Макіяж для блакитних очей | Краса та здоров'яМакіяж для блакитних очей

Категорії статей: Косметологія ;

макіяж для блакитних очей
макіяж для блакитних очей
макіяж для блакитних очей
макіяж для блакитних очей
Якщо ви власниця небесно блакитних очей, то правильний макіяж зможе підкреслити їх сяяння і ніжний колір.
У глянсових журналах ви знайдете безліч порад для макіяжу блакитних очей. Так, всі ними користуються але навіщо вам бути як всі? Краще індивідуально підібрати кольори, які краще всього виразять всі глибини ваших очей. За основу, звичайно, ви можете узяти поради світових стилістів, але виглядати будете вже індивідуально.

Отже, вибираємо тіні для блакитних очей.

Для блакитних очей ідеально личать такі кольори як блідо-рожевий, золотий, фіолетовий і сріблястий. Власне, блакитний теж ваш колір з переходами в темніший або світліший. Ви виглядатимете гармонійно, оскільки колір тіней під колір очей - це одне з правил правильного макіяжу.

До речі, сині тіні можна підібрати під вечірній макіяж, який буде дуже ефектним і зробить вас помітними на будь-якому заході. Не звертайте уваги на стереотипи, експериментуйте. Важливо, аби макіяж підкреслював ваші блакитні очі, а не приховував їх. Яскраво-рожеві тіні або тіні кольору фуксії створюють для блакитних очей серпанок загадковості і роблять їх більш глибокими.

Блакитні очі завжди виглядають природно, якщо підфарбовані сріблястими тінями. Можна наносити тіні на всю поверхню повік або обмежитися лінією і доповнити їх коричневим контуром. Для вій - коричнева туш. Ваш денний макіяж готовий.

Спробуйте для своїх блакитних очей помаранчеві відтінки. Ви виглядатимете шикарно на вечірці або навіть діловому вечорі. Помаранчеві відтінки можна використовувати і в денному макіяжі. Лише їх потрібно поєднувати з персиковими, рожевими або іншими блідими тонами, можливо, блискучими. Блондинки, помаранчеві тіні - це ваша модна родзинка, так що експериментуйте.

Блакитні очі: макіяж

По техніці нанесення макіяж для блакитних очей нічим не відрізняється від макіяжу будь-яких інших очей. Правило, як завжди одне: не переборщити, краще менше, та краще. Інакше велика кількість «фарби» просто відведе увагу від ваших красивих очей. Запам'ятайте, що макіяж блакитних очей - тонка робота.

Тіні наносяться від низу до верху і розтушовуються. На простір під бровою наноситься блиск або нейтральний відтінок (золотий), можна навіть прозорий блиск для губ. Це додасть вашим очам виразності.
Блакитним очам також підійде димчастий макіяж, стрілки і чорний контур, аби зорово підтягнути куточки очей.

Варіантів макіяжу для блакитних очей безліч, остаточний вибір залежить лише від вас. Вибирайте свої тіні. Замість фіолетових можна спробувати сірі, бірюзові, перлинні, червоні, смарагдові. У вас, блакитноокі красуні, один великий плюс - вам личать дуже багато відтінків, практично всі. Користуйтеся цим!

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: