозрівання з подальшим виходом яйцеклітини.

Як часто треба займатися сексом, аби завагітніти

як можна завагітніти Тут порада проста і дієва. Проміжок часу, коли настання вагітності максимальне ймовірне, називається фертильным періодом. Його тривалість складає шість днів - це п'ять днів перед овуляцією і один день після. Саме тоді рекомендується секс, в такі дні можна завагітніти. Декілька статевих актів в день не збільшать, і понизять можливість завагітніти, оскільки кількість сперматозоїдів зменшується в еякуляті. А ось щоденні статеві акти не відрізняються по частоті вагітностей від статевих актів через день. Тому сексом потрібно займатися в проміжку між 10-м і 18-м днем менструального циклу. Статева стриманість чоловіка протягом декількох днів, і навіть тижнів, навпаки погіршити якість сперми. Це пояснюється тим, що на рухливість сперматозоїдів впливає частота статевих актів. Тобто при регулярному статевому житті (не менше три раз на тиждень) вірогідність завагітніти підвищується.

Значення пози для можливості завагітніти

Існує міф, в якому говориться, що аби завагітніти, потрібна певна поза. Це думка ніяк науково не підтверджена і вагітність не залежить від того, як ви любите займатися сексом. То ж можна сказати і про те, що після статевого акту жінці необхідно полежати з підведеними стегнами хвилин п'ятнадцять, аби не вилилася сперма, і сперматозоїди могли запліднити яйцеклітину. Звичайно, відразу кидатися в душ після сексу не варто, але і "робити пози" теж не слідує. Виливається з жінки зайва сперма, а необхідна кількість для вагітності залишається. Крім того, сперматозоїди зберігають свою життєздатність ще не менше доби. Отже запліднення може статися і через добу після статевого акту.

Обмежити стресові ситуації

Як завагітніти На здатність завагітніти величезний вплив робить центральна нервова система. А ось стреси, перевтома, депресії і страхи вельми шкідливі майбутнім батькам. Часто трапляється і таке, що жінка щодуху бажає стати мамою, але у неї не виходить, а при обстеженні не знаходиться якась причина безпліддя. Причина полягає в тій «манії завагітніти». Не варто думати про можливу вагітність постійно. Необхідно заспокоїтися і зосередитися на інших проблемах (здорове харчування, повноцінний сон і відпочинок). Відомо, що у кожної жінки хоч би раз на рік менструальний цикл проходит без овуляції, треба лише почекати і вагітність настане.

Отже, якщо дотримати всі рекомендації, то можливість завагітніти збільшитися, і в майбутньому ви порадуєте свого чоловіка здоровим малям.

Як завагітніти: відео

Вагітність, погляд з середини: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: