Як робити східний макіяж | Краса та здоров'яЯк робити східний макіяж

Категорії статей: Косметологія ;

східний макіяж
східний макіяж
східний макіяж
Якщо Вам хочеться зробити яскравий східний макіяж, потрібно не забувати головне правило - він повинен лише прикрашати, а в кількості косметики, як і у всьому іншому обов'язково має бути міра.

Східний або арабський макіяж прекрасно личить власницям зелених і карих очей, а також брюнеткам і шатенкам. У такому макіяжі акцент завжди роблять на очі. На сході жінки традиційно підводять внутрішні повіки сурмою і повністю замальовують чорним кольором всю внутрішню частину ока. Це зорово створює яскравий контраст. Метафора «чорні очі», ймовірно, з'явилася саме звідси. Колір же очей східних жінок буває від ясно - коричневого до чорного і від блідо-блакитного до яскраво-зеленого.

Для додання Вашому макіяжу східного магнетизму, безумовно, потрібні виразні брови. Рекомендується використовувати горіхову або чорну палетку тіней і олівець. Східний макіяж не повинен мати дуже жорстких ліній, все ретельно розтушовується.Дуже добре, якщо у вас зроблений татуаж брів. За бажання брови можна подовжити до скронь. Нанесіть перламутрові світлі тіні у внутрішній куточок очей і під бровами. Можна використовувати світлі матові тіні, але перевагу все ж віддавайте "блискучому виконанню", оскільки справжня східна пристрасть - лелітки, стрази і пайетки. Окрім макіяжа їх так само використовують в зачісках і одязі.

На віях повинно бути як можна більша кількість туші. Для цього нафарбуйте їх тричі, але кожного разу давайте їм висохнути. Під час нанесення туші дивіться вниз, притримуючи при цьому повіко пальцем, аби око випадково не моргнуло. Дуже важливо наносити туш рівномірно, неспішно, і стежити при цьому, аби вії не злипалися. Перевагу віддавайте "рідкому" підведенню, з пружним довгим аплікатором. Притримуючи повіко, проведіть товсту лінію в напрямі від внутрішнього кута ока до зовнішнього, можна трохи зайти за куточок ока.

Внутрішню частину нижнього повіка (над віями) підведіть темним олівцем для очей. Якщо Ви власниця вузьких очей, то вам рекомендується використовувати світлий олівець.Під віями нижнього повіка проведіть середню лінію рідким підведенням, виконавши все це, з'єднайте дві лінії - нижнюю і верхню. Нанесіть туш на нижні вії ще двічі.

Тепер додамо отриманому образу трохи східних ноток, оскільки магія східних жінок - це не лише пристрасні темні очі і яскраві брови. Все інше не менш важливе - бездоганний манікюр, густе довге волосся, на руках прикраси.

східний макіяж східний макіяж східний макіяж східний макіяж східний макіяж східний макіяж східний макіяж східний макіяж східний макіяж

Дуже важливо! Виконуючи східний макіяж, ні в якому разі не використовувати занадто яскравих тонів! Не варто наносити агресивний колір помади, яскраві рум'яна, темний тональний крем або кричущі тіні. На губи нанесіть світлий, ледве помітний блиск, а все обличчя і шию припудріть прозорою нейтральною пудрою. Весь акцент робіть на очі - темні і загадкові. Це образ східної жінки, з національним колоритом і неповторним шармом.

Відео-підбірка на тему "східний макіяж":

По зовнішнім джерелам

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: