Як правильно засмагати? | Краса та здоров'яЯк правильно засмагати?

Категорії статей: Косметологія ;

як правильно загоряти
як треба правильно засмагати
І, так літо, відпочинок, море. Легка правильна засмага - це прекрасний косметичний засіб, який личить більшості жінок. І лише помірна дія сонячних променів корисна для здорового організму. Крім того, сонячні промені покращують постачання шкіри киснем, сприяють виробленню організмом вітаміну D, підсилюють обмін речовин, позбавляють від депресії.

Але надмірне перебування на сонці згубно діє на шкіру. Вона передчасно старіє, стає грубою, в'ялою і зморшкуватою. Тому необхідний захист шкіри від сонця. Ми розповімо вам як правильно організувати цей процес.

Як правильно засмагати?

Вибирати сонцезахисний засіб потрібно з розумом і не брати що попало в найближчому супермаркеті. Зверніть свою увагу, аби на банці з кремом був вказаний захист не лише від променів типа UVB, «передозування» яких викликає сонячний опік, але і від променів UVA - саме вони ушкоджують структуру кліток і викликають старіння шкіри. Чим ваше перебування ближче до екватора, тим агресивніше сонячні промені, а значить, тим вище має бути чинник захисту (SPF). Якщо ви віддаєте перевагу активному відпочинку на сонці - пляжний волейбол, плавання на човні або катамарані, вибирайте захист SPF 50, для відпочинку на пляжі сповна підійде SPF 30, ну а коли шкіра звикне до сонця, можна понизити міру захисту до SPF 10-15. Також купуючи сонцезахисний засіб, звертайте увагу на термін придатності і пам'ятайте, що якщо його тримати в теплому місці, його захисні властивості будуть швидко втрачені.

Ще хочу нагадати вам, як потрібно правильно засмагати:

- потрібно збільшувати перебування на сонці поступово. Перші дні загоряйте рано вранці до 11.00 ранку або в тіні;
- необхідно виключити сонячні процедури в період найінтенсивнішого випромінювання з 12 до 15 годин;
- не можна засмагати з мокрою шкірою, оскільки крапельки води грають на сонце, як лінзи, і підсилюють дію сонячного випромінювання;
- краще засмагати в русі, а, не лежачи, в цьому випадку загар ляже рівніше;
- обов'язково після пляжу потрібно прийняти душ і змастити шкіру зволожуючим молочком або кремом «після загару»;
- якщо ви все-таки обгоріли на сонці, змастіть обпалені місця кислою сметаною або молоком, картопляним соком, або настоєм ромашки.

Бажаю вам прекрасного відпочинку і відмінної засмаги!

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: