Косметичний масаж - краса своїми руками | Краса та здоров'яКосметичний масаж - краса своїми руками

Категорії статей: Косметологія ;

косметичний масаж
косметичний масаж
косметичний масаж
косметичний масаж
Косметичний масаж справляється з такими проблемами, які, здавалося, без косметолога ніяк не вирішити. Він подовжує молодість і істотно уповільнює процес старіння, підвищує пружність і еластичність шкіри, зменшує набряклість обличчя і дозволяє досягнути бездоганного кольору шкіри.

Починати регулярні сеанси масажу косметологи рекомендують не раніше ніж з 28 років. В цей час починається процес старіння, який масаж може істотно уповільнити. Крім того, у поєднанні з масажем, антивікові креми діють набагато ефективніше.

Ще один показник до застосування - неправильна робота сальних залоз, унаслідок чого шкіра стає сухою або жирною. Проте, ні в якому разі не можна робити масаж за наявності запалень (ви рознесете руками інфекцію по всому обличчі), дерматиту, герпесу, екземи, грибкових захворювань. Також не варто робити массаж при зневодненій шкірі: замість користі ви лише посприяєте появі зморшок.

Для того, щоб запезпечити ефект легкого ковзання, використовуйте креми або ефірні масла. Для сухої шкіри візьміть жасминове, ромашкове масло або іланг-іланг. Для жирної - евкаліптове, ялівцеве, лимонне або бергамотове. Для нормальної - сандалове, пачулі, лавандове і кедрове. Якщо шкіра в'яне, додайте до вибраного вами масла мускатну шавлію.

Не забувайте, що масаж необхідно робити по лініях найменшого розтягування шкіри - масажних лініях:

- від центру лоба до скронь

- від брів вертикально до лінії росту волосся

- від крил носа і центру верхньої губи до скронь

- від куточків рота до центру вушних раковин

- від підборіддя до мочок вух

- від центру носа до його крил.

Отже, спершу ретельно очистіть шкіру, на декілька хвилин покладіть на обличчя гарячий компрес, потім приберіть волосся під косинку, сядьте і намагайтеся максимально розслабити м'язи обличчя.

Які області вашої обличчи заслуговують на найбільшу увагу? Найскладніше боротися із зморшками на лобі, які через активну міміку можуть з'явитися ще в п'ятнадцять років. Так само активно слід і розгладжувати ці зморшки. Погладжуйте лоб від низу до верху, робіть спіралеподібні розтирання від центру лоба до скронь і від брів вгору, до лінії росту волосся. Від лівої скроні до правої розтирайте шкіру лоба зигзагоподібними рухами. Масажуйте шкіру спочатку вертикально, потім горизонтально.

Головна умова - не перескакуйте з одного виду масажу на іншій: спочатку закінчіть із спіралеподібними розтираннями, і тільки потім приступайте до зигзагоподібних. Крім того, не забувайте, що не можна застосовувати силу і зміщувати тканини.

Ще один дуже корисний рух - "равлик". Це спіраль, закручена всередину. Робити її можна як на лобі, так і на щоках, підводячи відвислу шкіру. З відвислою шкірою щік також добре справляються "грати" - легкі щипки вертикально, від нижньої щелепи майже до дуги скул, і горизонтально, від крил носа, куточків рота і підборіддя до вушних раковин.

Щипки взагалі є найефективнішими масажними рухами. Можете потренуватися на своїх зморшках: двома пальцями захопіть шкіру перпендикулярно зморшкам і щипками пересувайтеся по ходу зморшок.

В кінці процедури легкими рухами подушечок пальців швидко пройдіться по всіх масажних лініях.

У ідеалі після масажу необхідно зробити декілька вправ для зміцнення м'язів обличчя. Комплексів вправ існує безліч, виконувати їх нескладно, а ефективність важко переоцінити. Проводіть масаж і вправи регулярно, кілька разів в тиждень, і омолоджуючі процедури не знадобляться вам ще довгий час.

І останнє, сьогодні одна з найпопулярніших косметичних процедур - омолоджуючий масаж обличчя. Звичайно, масаж в домашніх умовах далеко не такий ефективний, як робота професіонала, але, по-перше, ви краще відчуваєте свою шкіру, по-друге, краще контролюєте силу і інтенсивність рухів, по-третє, регулярно виконуючи масаж, можете підібрати найбільш ефективні рухи і скласти індивідуальну програму.

Про професіоналізм і навики масажиста нам доводиться судити вже постфактум, тоді як безграмотний масаж приносить набагато більші проблеми чим користі. Ні в якому разі не ігноруйте будь-які неприємні відчуття, що виникають під час масажу, і вказуйте на дуже велику інтенсивність. Врешті-решт, якщо ви відчуваєте, що масажист розтягує і травмує шкіру, краще відмовитися від його послуг. І жодна ввічливість не вартує здоров'я вашої шкіри.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: