Як позбутися веснянок? | Краса та здоров'яЯк позбутися веснянок?

Категорії статей: Косметологія ;

як позбутися веснянок
як позбутися веснянок
як позбутися веснянок
як позбутися веснянок
як позбутися веснянок
Веснянки з'являються ще в ранньому дитинстві, влітку їх кількість збільшується, а взимку зменшується. До 40-річного віку вони зникають, але кому хочеться чекати так довго? Схожі на веснянки і вікові плями. Вони з'являються значно пізніше, і на шкірі будь-якого типу.

Якщо знати, з якої причини з'являються і зникають плями, і прийняти відповідні заходи, можна мати чисту шкіру в будь-якому віці.

Якщо не хочете, аби шкіра міняла колір, перш за все, потрібно прагнути не виставляти шкіру під відкрите сонце і обов'язково користуватися засобами для захисту від сонця. Так організму не доведеться виробляти додаткову порцію меланіну (меланін виробляється організмом, як реакція на дію сонячних променів).

Оскільки меланін накопичується у верхньому шарі шкірі, можливо, слід скористатися освітлюючими і відлущуючими засобами. Нижче перераховані речовини, які можуть допомогти:

- Гідрохінон - дуже популярний засіб, але може викликати подразнення шкіри.
- Койєва кислота - дуже ефективний вибілюючий засіб. Проникаючи у верхній шар шкіри, вона перешкоджає виробленню пігменту. Проте вона може викликати алергічну реакцію.
- Альфа-гідроксидні кислоти допомагають відлущувати відмерлі клітини шкіри. Якщо видалити клітини зовнішнього шару шкіри, зазвичай темнішого, веснянки і вікові плями стануть світлішими і менш помітними.

Якщо ви користуєтеся яким-небудь з вище перерахованих засобів, обов'язково використовуйте захист від сонця. Якщо необхідно, накладайте сонцезахисний крем кілька разів на день. Освітлюючі і відлущуючі засоби впливають на верхній, темніший, шар шкіри. Нижні шари світліші, в них менше меланіну. Якщо не захищати шкіру, включиться її власний захисний механізм, що виробляє меланін. В результаті веснянки і плями стануть ще темнішими, а позбавитися від них стане ще складніше.

Пам'ятайте, що освітлення шкіри потрібно робити постійно. Як тільки ви перестанете користуватися освітлюючими і захисними засобами, темні плями тут же повернуться. Все, що вам потрібно - м'який, але дієвий освітлюючий засіб і зволожувач з абсолютним захистом від ультрафіолетового випромінювання.

Домашні засоби проти веснянок:

1. Мийте обличчя кефіром. Молочна кислота має м'який відлущуючий ефект, не викликає подразнення.

2. Лимонний сік - перевірений часом засіб проти веснянок. Не потрібно терти шкіру часточкою лимона. Досить м'яко поплескати по потрібних місцях подушечками пальців, змочених в соку.

3. Фруктові і овочеві маски (абрикоси, полуниця, огірки, порічка).

4. Сметанна маска. Не змивайте маску повністю, просто обережно зніміть серветкою і нанесіть зволожуючий засіб. Для жирної шкіри - перед нанесенням маски протріть шкіру лимонним соком.

5. Сік петрушки змішайте з такою ж кількістю лимонного, апельсинового соку і соку порічки. Протріть цією сумішшю шкіру, а зверху нанесіть крем.

6. Збільшіть вживання вітаміну С. Він понизить чутливість шкіри до сонячного світла. Багаті на вітамін С продукти: цитрусові, яблука, червона і чорна смородина, відвар шипшини.

Як попередити та позбутися веснянок: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: