Шкіра навколо очей - правила догляду | Краса та здоров'яШкіра навколо очей - правила догляду

Категорії статей: Косметологія ;

шкіра довкола очей
шкіра довкола очей
шкіра довкола очей
шкіра довкола очей

Як відомо, очі - дзеркало душі. Кожні очі по-своєму прекрасні, в них ми можемо прочитати безліч відчуттів, від величезної радості до повного сум'яття, від кохання до ненависті... Проте чому в одні очі ми дивимося частіше, чим в інші? Однією з причин є стан шкіри довкола очей.

Круги, мішки під очима, набряклість повік... - це далеко не всі «катастрофи», які можуть статися з твоєю шкірою довкола очей. Річ у тому, що вона в чотири(!) рази тонше за шкіру на інших ділянках тіла, в ній практично немає потових залоз, а також дуже мало м'язів. Плюс до всього, вона легко розтягується і через рихлість підшкірної клітковини схильна до набряків. Я не згадую вже про зморшки - головну ознаку старіння шкіри, яка може почати проявлятися вже з двадцятирічного віку, оскільки постійно знаходиться в русі - очі жмуряться, сміються, підморгують.... Загалом, шкірі довкола очей з такою характеристикою просто не обійтися без особливого догляду.

Проте спочатку потрібно зрозуміти, що саме вас хвилює: темні круги під очима? Мішки? Роздратування або запалення? Розберемо кожен випадок детальніше.

Якщо причина вашого хвилювання мішки під очима - спіть так, щоб голова була вища за тіло і не використовуйте жирні креми, оскільки вони можуть підвищити набряклість. Можливо, ви вживаєте велику кількість алкоголю? Тоді причина криється саме в нім - спирт затримує рідину в організмі, що і наводить до злочасних мішків. До речі, це може бути спадковим або так організм дає тобі знати про проблеми, пов'язані з внутрішніми органами.

Темні круги під очима також можуть попереджати тебе про проблеми в організмі, а саме з нирками. В цьому випадку слід проконсультуватися з лікарем-нефрологом. Для маскування темних кругів існує спеціальний засіб - консилер, яке відрізняється від тонального крему тим, що має легшу текстуру і вищу міру маскування.

Якщо ваші очі виглядають утомленими, і ви відмітили роздратування або запалення на шкірі довкола очей, можна порадити промити їх чорним чаєм. Напевно цей метод вам відомий, проте будьте уважні - перед тим, як промивати очі, чайний пакетик повинен густо заваритися в окропі, аби «розкрилися» корисні властивості чаю. Також можна скористатися спеціальними очними краплями, але не зловживати ними - в більшості таких крапель містяться речовини, що звужують судини, тому часте вживання може нашкодити вашим очам.

Проте, навіть не маючи особливих видимих проблем з шкірою довкола очей, профілактику старіння шкіри ще ніхто не відміняв. Ось декілька порад, які допоможуть зберегти шкіру сяючою і молодою!

Видалення макіяжу - один з найважливіших етапів догляду за шкірою. Краще видаляти макіяж з очей ватяним тампоном, змоченим спеціальним засобом для видалення макіяжу, легкими дотиками, а не як ніби віддираєш усохлий бруд із столу. Як вже згадувалося вище, шкіра довкола очей легко розтягується, тому, якщо ви тертиме її і розтягуватимете, згодом це не залишиться непоміченим.

Те ж саме відноситься і до нанесення спеціальних кремів на шкіру. Креми і лосьйони слід наносити точковими рухами, не розтираючи, а злегка вдавлюючи безіменними пальцями.

Крім того, що стосується спеціальних кремів для шкіри довкола очей, вони не мають бути дуже жирними, липкими, з найменшою концентрацією активних речовин, плюс показник pH має бути таким же, як в слізної рідини, аби при випадковому попаданні в очі не викликати роздратування.

Не можна не згадати про вітаміни: найбільш значимий вітамін для шкіри довкола очей - вітамін A. Споживаючи сир, молоко, помідори і моркву, ви поповнюватимете його запаси.

Перевірений профілактичний засіб для підняття тонусу і додання освіжаючого ефекту - огіркові компреси. Ляжте так, щоб голова була вища за ноги, потім покладіть на повіка огіркові пластини і 10-15 хвилин відпочивайте! :)

Чи знаєте ви, що фахівці радять починати профілактику проти старіння і деформації шкіри довкола очей вже з двадцяти років!? Пам'ятайте, що профілактика (і усунення дефектів) полягає не лише у використанні спеціальних кремів, гелів і лосьйонів, але також в позбавленні від шкідливих звичок (таких, як куріння і вживання алкоголю), недосипанні, зоровому стомленні або стресах, а також у вживанні вітамінних комплексів і занять спортом.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: