Накладні вії | Краса та здоров'яНакладні вії

Категорії статей: Косметологія ;

Накладні вії
Накладні вії
Накладні вії
Накладні вії

Накладні вії - простий, швидкий спосіб зробити очі виразними, створити яскраву подобу для вечірки або на кожен день. Залежно від вашого вибору, ви можете зробити вії лише трохи довше і густіше, а можете приклеїти дуже довгі, об'ємні вії.

Окремі вії, пучки, або стрічки з віями кріпляться дуже просто і швидко, але їх можна носити лише протягом короткого часу. Якщо хочете щось довговічніше, краще зробити нарощування в салоні, чим приклеювати накладні вії самостійно.

Вибір

Спершу вам потрібно зробити вибір між окремими штучними віями, пучками, стрічками з віями і професійним нарощуванням, які роблять в салоні краси. Перші три варіанти недороги, доступні, але дають короткочасний ефект. Штучні вії кріпляться до повік спеціальним клеєм. Під час досить дорогої процедури в салоні краси штучні вії (часто вони виготовляються з натурального волосся) кріпляться прямо до ваших власних вій. Вони тримаються декілька тижнів і для підтримки ефекту за ними потрібний регулярний професійний догляд.

Використання

Перед тим, як клеїти накладні вії, підведіть очі по лінії росту вій темним рідким лайнером. Якщо ви користуєтеся стрічками вій, нанесіть клей на стрічку за допомогою зубочистки; якщо окремими віями або пучками - крапніть трохи клею на руку і обережно умочуйте кінчики вій або пучків, тримаючи їх пінцетом. Притисніть вії до повік, як можна ближче до природної лінії росту вій, потримайте декілька секунд, потім відпустіть.

Терміни

Якщо ви збираєтеся зняти штучні вії вже через декілька годин, вам підійде будь-який спеціальний клей. Якщо ж вам потрібно, аби вони трималися весь день і всю ніч, користуйтеся стійкішим клеєм. Вії, нарощені в салоні краси, залежно від того, як ви їх доглядаєте, прикрашатимуть ваші очі від одного до шести тижнів.

Корисна інформація

Прикріпивши штучні вії, завійте їх разом з натуральними, а потім нафарбуйте. Уникайте попадання в область довкола очей засобів для зняття макіяжа на масляній основі. Крім того, навіть якщо очам стане незвично важко, не тріть їх, інакше ви можете легко стерти накладні вії.

Увага!

Накладні вії - чудова деталь для особливих випадків. Якщо носити їх дуже часто і довго, велика вірогідність подразнення очей і появи очних інфекцій. Якщо ви хочете, що ваші очі щодня виглядали так, як з штучними віями, спробуйте подовжуючу туш. Професійне нарощування, звичайно, дасть кращий результат, але всього через декілька тижнів штучні вії почнуть выпадати.

Як правильно клеїти накладні вії

Сучасні штучні вії сильно відрізняються від тих, що були раніше. Часто на погляд їх неможливо відрізнити від натуральних. Якщо ви не дуже задоволені віями, які вам дісталися від природи, всього пара тонких стрічок з штучними волосками може виправити ситуацію. Якщо вас непокоїть, що штучні вії виглядатимуть на вас занадто неприродно - пам'ятайте, вся річ у тому, як ви їх клеїте. Китчевого вигляду не буде, якщо ви всі зробите, як належить.

Очистіть шкіру, видаліть всі сліди макіяжа. Особливу увагу під час очищення приділіть зоні довкола очей.
Завійте вії щипчиками. Закрийте очі і помістіть скоби щипців на вії. Стійте (або сидіть) спокійно і затисніть скоби, натиснувши на ручки. Тримайте їх затиснутими 10 секунд. Те ж саме зробіть для іншого ока.
Дістаньте стрічку з віями з упаковки. Встаньте перед дзеркалом в добре освітленому приміщенні.
Прикладіть стрічку з штучними віями до ваших натуральних вій. Якщо накладні вії дуже довгі, підріжте їх.
Нанесіть на стрічку спеціальний клей. Його потрібно зовсім небагато. Закрийте око.
Прикладіть стрічку з штучними віями до лінії росту натуральних вій - до самого краю верхнього повіка. Протягом декількох секунд злегка притискуйте стрічку кінчиками пальців.
Повторіть процес для іншого ока. Нанесіть туш і на накладні, і на натуральні вії. Так штучні вії стануть практично непомітними.

Накладні вії: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: