Вечірній макіяж для блондинок: тенденції моди і їх втілення | Краса та здоров'яВечірній макіяж для блондинок: тенденції моди і їх втілення

Категорії статей: Косметологія ;

вечірній макіяж для блондинок
вечірній макіяж для блондинок
вечірній макіяж для блондинок
вечірній макіяж для блондинок
Насичені рожеві або червоні відтінки помади повернулися: вечірній макіяж для блондинок з використанням блідих губних помад і яскравих тіней для очей сусідствують з макіяжем, де тіні жовтого або блакитного кольору комбінуються з червоними помадами. Акцент робиться в першу чергу на очі, використовуються тіні різних відтінків, а також «подвійні стрілки». Цей тип макіяжа передбачає проведення двох ліній на верхніх повіках: одну - близько біля вій, другу - по лінії згину повік. Простір, що утворився між лініями, можна закрасити тінями сріблястого, золотистого або бронзового відтінку.

Тенденції моди

Очі добре акцентуються за допомогою накладних вій, а також використання чорної туші з різними (такими що подовжують, завивають) ефектами. Як і раніше популярними залишаються «димчасті очі». Паралельно з популярністю непомітних помад з'явилося і захоплення яскравими, насиченими кольорами в стилі Мерілін Монро, проте для використання червоних або бордових відтінків необхідно ретельно підбирати тональну основу і пудру, добиваючись бездоганного вигляду шкіри. Деякі дизайнери запропонували тіні для вік яскраво-жовтого, блакитного, рожевого відтінків, комбінуючи їх з використанням підведення, накладних вій або туші. Використання яскравих тіней доречне для святкового або вечірнього макіяжа, разом з ними можна використовувати або прозорий блиск для губ, або губну помаду червоного кольору.

Золото очей

Макіяж на основі золотого блиску не можна повністю віднести до нових віянь моди, проте, він добре личить і для блондинок, і для брюнеток. Як і в будь-якому макіяжі, починати його необхідно з нанесення основи, тобто тонального крему. Цю ж основу можна використовувати як базу під лелітки - для цього її слід нанести на верхні і нижні повіки за допомогою подушечок пальців або спеціальних щіточок. Основу також потрібно нанести вище за повіки, аж до брів, оскільки там теж мають бути закріплені лелітки. Після основи окремим пензликом потрібно нанести блиск - покриваючи повністю верхні повіки і розтушовувавши вгору до брів. Велику частину мерехтливого блиску потрібно розподілити ближче до зовнішнього куточка ока, залишивши внутрішній практично необробленим. Для макіяжа можна скористатися золотистою міккою, лелітки також добре підійдуть.

Для нанесення тіней на нижні повіки зручно використовувати зрізаний під кутом пензлик, акуратно маніпулюючи їм для створення тонкої блискучої лінії. Чорним олівцем для очей потрібно підвести верхні і нижні повіки, підсиливши ефект на верхніх за допомогою підведення. Останній елемент - чорна туш для вій, використовувана лише на верхньому їх ряду. Теплоту шкіри добре підкреслять рум'яна рубінового відтінку, нанесені на скули, і завершить макіяж помада ніжно-рожевого кольору. На скули і шкіру на скронях, довкола очей, можна нанести золотисту пудру, що додає шкірі сяяння.

Створення вечірнього макіяжа на базі денного

Денний макіяж протягом декількох хвилин можна перетворити на повноцінний вечірній за допомогою тіней, пензлика і яскравої помади. Це зекономить декілька хвилин, в той же час, обмежуючи фантазію лише міркуваннями про гармонійність майбутнього образу. Простий і в той же час елегантний варіант трансформації денного макіяжа у вечірній - використання темно-бордового, близького до коричневого, відтінку тіней разом з ясно-рожевим. Власницям блакитних очей також добре підійдуть тіні темно-синього і блакитного відтінків, коричневого і золотистого, і, можливо, коричневого і рожевого.

В першу чергу на повіки потрібно накладати тіні темного відтінку. За допомогою змоченого у воді спонжа їх необхідно акуратно нанести на верхні і нижні повіки уздовж лінії росту вій, а також розтушувати по верхніх повіках з боку зовнішнього куточка ока. Також за допомогою вологого спонжа світлі тіні слід нанести на середину верхніх повік, розтушовувавши їх до внутрішнього куточка ока. Створивши таким чином контраст, можна добитися більшої виразності очей і їх «сяяння». Рідке підведення в цьому випадку краще наносити не як зазвичай, суцільною лінією, а точково, «замальовуючи» проміжки між віями на верхніх повіках. Доповнить образ блиск для губ темнішого, ніж природний колір губ, відтінку.

Макіяж для блондинки : відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: