Проблемна шкіра | Краса та здоров'яПроблемна шкіра

Категорії статей: Косметологія ;

ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник

Шкіра - це дзеркало внутрішнього стану організму. Проблемна шкіра може свідчити про можливі гормональні порушення, зниження імунітету, авітаміноз і інші хвороби. Крім того, вона приносить багато прикрих розчарувань її власниці, особливо, якщо "проблеми" виникли на обличчі. Перш за все, давайте визначимося з терміном "проблемна шкіра". Погодьтеся, трохи блискучі лоб, крила носа і підборіддя не можна назвати "проблемною шкірою". Це природний процес - жировий прошарок утримує вологу, оберігаючи тим самим обличчя від сухості і передчасного старіння шкіри. Але це не означає, що така шкіра не потребує додаткового очищення. Лише щоденний догляд дозволить зберегти молодість і красу шкіри.

Інша справа, якщо шкіра виглядає щільною, грубою, має помітний сальний наліт. В такої шкіри підвищене саловиділення, розширені пори, маса чорних крапок. Чорні крапки - комедони, це ні що інше, як суміш шкірного сала з лусочками шкіри. Зазвичай комедони виникають при недостатньому догляді за шкірою. На жаль, мало умиватися і наносити крем. Необхідно регулярно влаштовувати жирній шкірі парову ванночку з травами - це очищає і освітлює її. Жирну шкіру рекомендується балувати маскою з кислого молока або кефіру. Наносити молочнокислі продукти можна на 10 хвилин перед умиванням. Це процедура допомагає підвищити кислотний бар'єр шкіри, що перешкоджає поширенню мікробів.

Якщо шкірне сало, змішуючись з відмерлими клітинами шкіри, не знаходить виходу на поверхню, воно твердне і перетворюється на пробку. Така пробка відмінний розсадник бактерій. На боротьбу з цими бактеріями приходять білі кров'яні тільця, утворюючи запалення. Результат, як мовиться "на обличчі" і ім'я йому "угрі звичайні". Зазвичай проблема у вигляді угрів з'являється в осіб підліткового віку. Проте це далеко не закономірність - акне з'являються у дівчат будь-якого віку. Що ж може бути причиною поширення угрів? По-перше, збій в гормональній системі. Наприклад, збільшення виробки чоловічих гормонів, які спричиняють за собою підвищене виділення сала і утворення угрів. По-друге, зміна швидкості обмінних процесів. Пані, які люблять "сидіти" на дієтах часто страждають акне. Варто звернути увагу на харчування, особливо якщо раціон останнім часом піддавався змінам. Збагатіть їжу цинком, яким багаті морепродукти, а також вітамінами А, В, С, Д натурального походження.

Порушення кровообігу в шкірному покриві або купероз - також є проблемою шкіри, яка часто зустрічається. Для захворювання характерне відчуття паління і свербіння, почервоніння і запалення. Шкіра втрачає свою пружність і еластичність. Причиною купероза може бути часте вживання гострої їжі, зловживання алкоголем і курінням, різка зміна клімату, дія ультрафіолетових променів, а також депресія і стрес. Все це може привести до венозного застою. Лікування полягає в зміцненні стінок кровоносних судин, нормалізації тиску в судинах і в поліпшенні мікроциркуляції шляхом проведення серії процедур. Лікування купероза має бути комплексним і включати окрім місцевої дії на шкіру, прийом препаратів і корекцію харчування.

Ще одне малоприємне захворювання шкіри - демодекоз, при якому виявляються кліщі. Проблема полягає не в самому факті наявності кліщів, а в їх чисельності. Угрі, прищі, дерматити і інші дефекти шкіри часто супроводяться паразитуванням кліщами. Саме тому дуже важливо при перших погіршеннях шкірного покриву звернутися до фахівців для діагностування захворювання. Це дозволить уникнути серйозних наслідків і почати своєчасне лікування шкіри. Треба сказати, що проблемна шкіра перестане бути такою, якщо вчасно виявити причину і зайнятися її усуненням.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: