Чорні цятки на обличчі - як їх позбутися? | Краса та здоров'яЧорні цятки на обличчі - як їх позбутися?

Категорії статей: Косметологія ;

Чорні цятки на обличчі
Чорні цятки на обличчі
Чорні цятки на обличчі
Чорні цятки на обличчі
Чорні цятки або камедони - це одна з тих проблем шкіри, боротися з якою доводитися постійно. Багато хто думає, що чорні цятки - це доля тих, хто має жирну і комбіновану шкіру, але це не так. Чорні камедони можуть утворюватися і при сухій і нормальній шкірі. Зрозуміло, що така «краса» нас не красить, і тому потрібно з ними боротися. Аби зрозуміти як, давайте спочатку детально розглянемо проблему.

Чому виникають чорні цятки?

Чорні цятки (камедони) - це не що інше, як сальна пробка, верхівка якої окислюється під впливом повітря і темніє. Ці сальні пробки з'являються через те що шкіра виробляє надлишок шкірного жиру, який і забиває пори, розширюючи їх, роблячи помітними. Але чому шкіра виробляє надлишок жиру? Причини можуть бути різними. Це і гормональний дисбаланс, і неправильне харчування, проживання в екологічно несприятливих районах (а якщо врахувати що будь-який мегаполіс можна рахувати таким, то і проблему чорних цяток має кожен другий його житель), деякі складові косметики (вісмут, ртуть), які сприяють закупорці пір.

Як позбутися від чорних цяток за допомогою процедури чищення

Найбільш поширеною процедурою, яка очищає шкіру від комедонів, є ручне чищення обличчя. Існують ще ультразвукове чищення обличчя і хімічне. Процедуру краще проводити в косметологічному салоні. Ця процедура болісна, а при неграмотному або недбалому виконанні може привести до серйозних наслідків. Проводять її таким чином. Шкіру обличчя очищають, наносять дезинфецирующий розчин. За допомогою пари або спеціального препарату пори розширюють. Потім методично видаляють сальні пробки, видавлюючи їх за допомогою спеціальної лопатки. Запалені елементи не чіпають, аби не рознести инфекцуию по всьому обличчю. Після того, як обличчя очистили, на шкіру наносять спеціальну маску, яка допомагає закрити пори і заспокоїти шкіру. Добре проведена чистка обличчя не повинна залишати сильних почервонінь. Легке почервоніння повинне пройти через день-два.

Залежно від типу шкіри і важкості проблеми, косметолог може порадити інші види чистки: вакуумну, ультразвукову, хімічну. Але по ефективності ручна все ж перевершує їх.

Який догляд потрібний шкірі, аби позбутися чорних цяток

Якщо ваша мета - позбутися від чорних цяток, ви повинні обов'язково підібрати для шкіри правильний догляд. Незалежно від того, який у вас тип шкіри, засоби мають бути некомедогенними, тобто не містити речовин, які сприяють закупорці пір. Дуже важливо очищати шкіру і вранці і увечері. Для цього використовуйте гелі або інші засоби, до складу яких входять фруктові кислоти або салицилова кислота. Вони дуже ефективно і м'яко розчиняють жир і позбавляє від чорних цяток. Також існують креми з АНА і ВНА кислотами, які направлені саме на боротьбу з чорними цятками. Використовувати такі креми краще на ніч, тому як під впливом сонця на шкірі можуть з'являтися пігментні плями.

Як позбутися від чорних цяток: маски і спеціальні засоби

Що стосується спеціального догляду у вигляді масок, то від чорних цяток дуже добре допомагають засоби і домашні маски на основі глини. Косметичну білу і блакитну глину можна придбати в аптеці. Такі маски дуже добре абсорбують бруд і жир з шкіри, сприяють стягуванню пір. Аби підтримувати хороший ефект після очищення і позбавлення від чорних цяток, дуже важливо звузити пори, аби туди потрапляло якомога менше забруднень. Цього досягнути дуже непросто. Існують спеціальні засоби, що звужують пори в лініях косметичних засобів. Один з найпростіших і найдешевших способів скоротити пори - це лід. Протирання шкіри обличчя кубиками льоду робить пори маленькими, а шкіру гладкою і молодою. В умовах косметичного салону боротися з розширеними порами можна, наприклад, за допомогою кріомасажу. Ефект помітний відразу після першої процедури.

Якщо від чорних цяток не виходить позбутися, то можна принаймні зробити їх менш помітними. Цього можна досягнути за допомогою тих же кремів і гелів з АНА і ВНА кислотами, а можна використовувати народні засоби, наприклад, сок лимона. Можна просто протирати соком лимона місця з чорними цятками, можна робити маски на основі соку лимона (яєчний білок + сік лимона). Якщо шкіра дуже чутлива, такий спосіб може викликати подразнення і почервоніння.

Як правило, не один з поверхневих способів не позбавить вас від чорних цяток назавжди, він лише зробить проблему менш помітною, принесе тимчасовий ефект. Боротьбу з камедонами доведеться вести постійно, якщо ви хочете аби ваша шкіра виглядала ідеально.

Чорні цятки, як їх позбутися: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: