Розтяжки під час вагітності | Краса та здоров'яРозтяжки під час вагітності

Категорії статей: Косметологія ;

розтяжки під час вагітності
розтяжки під час вагітності
Розтяжки, що з'явилися під час вагітності, докучають багатьом жінкам. Позбавиться від них не просто, тому набагато розумнішим буде запобігти їх появі. Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно доглядати шкіру, аби уникнути появі розтяжок під час вагітності.

Перш за все, необхідно розуміти, що догляд за шкірою під час вагітності має бути комплексним і регулярним. Немає сенсу сподіватися на який-небудь один «диво-засіб», який вбереже вашу шкіру від появи розтяжок, як немає сенсу і в процедурах, які ви здійснюватимете лише час від часу. Так само як і не варто складати довгий список складних процедур, які ви все одно не зможете виконувати регулярно, розумнішим буде вибрати на час вагітності декілька простих заходів, які ви легко зможете втілити в життя для виключення розтяжок.

Першим правилом, яке допоможе запобігти появі розтяжок під час вагітності, повинне стати регулярне зволоження шкіри. Навіщо це? Окремі ділянки вашої шкіри (груди, живіт, стегна) під час вагітності випробовують дуже велике навантаження, пов'язане з розтягуванням шкіри. Більшість жінок виразно відчувають ці зміни, оскільки в районах розтягування шкіра починає свербіти і злущуватися. Це зони потенційних розтяжок - саме їм потрібно приділяти особливу увагу, змащуючи хорошими зволожуючими косметичними засобами і маслами, бажано, спеціально призначеними для запобігання розтяжкам. Таким чином, ви зніміть неприємні відчуття і підвищите пружність шкіри.

Також одним з пунктів вашої програми по боротьбі з розтяжками шкіри під час вагітності повинен стати регулярний масаж. Масаж є дієвим засобом, адже він покращує мікроциркуляцію крові, а це, у свою чергу, робить шкіру еластичнішою. І тут знову-таки слід приділяти особливу увагу проблемним зонам. Використовуючи масажну щітку або м'яку рукавицю, при вагітності ніжно масажуйте шкіру в області грудей, стегон, живота, аби укріпити її і не дати розтяжкам ні єдиного шансу.

Важливо розуміти, що заходи щодо усунення розтяжок під час вагітності не зможуть принести задовільного результату за відсутності контролю за надбавкою ваги. Шкіра має властивість добре розтягуватися без утворення мікрорубців, якщо їй дати на цей час. Тобто поступова і невелика надбавка у вазі дозволить шкірі «пристосуватися» до нових вимог без фатальних результатів. А ось якщо ви почнете набирати кілограми дуже нестримно - це відбувається, коли жінка під час вагітності починає мало рухатися і їсти більш чим це необхідно її організму, - ваша шкіра просто «рватиметься» замість того, щоб розтягуватися. Постійний контроль за вагою - ваш помічник в боротьбі з розтяжками.

Звідси дуже важливо правильно організувати своє харчування. Грамотно розроблений раціон дозволить забезпечити організм всім необхідним не лише для підтримки пружності вашої шкіри і боротьби з розтяжками, але і для здоров'я вас і вашого маляти.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: