Макіяж для карих очей | Краса та здоров'яМакіяж для карих очей

Категорії статей: Косметологія ;

макіяж для карих очей
макіяж для карих очей
макіяж для карих очей
макіяж для карих очей
Карі очі надихали не лише композиторів, але і поетів, художників і навіть режисерів. Щасливі власниці карих очей мають всі шанси виглядати карколомно при мінімумі косметики. Карі очі самі по собі яскраві і виразні, крім того, ефект підсилюють темні вії, яким зовсім не обов'язково бути довгими і пухнастими.

Проте, погляд темних очей можна зробити ще привабливішим і яскравішим. Для цього досить вміти правильно використовувати косметику, знати основні прийоми її нанесення і декілька тонкощів - секрети макіяжу для карих очей.

Фундамент: все починається з основи під макіяж

Те, наскільки красивий макіяж для карих очей вийде у результаті, залежатиме від акуратності нанесеної косметики. Важливо пам'ятати про те, що рівномірно тіні ляжуть лише на поверхню з мінімумом вад і шорсткостей, злегка зволожену. Так, наприклад, якщо ваші очі злегка припухнули, то краще буде поклопотатися заздалегідь про зняття набряків і припухлостей, використовуючи спеціальний крем для повік. В разі появи кругів довкола очей, рекомендується скористатися коректором, який вдало замаскує проблемні місця.

Після нескладних «омолоджуючих» процедур для ваших очей, скористайтеся тональним кремом або флюїдом потрібного відтінку, який в ідеалі має бути на один тон світліше за вашу шкіру. Злегка затоновані повіки, всупереч загальній думці, припудрювати не варто, це лише посилить ефект «зморшок і нерівностей».

Тіні для карих очей

Карі очі можуть мати різні відтінки: від ясно карих, майже зелених, до темно шоколадних, майже чорних. Тому, вибираючи головний матеріал для подальшого макіяжу - тіні, важливо брати до уваги відтінок очей. Так, наприклад, макіяж для ясно карих очей - це відтінки блакитного і фіолетового, а темно-карі очі можна дуже вдало підкреслити рожевими тінями, але лише в тому випадку, якщо шкіра має бездоганний тон, а білки очей виглядають здоровими і сяючими. Ще один непоганий варіант - макіяж для карозелених очей з використанням синіх, червоних і навіть жовтих тіней - для сміливих, яскравих і неординарних осіб.

Маленький секрет: не накладайте тіні дуже густим шаром, це відверне увагу від природної краси ваших очей. Пам'ятаєте про можливості контрасту, використовуйте поєднання кольорів, наприклад, білий з коричневим або бронзовий з кремовим і так далі

Техніка нанесення макіяжу

Етап 1 - це нанесення світлого відтінку тіней на поверхню всього повіка. «Вологого» і загадково привабливого погляду можна добитися, використовуючи нехитрий прийом - виділення простору під бровою і куточка ока світлими мерехтливими тінями.

Етап 2 - нанесення найтемніших тіней від зовнішньої частини рухливих повік до середини, шляхом ретельного розтушовування. Для нижніх повік краще всього вибрати той же тон тіней, що використовувався і для верхніх.

Туш і підведення: останні штрихи

Якими б досконалими навиками нанесення тіней ви не володіли, макіяж для карих очей без підведення і туші не буде закінченим. Вибирати колір підведення слід, виходячи з колірної гамми вибраних тіней. Так, рожевий макіяж відмінно доповнить фіолетове підведення, а коричневі тони просто прекрасно поєднуються з ліловим. Важливо правильно наносити підведення на лінію повік, точно по лінії росту вій, трохи розтушовувавши.

Найбільш оптимальний колір туші для карих очей - це чорний. Вії можна перед безпосереднім нанесенням туші злегка припудрити, тоді вони виглядатимуть більш пухнастими, довгими і природними.

Макіяж для карих очей може бути помітним і ефектним (особливо вечірній його варіант), а також природним і майже непомітним. Головне, аби відтінок ваших очей відповідав вибраному вами стилю одягу, часу доби і, звичайно, внутрішньому стану.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: