Медовий масаж | Краса та здоров'яМедовий масаж

Категорії статей: Косметологія ;

Медовий масаж
Медовий масаж
Медовий масаж
Медовий масаж
Медовий масаж - це масаж, який допомагає організму вивести шлаки, покращити тонус самої шкіри. Крім того він допомагає виводити зайву вологу, коректує фігуру і є ефективним засобом проти целюліту. І все це завдяки чарівним властивостям меду і досвідченим рукам майстра.

Як робиться медовий масаж

Розігріваємо руки, і приступаємо до процедури. Медовий масаж добре робити навесні, позаду багато зимових свят, багато приємної смачної їжі, але не завжди ця їжа корисна. Багато було поганої, жирної і вуглеводної їжі. І за допомогою меду, а не за допомогою дієт, позбавляємося від зашлакованності організму.

Добре, якщо при такому масажі використовується лише натуральний мед і обов'язково витриманий, тоді як свіжий мед має багато вологи, у нього немає тих властивостей, які вже є в підготованих медах.

Спочатку мед наносять на ділянки тіла, які нас цікавлять. Потім масажист дуже щільно прикладає руки до тіла і тут же різко відриває їх. Спочатку така процедура може викликати дискомфорт. Починають робити масаж зазвичай з нижньої частини тіла, поступово рухаючись вгору. Масажист повинен регулювати зусилля залежно від цілей і стану пацієнта.

Медовий масаж в домашніх умовах

Виконуючи медовий масаж в домашніх умовах застосовується гречаний мед, але можна використовувати і будь-який інший мед, головне аби він був не дуже зацукрованим і не дуже рідким. Якщо душа вимагає більшого, додайте ефірні масла, з апельсином і, наприклад, лимоном і змішуйте їх з медом не за день, не за годину, а безпосередньо перед масажем.

Для витягування шлаків, ми поляскуючими рухами забиваємо мед через пори і за рахунок аплікації, тобто клейкості, мед сам по собі витягує з пір шлаки. Такий масаж, на перший погляд здається дещо жорстким, але жодних синяків або травм з'являтися не повинно, хіба що автозагар може зіпсуватися. Тому його рекомендується робити тоді, коли ми не користуємося засобами для загару, якщо це загар натуральний сонячний, то він не постраждає. Поступово в процесі медового масажу, мед стає сіро зеленим і схожим на клей це означає, що він ввібрав в себе шлаки, які тривалий час ховалися під шкірою, не даючи їй нормально дихати.

Можна робити медовий масаж від целюліту з щільною аплікацією, тобто ми безпосередньо прикладаємо долоні до тіла і відриваємо, але це досить болісна процедура. Можна робити саме масажуючі рухи, розминаючи шкіру.

І третій вигляд масажу - човником, ми легко масажуємо руками, головне аби він виконувався в правильному напрямі, правильними рухами.

Знімати мед можна теплим вологим рушником або змивати в душі, але без вживання жорсткої мочалки, якщо ми бачимо почервоніння - це ознака покращення кровообігу та підшкірного метаболізму. Можуть з'явитися маленькі крапки, але вони дуже швидко проходять і без наслідків.

Наостанок необхідно обробити ділянки тіла, які массажувалися. Якщо це був медовий масаж від целюліту, шкіру необхідно змастити антицелюлітним засобом. Якщо масаж робився з метою схуднення і корекції фігури, потрібно застосувати живильний крем. Добре буде завершити масаж процедурою антицелюлітного обгортання, адже шкіра якраз підготовлена до того, аби вбирати всі активні компоненти.

Процедури такого масажу зазвичай проводять через день-два, аби дати шкірі відпочити. Аби позбавитися від целюліту, може знадобитися від 8 до 15 сеансів масажу. Але не варто забувати і про правильне харчування, і про фізичні навантаження, інакше все дуже швидко повернеться на круги своя.

Не дивлячись на простоту таких процедур, медовий масаж в домашніх умовах можна проводити лише після консультації з лікарем, адже він може мати різні протипоказання. Одне з основних - варикозне розширення вен, судинна сітка. Тому будьте дуже обережні щ цим, інакше позбавившись від однієї проблеми, ви отримаєте іншу.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: