Макіяж 2011 - модний погляд на красу | Краса та здоров'яМакіяж 2011 - модний погляд на красу

Категорії статей: Косметологія ;

макіяж 2011
макіяж 2011
Незалежно від віку і роду занять, жінка завжди хоче виглядати чудово. Кожна жінка замислюється над тим внести нові, свіжі фарби і деталі в свою подобу. Отже, що ж в моді в цьому сезоні? Який він, макіяж 2011? (див. також віртуальний макіяж )

На світових подіумах відомі дизайнери пропонують свої креативні рішення у виборі макіяжу, своє бачення сучасної жінки. Як правило, всі варіанти макіяжу, які ми там бачимо, можна звести до трьох стильних рішень: макіяж «чисте обличчя», макіяж з акцентом на очі і макіяж в стилі «вамп».

Макіяж 2011 - "чисте обличчя"

Отже, природний денний макіяж 2011 або «макіяж без макіяжу» ми бачимо у дизайнерів Burberry Prorsum, Chloe, Alexander McQueen і Versace. Макіяж універсальний, годиться для будь-яких випадків, і його мета - зробити акцент на природній красі жінки. Макіяж очей може бути повністю відсутнім, але можна скористатися прозоро-матовими кольоровими тінями (у сезоні 2011 вітаються холодні відтінки: фіолетовий, ліловий, блакитний); брови слід акуратно підкреслити. У макіяжі "чисте обличчя" зазвичай є рум'яна, проте, будучи нанесені професійно, вони майже не помітні - лише підкреслюють природне сяяння шкіри і «підтягують» овал обличчя. Губи не варто фарбувати яскравою помадою - підійде блиск або помада природного відтінку губ (можна на 1-2 тони темніше).

Макіяж 2011: акцент на очі

Дуже привабливо виглядає образ, який пропонується модним будинком Valentino, - жіночний і легкий макіяж з акцентом на очі. Даний стиль можна інтерпретувати як вечірній варіант природного макіяжу.

Головне - правильно підібрати відтінок тонального крему і рум'ян - вони мають бути стриманими, але виразними. Для губ - ніжних природних відтінків, плотських і спокусливих, - краще всього підійде прозорий блиск. Головний акцент робиться на очі. Пастельні квіткові відтінки тіней з блиском додадуть образу загадковості і витонченості, але не зруйнують природность.

Як відомо стиль Giorgio Armani - це витончена розкіш. У макіяжі 2011 Armani пропонує виділити очі, використовуючи насичені відтінки фіолетового, димчастого темно-сірого, коричневого кольору. Додавання відтінків янтарного і золотистого кольорів під бровами і в зовнішнього краю ока допомагає зробити погляд виразним, а весь образ - яскравішим. У такому макіяжі не зайвим буде використання олівця для очей і ретельне фарбування вій тушшю.

макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011
макіяж 2011

Макіяж 2011: акцент на губах

Нарешті, для впевненої у собі, fatale femme дуже модним цього сезону буде макіяж в стилі «вамп». Його ми бачимо в Givenchy, Christian Dior, Fendi? Yves Saint Laurent. Це стиль 20-х і 30-х в сучасній інтерпретації. Акцент в такому макіяжі робиться на губах. Ефект досягається шляхом використання помади соковитих яскраво-червоних або темно-вишневих тонів. З такими губами в контраст вступає аристократична блідість шкіри і майже повна відсутність рум'ян на скулах. Подібного роду вечірній макіяж допускає акцент на губи і на очі відразу. Для очей в цьому випадку застосовуються темні тіні холодних відтінків на повіки, часто з блиском, - бірюзового, бузкового, лілового, сірого. Дуже доречними будуть стрілки на верхньому і нижньому повіках, темна туш. Необхідно красиво "підкреслити" брови.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: