Вправи для підтяжки обличчя | Краса та здоров'яВправи для підтяжки обличчя

Категорії статей: Косметологія ;

Ознаки зовнішнього старіння - це не лише погіршення якості шкіри і поява зморшок. Вік жінки можна визначити по овалу обличчя, з роками його контури «пливуть», з'являється друге підборіддя, і обвисають щоки.

Вправи для щік У деяких жінок останні прояви настільки сильні, що обличчя стає просто «бульдожим», що дуже підриває всяку надію на збереження привабливості.

Щоки, що обвиснули, - це результат зниження пружності шкіри. Додатково слабшають м'язи обличчя, в клітинках епідермісу в меншій кількості виробляється білок-еластин, шкіра швидше зневоднюється.

Інколи «щоки бульдога» виникають у досить молодих дівчат - і це наслідок різкого неправильного схуднення.

Як би там не було, але подібне явище погіршує зовнішній вигляд і мало кому приносить задоволення. Підкоригувати овал обличчя і прибрати щоки, що обвиснули, сьогодні можна декількома способами.

Можна звернути увагу на апаратну косметологію в естетичних центрах і салонах.

Масаж, термоліфтинг, кріоліполіз, ультразвук - всі ці процедури ефективні з одного боку, але не завжди доступні у фінансовому плані - з іншого. І тоді є сенс зайнятися усуненням щік, що обвиснули, самостійно за допомогою спеціальної гімнастики.

І результат, за умови правильного і систематичного виконання, буде анітрохи не гірше, ніж ті що вам дадуть професіонали.

Щоденні заняття починайте з гімнастики для верхньої частини щік.

1. Повільно і із зусиллям надуйте щоки так, щоб відчути крайню напругу (ніби лопнуть ось-ось), в думках відлічіть 10 секунд, так само повільно поверніть щокам вихідне положення. Зробіть 5 повторів.

2. Вправа, аналогічна першій, лише тепер надувати і здувати щічки треба в швидкому темпі. І зробити 20 повторень.

3. Надувши щоки, переганяйте повітря з правої в ліву, туди-сюди. Потім так само від низу до верху і назад. По 20 разів. До речі, вправа включає в роботу м'язи шиї, так що у неї подвійна дія: і щічкам користь, і на шиї шкіра підтягнеться.

4. Тримайте повітря в надутих щоках, повільно «ганяйте» його по кругу, по 10 разів в кожному напрямі.

5. Щільно стискуйте губи, до упору надуйте щоки і виштовхуйте повітря назовні невеликими порціями - різко і саме крізь зімкнуті губи. Не менше 20 повторень.

6. Вправа нагадує попередню, лише тепер виштовхувати повітря прагніть з куточків рота - спочатку правого (10 разів), потім лівого (теж 10 разів).

7. Знову надуйте щоки і стискуйте губи. Робіть повітряні поштовхи лише з-під верхньої губи, а потім лише з-під нижної. По 10 повторень. Відзначимо, що такі маніпуляції - прекрасний масаж для ясен, покращує кровообіг в їх тканинах, хороша профілактика пародонтозу.

8. Покладіть долоні на надуті щоки, придавіть 10 разів, відчуваючи пружні скачки щічок під руками.

9. Докладіть руку до обличчя так, щоб центр долоні ліг на губи, великий палець був притиснутий до однієї щоки, а всі інші пальці - до іншої. Розсовуйте рот в широкій посмішці, надаючи пальцями рук протидію руху щік. Після кожної посмішки повністю розслабляйте м'язи обличчя. Виконайте 5 разів.

Друга частина комплексу направлена на тренування нижньої частини щік.

1. Відкрийте злегка рот, губи витягніть «трубочкою» і енергійно цмокайте протягом хвилини. Відпочиньте і зробіть ще один підхід.

2. Нижню губу підтягніть вперед і «накрийте» верхню - розслабтеся. І так 10 разів. Потім виконайте все навпаки: верхньою губою прикривайте нижнюю, теж 10 повторень.

3. Голову закиньте назад і трохи відкрийте рот, із зусиллям тягніть нижню губу у напрямку до носа. Відчуйте як в роботу, окрім щік, включається шия. Зробіть 15 підходів.

Після виконання гімнастики від обвислости щік буде корисно зробити контрастне умивання і живильну маску для обличчя. Це допоможе швидше добитися потрібного результату . Успіхів!

Джерело fаshіоnblоggеr.ru

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: