Макіяж очей: правила і відтінки | Краса та здоров'яМакіяж очей: правила і відтінки

Категорії статей: Косметологія ;

Макіяж очей
Макіяж очей
Макіяж очей
Макіяж очей
Актуальні зараз тренди досить сильно відрізняються від популярних в минулі роки: макіяж очей так само схильний до моди, як і одяг. Не так давно в моді було використання трьох різних відтінків, що наносяться на область під бровами і безпосередньо на повіки, зараз же вибір для модниць став куди ширше - макіяж в стилі smokey eyes, природний макіяж, коли нанесена туш і тіні практично непомітні, використання червоних і рожевих тіней, яскраво-жовті і блакитні тіні у поєднанні з накладними або просто густо нафарбованими віями.

Макіяж з чистого листа: підготовка шкіри довкола очей

Очі - важливий елемент макіяжа, що вимагає серйозного підходу і уваги. Будь-який макіяж починається з підготовки шкіри до нанесення декоративної косметики, готувати необхідно і чутливу область довкола очей. Перед початком бажано вмити обличчя прохолодною водою, підсушивши м'якими рухами рушника або серветками. Якщо є час і бажання, можна зробити холодний компрес на десять хвилин - він зменшить набряклість повік, якщо вона є, і шкіра виглядатиме більш свіжіше і підтягнутою. Для компресу можна використовувати прості домашні засоби - нарізаний часточками свіжий огірок або вичавлений пакетик чаю - або спеціальний протинабряклий крем.

Після очищення необхідно нанести зволожуючий засіб. Не варто користуватися з такою метою лосьйоном для тіла або рук - ці засоби створені для іншої мети, попадання їх в очі може викликати подразнення оболонки ока. Необхідно удаватися лише до спеціально розроблених косметичних кремів, а їх надлишок не втирати в шкіру, а акуратно видалити серветкою. Поки засіб вбирається, потрібно обробити ділянки шкіри, що залишилися, тим же зволожуючим засобом або тональним кремом. Коли все вбралося, можна приступати до обробки брів

Корекція брів за допомогою тіней

Брови - дуже важлива складова обличчя, вони грають куди більшу роль, чим вибір тіней. Від форми брів неабиякою мірою залежить, чи буде обличчя виглядати привабливо і гармонійно або виглядати абсолютно протилежним чином. Зараз популярні неширокі, такі, що мають чітку форму, але ні в якому разі не вищипані в шнурочок брови. Перед нанесенням макіяжа форму брів необхідно підкоригувати і видалити волоски, що відросли, ретельно розчесати. За допомогою маленької, зрізаної під кутом щіточки на брови наносяться сіро-коричневі або темно-сірі тіні - починаючи від верхнього шару брови і точковими торканнями пензлика просуваючись до вершини арки. Тіні чорного кольору можна використовувати лише тим, у кого від природи чорні і густі брови. Після нанесення тіней брови потрібно знову розчесати.

Для денного макіяжа упорядковування брів і вій цілком достатньо. Такий непомітний, але прикрашаючий жінку макіяж дуже популярний, він добре личить і для офісу, і для будинку. При нанесенні «повного» макіяжа після брів приходить черга повік. Перед нанесенням на повіка необхідно нанести основу - того ж кольору, що і на шкіру обличчя, або ж на тон світліше. Темні круги під очима можна замаскувати нею ж, але краще скористатися спеціальним маскуючим засобом.

Для досягнення хорошого ефекту досить скористатися всього двома відтінками. Темніші тіні наносяться на верхні повіки, від їх середини розтушовуючись до зовнішнього краю. Світлі - на область від складки верхнього повіка до брови, а також у внутрішнього куточка ока, акуратно розтушувавши мужу між темним і світлим кольором. Білий олівець для очей, використаний на внутрішній стороні нижнього повіка, підкреслить білки очей, зробивши самі очі яскравіше і помітніше. Підведення ж, у свою чергу, виділить або скоректує форму очей, але нею не варто зловживати - злегка помітний контур уздовж лінії росту вій зробить їх візуально густіше і темніше. На завершення наносяться тіні, закріплюючи макіяж і додаючи до нього останній штрих.

Підкручування вій: просто і красиво

Відображуючи не стільки моду, скільки прагнення жінок виглядати ідеально, існує досить багато видів туші з ефектом підкручування. Проте окрім них, існують і спеціальні щипчики підкручувань, ціна на яких варіюється залежно від бренду і можливостей. Дорогі - як правило, не витягують вії з боків, що є досить серйозним аргументом в їх користь. Щипчики діють ефективніше, ніж просто туш, а результат виглядає природнішим.

Макіяж очей, правила: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: