Як підібрати колір волосся - поради і правила | Краса та здоров'яЯк підібрати колір волосся - поради і правила

Категорії статей: Волосся ;

Як підібрати колір волосся Практично кожній жінці в різні періоди свого життя доводиться експериментувати з власною зовнішністю і шукати відповідь на питання, як підібрати колір волосся. Зовсім юні дівчата, знаходячись в пошуку, з великим ентузіазмом приміряють на себе і кардинально новий кольір волосся, і сміливі, а деколи і екзотичні відтінки. Зріліших жінок відрізняє ретельний підбір кольору і тону, фарби, та і до самого складу фарби пред'являються білшь строгі вимоги. Для сивоволосих жінок фарбування волосся стає практичною необхідністю, адже чистий білий колір сивини личить далеко не всім.

Доречі, існують спеціальні програми для підбору зачісок і кольору волосся по фото та інші подібні програми для моделювання своєї зовнішності

Сучасні виробники пропонують величезний вибір фарб для волосся, і це не просто багатство кольорів і відтінків, деколи це цілі комплекси різних складів і інтенсивності фарбування, що дозволяють як просто поекспериментувати з вибором кольору, так і надійно закрасити сивину. Окрім цього, можна просто додати волоссю за допомогою фарбування об'єм, або освіжити і підкреслити красу природного кольору волосся. Як же підібрати саме той колір і відтінок фарби для волосся, яке підкреслить природну красу і привабливість жінки?

Правила без виключень

Є певні правила, порушення яких означатиме відсутність смаку. Яскраво білі і синяво чорні кольори йдуть жінкам з бездоганною шкірою і вимагають в доповненні до себе яскравого макіяжу.

Як підібрати колір волосся
 • Жоден колір не вимагає настільки ретельного підбору відповідного тону, як блонд.
 • Чим старше жінка, тим світліше тон фарби для волосся, яку вона може використовувати.
 • Якщо колір шкіри має червонуватий відтінок або легко червоніє, то слід уникати будь-яких кольорів фарби з червоним відтінком.
 • Будь-якій жінці ідеально підійде збереження її натурального кольору волосся із зміною глибини кольору на один, два тони.
 • Загадкове слово «кольоротип»

  Закономірності гармонійного поєднання кольорів і відтінків закладені в системі підбору кольору по кольоротипу. У жінок «холодного» кольоротипу відтінок волосся має бути холодним, «теплим» жінкам потрібно вибирати теплі відтінки. Холодними вважають відтінки, так званої гамми «зима-літо», а теплими - «весна-осінь». Визначити власний кольоротип не завжди легко, адже природа не терпить однозначності, проте простір для експериментів у людей змішаних кольоротипів куди більше.

  Теплий кольоротип

  Золотисті відтінки волосся (як русяві, так і темні), шкіри, карих або зеленуватих очей, легкий природний загар або натурально смуглява шкіра - все це ознаки теплого кольоротипу. Жінка-весна «прозоріша», її очі обов'язково світлі, осінь - більш насичена. «Весняним» жінкам личать золотисті відтінки як світлих, так і темних тонів. Світлі відтінки підкреслять ніжність, темні - додадуть яскравість і виразність. Слід уникати платинового блонда, чорного і всіх попелястих відтінків. Жінка-осінь може дозволити собі насичені відтінки теплих тонів, починаючи із золотистих відтінків темно русявого кольору. Світліші кольори необхідно вибирати з великою обережністю, ретельно зіставляючи з відтінком шкіри - для цього кольоротипу колір шкіри має бути світліше за колір волосся.

  Холодний кольоротип

  Як підібрати колір волосся Світла шкіра з ніжно-рожевим або голубуватим підтоном - головна відмінність холодного кольоротипу. «Зима» завжди дуже контрастна - це яскраві очі синього, коричневого, чорного кольору і темне волосся. «Літо» має сині або сірі світлі очі і світле волосся, від блонди до шатенки. «Зимовим» жінкам підуть всі попелясті відтінки кольорів, починаючи з темно-русявого. Блондинками їм краще не ставати, а також необхідно уникати всіх золотистих відтінків, зате чорний колір лише підкреслить красу цього кольоротипу (звичайно, при хорошому стані шкіри). «Літні» жінки можуть стати попелястими і платиновими блондинками, їм підійдуть всі холодні відтінки русявого і світлого шатена, а ось темне волосся старить жінок цього типа.

  Професійні перукарі можуть добитися приголомшливих успіхів, використовуючи новітні технології фарбування волосся і професійні прийоми, що дозволяють максимально підкреслити природну красу жінки.

  Як підібрати колір волосся : відео

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: